SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Optical Fiber Splitter

Sertifikalar
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
Müşteri yorumları
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

Ben sohbet şimdi

Optical Fiber Splitter

(94)
Çin FC / APC connector 1x16 way PLC coupler fiber optic ROHS Certifaction Fabrika

FC / APC connector 1x16 way PLC coupler fiber optic ROHS Certifaction

FC / APC konnektörü 1x16 yönlü PLC kuplör fiber optik ROHS Sertifikasyon Hızlı Ayrıntılar Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara) Marka adı: DYS / OEM Model Numarası: 1x16 PLC Fiber tipi: 9/125 um SMF-28e veya mü... Read More
2018-08-08 09:31:53
Çin SC/UPC Connector 1*4 PLC Fibre Optic Cable Splitter For FTTx Deployments Fabrika

SC/UPC Connector 1*4 PLC Fibre Optic Cable Splitter For FTTx Deployments

SC / UPC Konnektörlü 1 * 4 PLC Optik Fiber Dağıtıcı Hızlı Ayrıntılar Marka adı: DYS Model numarası: 1 * 4 PLC Mod: Tek mod Ekleme Kaybı≤0.5 dB Maks. Optik Güç (mw): 300 Geri Döndürme Kaybı (dB): UPC: 50 APC: 60 ... Read More
2018-08-08 09:31:52
Çin Custom SC / APC 1*32 PLC Optical Fiber Splitter With 3.0mm Cable Fabrika

Custom SC / APC 1*32 PLC Optical Fiber Splitter With 3.0mm Cable

SC / APC 1 * 32 mm 3.0mm kablo ile Fiber Optik Fiber Dağıtıcı Hızlı Ayrıntılar Marka adı: DYS Model Numarası: SC / APC Ekleme Kaybı≤0.5 dB Geri Döndürme Kaybı (dB): APC: 60 Çalışma Sıcaklığı (° C): -40 ~ 85 ... Read More
2018-08-08 09:31:52
Çin Single mode SC APC 2*4 PLC Splitter With SC / APC Connectors Fabrika

Single mode SC APC 2*4 PLC Splitter With SC / APC Connectors

SC / APC Konnektörlü 2 * 4 Fiber Opitc PLC Splitter Hızlı Ayrıntılar Marka adı: DYS Model Numarası: 2 * 4 Fiber Opitc PLC Mod: tekli Ekleme kaybı ≤0,5 dB Geri Dönüş Kaybı (dB): UPC: 50 APC: 60 Çalışma Sıcaklığı ... Read More
2018-08-08 09:31:52
Çin 1*16 PLC Splitter / Optical Fiber Splitter With SC/APC Connectors With 0.9 / 2.0 / 3.0mm Cable Fabrika

1*16 PLC Splitter / Optical Fiber Splitter With SC/APC Connectors With 0.9 / 2.0 / 3.0mm Cable

SC / APC Konnektörleri ile 1 * 16 PLC Splitter / Optik Fiber Splitter 0,9 / 2,0 / 3,0mm Kablo ile Hızlı Ayrıntılar Marka adı: DYS Model numarası: 1 * 16 PLC Ekleme kaybı ≤0,5 dB Geri Dönüş Kaybı (dB): UPC: 50 ... Read More
2018-08-08 09:31:51
Çin GR-1221 Compliance 1260~1650nm PLC Optical Fiber Splitter For Telecom Network Fabrika

GR-1221 Compliance 1260~1650nm PLC Optical Fiber Splitter For Telecom Network

Telekom şebekesi için GR - 1221 Uygunluk 1260 ~ 1650 nm PLC Fiber Optik Splitter Hızlı Ayrıntılar Marka adı: DYS Model numarası: GR - 1221 Uygunluk 1260 ~ 1650 nm Mod: Tek mod Ekleme kaybı ≤0,5 dB Geri Dönüş ... Read More
2018-08-08 09:31:51
Çin FTTH Fiber Optik Bölücü 2x32 -SC / APC Bağlayıcı PLC Fiber Optik Bölücü Fabrika

FTTH Fiber Optik Bölücü 2x32 -SC / APC Bağlayıcı PLC Fiber Optik Bölücü

DYS Fiber Optik PLC (düzlemsel ışık dalgası devresi) ayırıcı, silika optik dalga kılavuzu teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Geniş çalışma dalga boyu aralığına, iyi kanaldan kanala homojenliğe, yüksek g... Read More
2019-01-14 11:00:06
Çin 1 * 16 SC / APC PLC Fiber Optik Bölücü Fabrika

1 * 16 SC / APC PLC Fiber Optik Bölücü

1 * 16 SC / APC PLC Optik Fiber Dağıtıcı Hızlı Detay: Model Numarası: 1 * 16 SC / APC Uzunluk: 1m, 1.5m, 2m veya özelleştirilmiş uzunluk Yüksük Lehçe: APC, UPC, PC 1. Özellikler Çeşitli kaplin oranı Düşük ... Read More
2019-01-14 10:53:13
Çin SC/APC 1*16 PLC Optical Fiber Splitter Rack Mount Box Low Excess Loss Fabrika

SC/APC 1*16 PLC Optical Fiber Splitter Rack Mount Box Low Excess Loss

SC / APC 1 * 16 PLC Optik Fiber Dağıtıcı Raf Montaj Kutusu Düşük Aşırı Kayb Hızlı Ayrıntılar Marka Adı: DYS / OEM Model Numarası: 1 * 16 Uzunluk: Özelleştir Konektör: FC, SC, LC, ST ... Demir Cila: APC, UPC, PC ... Read More
2018-08-08 09:31:51
Çin SC/APC 1*16 PLC Optical Fiber Splitter Rack Mount Box Low Excess Loss Fabrika

SC/APC 1*16 PLC Optical Fiber Splitter Rack Mount Box Low Excess Loss

SC / APC Konnektörü ile Fiber Optik 1 * 16 PLC Splitter PLC Splitter açıklaması PLC splitter, düzlemsel Lightwave devre teknolojisine ve hassas hizalama işlemine dayanır, tekli / çift optik girişleri birden ... Read More
2018-08-08 09:31:51
Page 1 of 10|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|