SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Optical Fiber Splitter

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Ben sohbet şimdi

    Optical Fiber Splitter

    (92)
    Çin FC / APC Konektörü Optik Fiber Splitter ROHS Sertifikası ile 1x16 Yönlü PLC Fabrika

    FC / APC Konektörü Optik Fiber Splitter ROHS Sertifikası ile 1x16 Yönlü PLC

    FC / APC konnektörü 1x16 yönlü PLC kuplör fiber optik ROHS Sertifikasyon Hızlı Ayrıntılar Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara) Marka adı: DYS / OEM Model Numarası: 1x16 PLC Fiber tipi: 9/125 um SMF-28e veya mü... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Çin 1 * 4 PLC Fiber Optik Ses Ayırıcı SC / UPC Konektörü FTTx Dağıtımları İçin Fabrika

    1 * 4 PLC Fiber Optik Ses Ayırıcı SC / UPC Konektörü FTTx Dağıtımları İçin

    SC / UPC Konnektörlü 1 * 4 PLC Optik Fiber Dağıtıcı Hızlı Ayrıntılar Marka adı: DYS Model numarası: 1 * 4 PLC Mod: Tek mod Ekleme Kaybı≤0.5 dB Maks. Optik Güç (mw): 300 Geri Döndürme Kaybı (dB): UPC: 50 APC: 60 ... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Çin Özel SC / APC 1 * 32 Fiber Optik Plc Splitter 0.5dB 3.0mm Kablo Ekleme Kaybı Fabrika

    Özel SC / APC 1 * 32 Fiber Optik Plc Splitter 0.5dB 3.0mm Kablo Ekleme Kaybı

    SC / APC 1 * 32 mm 3.0mm kablo ile Fiber Optik Fiber Dağıtıcı Hızlı Ayrıntılar Marka adı: DYS Model Numarası: SC / APC Ekleme Kaybı≤0.5 dB Geri Döndürme Kaybı (dB): APC: 60 Çalışma Sıcaklığı (° C): -40 ~ 85 ... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Çin Tek Modlu SC APC 2 * 4 SC / APC Konnektörlü PLC Fiber Optik Kablo Ayırıcı Fabrika

    Tek Modlu SC APC 2 * 4 SC / APC Konnektörlü PLC Fiber Optik Kablo Ayırıcı

    SC / APC Konnektörlü 2 * 4 Fiber Opitc PLC Splitter Hızlı Ayrıntılar Marka adı: DYS Model Numarası: 2 * 4 Fiber Opitc PLC Mod: tekli Ekleme kaybı ≤0,5 dB Geri Dönüş Kaybı (dB): UPC: 50 APC: 60 Çalışma Sıcaklığı ... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Çin 1 * 16 PLC Ses Optik Kablo Ayırıcı SC / APC Konnektörleri 0.9 / 2.0 / 3.0mm Kablo Fabrika

    1 * 16 PLC Ses Optik Kablo Ayırıcı SC / APC Konnektörleri 0.9 / 2.0 / 3.0mm Kablo

    SC / APC Konnektörleri ile 1 * 16 PLC Splitter / Optik Fiber Splitter 0,9 / 2,0 / 3,0mm Kablo ile Hızlı Ayrıntılar Marka adı: DYS Model numarası: 1 * 16 PLC Ekleme kaybı ≤0,5 dB Geri Dönüş Kaybı (dB): UPC: 50 ... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Çin GR-1221 Compliance 1260~1650nm PLC Optical Fiber Splitter For Telecom Network Fabrika

    GR-1221 Compliance 1260~1650nm PLC Optical Fiber Splitter For Telecom Network

    Telekom şebekesi için GR - 1221 Uygunluk 1260 ~ 1650 nm PLC Fiber Optik Splitter Hızlı Ayrıntılar Marka adı: DYS Model numarası: GR - 1221 Uygunluk 1260 ~ 1650 nm Mod: Tek mod Ekleme kaybı ≤0,5 dB Geri Dönüş ... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Çin 1x2,1x4,1x8,1x16,1x32 1x64 SC konektörlü Fiber Optik PLC Dağıtıcı Fiber optik ayırıcı Fabrika

    1x2,1x4,1x8,1x16,1x32 1x64 SC konektörlü Fiber Optik PLC Dağıtıcı Fiber optik ayırıcı

    Tekli Mod Fiber Optik Dağıtıcı SC / APC Konektörü, 1 x 32/16/8/4 PLC Hızlı Detay: Model Numarası: 1 * 32 PLC Uzunluk: 1m, 1.5m, 2m veya özelleştirilmiş uzunluk Yüksük Lehçe: APC, UPC, PC 1. uygulamalar Optik ... Read More
    2019-09-12 14:35:05
    Çin Bağımsız LC / UPC 1x4PLC (Düzlem Işık Dalgası Devresi) Bölücüler Fabrika

    Bağımsız LC / UPC 1x4PLC (Düzlem Işık Dalgası Devresi) Bölücüler

    Bağımsız LC / UPC 1x4PLC (Düzlem Işık Dalgası Devresi) Bölücüler PLC Splitter'in Açıklaması : PLC (Düzlemsel Işık Dalgası Devresi) Bölücüler, bir giriş fibresinden çoklu çıkış fiberlerine eşit bir bölünmüş oran... Read More
    2019-05-21 11:24:56
    Çin DYSFO FTTH Fiber Optik Bölücü 2x32 -SC / APC Çoğaltıcı PLC Ultra Uç Ekleme Kaybı Fabrika

    DYSFO FTTH Fiber Optik Bölücü 2x32 -SC / APC Çoğaltıcı PLC Ultra Uç Ekleme Kaybı

    DYS Fiber Optik PLC (düzlemsel ışık dalgası devresi) ayırıcı, silika optik dalga kılavuzu teknolojisi kullanılarak üretilmiştir. Geniş çalışma dalga boyu aralığına, iyi kanaldan kanala homojenliğe, yüksek g... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Çin SC/APC 1*16 PLC Optical Fiber Splitter Rack Mount Box Low Excess Loss Fabrika

    SC/APC 1*16 PLC Optical Fiber Splitter Rack Mount Box Low Excess Loss

    SC / APC 1 * 16 PLC Optik Fiber Dağıtıcı Raf Montaj Kutusu Düşük Aşırı Kayb Hızlı Ayrıntılar Marka Adı: DYS / OEM Model Numarası: 1 * 16 Uzunluk: Özelleştir Konektör: FC, SC, LC, ST ... Demir Cila: APC, UPC, PC ... Read More
    2019-05-07 16:43:14
    Page 1 of 10|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|