SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Optical Fiber Patch Cord

Sertifikalar
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
Müşteri yorumları
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

Ben sohbet şimdi

Optical Fiber Patch Cord

(131)
Çin 24 Core single mode fiber patch cord , fiber optic assemblies SM MU / APC - SC / APC Fabrika

24 Core single mode fiber patch cord , fiber optic assemblies SM MU / APC - SC / APC

24 Çekirdek tek modlu fiber patch cord, fiber optik montajlar SM MU / APC - SC / APC Optik patch cord hem tekli hem çok modlu versiyonlarda mevcuttur Fiber optik patch cord, hem tek mod hem de çok modlu ... Read More
2018-08-08 09:31:23
Çin MU - LC / UPC G657A2 Optical Fiber Patch Cord Single Mode Low insertion loss Fabrika

MU - LC / UPC G657A2 Optical Fiber Patch Cord Single Mode Low insertion loss

MU - LC / UPC G657A2 Optik Fiber Yama Kablosu Tek Mod Düşük ekleme kaybı Fiber optik patch cord hem singlemode hem de multimode versiyonlarında mevcuttur Hem singlemode hem de multimode versiyonları fiber optik ... Read More
2018-08-08 09:31:23
Çin Multimode duplex Optical Fiber patch cord lc st for CATV Systems Fabrika

Multimode duplex Optical Fiber patch cord lc st for CATV Systems

CATV Sistemleri için çok modlu dubleks Optik Fiber patch cord lc st Hızlı Ayrıntılar: Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara) Marka Adı: DYS / OEM Model Numarası: LC-ST Ceket: LSZH Ekleme Kaybı: 0.2 dB'den az Dönü... Read More
2018-08-08 09:31:22
Çin Özelliği Boyut Tek Mod Fiber Atlama Telleri, Lc Lc Fiber Patch Cord Fabrika

Özelliği Boyut Tek Mod Fiber Atlama Telleri, Lc Lc Fiber Patch Cord

Uzunluk Tek Modlu Fiber Süveter, Lc Lc Fiber Patch Cord Özelleştirme Hızlı Detay: Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara) Marka adı: DYS / OEM Model Numarası: LC-LC Fiber Türü: SM, MM Renk: Sarı, Turuncu, Mavi, ... Read More
2018-08-08 09:31:22
Çin 1M Single Mode Duplex Jumper Optical Fiber Patch Cord Low Insertion Loss Fabrika

1M Single Mode Duplex Jumper Optical Fiber Patch Cord Low Insertion Loss

LC-LC 1M tek modlu dubleks atlama kablosu Fiber optik bağlantı kablosu Hızlı Detay: Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara) Marka Adı: DYS / OEM Model Numarası: LC-LC Elyaf Türü: SM, MM Renk: Sarı, Turuncu, Mavi, ... Read More
2018-08-08 09:31:22
Çin 24 Core Distribution Jumper Optical Fiber Patch Cord , Fiber Optic Patch Cords Fabrika

24 Core Distribution Jumper Optical Fiber Patch Cord , Fiber Optic Patch Cords

MU-LC 24core dağıtım anahtarı Fiber optik patch cordlar Hızlı Ayrıntılar Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara) Marka Adı: DYSFO Model Numarası: MU-LC 24core dağıtım atlama teli Yerleştirme Kaybı: 50db Ceket ... Read More
2018-08-08 09:31:21
Çin SC / UPC - SC / UPC Optik Fiber Bağlantı Kablosu Çift Yönlü Çok Modlu Yeşil Renk Fabrika

SC / UPC - SC / UPC Optik Fiber Bağlantı Kablosu Çift Yönlü Çok Modlu Yeşil Renk

Ürün avantajları: 1. Seramik Yüksük malzemesi: Zirkonyum kalitesi kararlı ve parlatma için kolay 2. İyi tedarik kapasitesi (her gün 20K-30K adet konektör) 3. Hızlı teslimat süresi (5-7gün) 4. ISO9001 kalite ... Read More
2019-01-14 10:51:47
Çin Patch cord price list SC fiber optic patch cord Simplex Singlemode 3.0mm Fabrika

Patch cord price list SC fiber optic patch cord Simplex Singlemode 3.0mm

Yama kablosu fiyat listesi SC fiber optik yama kablosu Simplex Tekli 3.0mm Hızlı Ayrıntılar: Menşe Yeri: Çin (Anakara) Marka Adı: DYS / OEM Model Numarası: SC Elyaf Türü: SM Ekleme Kaybı: 45db Renk: sarı ... Read More
2019-01-14 10:46:06
Çin Ön sonlandırıldı OM3, FC'yi ST şerit 6 fiber optik patch Cord'a ayırdı Fabrika

Ön sonlandırıldı OM3, FC'yi ST şerit 6 fiber optik patch Cord'a ayırdı

uick Ayrıntılar Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara) Marka adı: DYS / OEM Model Numarası: ön sonlandırıldı OM3 break out FC ST şerit 6 fiber optik yama Kablosu Bağlayıcı tipi: LC Çap: Ana gövde 6.5mm, parça 0... Read More
2018-08-08 09:31:20
Çin SC / UPC LC / APC Duplex patch cord optical fiber for Access Network Fabrika

SC / UPC LC / APC Duplex patch cord optical fiber for Access Network

SC / UPC LC / APC Erişim Ağı için çift telli patch cord fiber optik Hızlı Ayrıntılar: Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara) Marka Adı: DYS / OEM Model Numarası: SC / UPC-LC / APC Geri Dönüş Kaybı: > 45db Yerle... Read More
2018-08-08 09:31:20
Page 1 of 14|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|