SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

MPO/MTP

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Ben sohbet şimdi

    MPO/MTP

    (74)
    Çin MTP F - LC 8 Çekirdekli Optik Fiber Bağlantı Kablosu 6m Depolar İçin Yuvarlak LSZH Ceket Fabrika

    MTP F - LC 8 Çekirdekli Optik Fiber Bağlantı Kablosu 6m Depolar İçin Yuvarlak LSZH Ceket

    MTP (F) - Depolarda 6m Yuvarlak LSZH Ceket ile LC 8Core Optik Fiber Patch Kablosu Hızlı Ayrıntılar: Model numarası: MTP (F) - LC 8 Çekirdek Ekleme Kaybı: ≤ 0.5dB OM3; D 0.6dB SM OS2 özel kurslar: ISO9001, ROHS ... Read More
    2019-05-07 16:43:22
    Çin 40G 8 Fiber Tekli MPO / MTP, LC Fan Çıkışı Jumper'ı 0,5dB Ekleme Kaybı Fabrika

    40G 8 Fiber Tekli MPO / MTP, LC Fan Çıkışı Jumper'ı 0,5dB Ekleme Kaybı

    40G 8 Fiber Singlemode MPO / MTP'den LC Kurdele Sağlamlaştırılmış Fan çıkışı kablosu Temel özellikleri Yüksek kaliteli inşa 40Gb / s dahil olmak üzere kritik veri merkezi bağlantılarının geleceğe dönük desteği ... Read More
    2019-05-07 16:43:23
    Çin Yüksek Performanslı MPO / MTP 8 Çekirdekli Fiber Optik MPO'dan LC Patch Kablo Kablolarına Fabrika

    Yüksek Performanslı MPO / MTP 8 Çekirdekli Fiber Optik MPO'dan LC Patch Kablo Kablolarına

    MPO-LC / UPC 8Kor Fiber Optik MPO'dan LC Yama Transduş Kablolarına Hızlı Ayrıntılar Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara) Marka Adı: DYS Model Numarası: MPO İletken Sayısı: ≥ 10 Outdoor Ceket Malzemesi :: LSZH, ... Read More
    2019-05-07 16:43:24
    Çin 24 Çekirdek Fiber Optik Patchcord MPO / MTP Kaset 6.0mm Fiber Ceket 50db Dönüş Kaybı Fabrika

    24 Çekirdek Fiber Optik Patchcord MPO / MTP Kaset 6.0mm Fiber Ceket 50db Dönüş Kaybı

    Yeni stil 24 çekirdekli Fiber optik MPO / MTP kaset MTP / MPO Kaset Modülleri, MTP / MPO ve LC veya SC ayrık konnektörleri arasında güvenli geçiş sağlar. Bunlar, MTP / MPO omurgalarını LC veya SC yamasıyla ... Read More
    2019-05-07 16:43:24
    Çin FTTX Çözümü Fiber Optik Yama Paneli 24 Çekirdek MTP - LC Kaset Soğuk Rulo Çelik Fabrika

    FTTX Çözümü Fiber Optik Yama Paneli 24 Çekirdek MTP - LC Kaset Soğuk Rulo Çelik

    FTTX Çözüm Sağlayıcısı Optik fiber 24kor MTP -LC Kaset MTP / MPO Kaset Modülleri, MTP / MPO ve LC veya SC ayrık konektörleri arasında güvenli geçiş sağlar. MTP / MPO omurgalarını LC veya SC yama ile birbirine ... Read More
    2019-05-07 16:43:25
    Çin LGX 24 Çekirdek LC-MTP / MPO OM3 ISO9001 Sertifikası ile Optik Fiber Moudle Fabrika

    LGX 24 Çekirdek LC-MTP / MPO OM3 ISO9001 Sertifikası ile Optik Fiber Moudle

    LGX 24 çekirdekler LC- MTP / MPO OM3 Optik fiber optik kablo Hızlı Ayrıntılar Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara) Marka Adı: DYS Model Numarası: MPO / MTP kaset Adı: Fiber optik kaset Sertifikasyon: ISO9001: ... Read More
    2019-05-07 16:43:25
    Çin MT-MT Yükük MPO / MTP Yüksek Hassasiyetli Yama Kablosu MT FA Modülü 100% 3D Test Fabrika

    MT-MT Yükük MPO / MTP Yüksek Hassasiyetli Yama Kablosu MT FA Modülü 100% 3D Test

    Hızlı Ayrıntılar Menşe Yeri: Çin (Anakara) Marka Adı: DYS / OEM Model Numarası: MT FA modülü Fiber çekirdek: 8 çekirdekli, 12 çekirdekli, 24 çekirdekli, 48 çekirdekli Bağlayıcı: MTP, MPO, MTP (Elit), MPO (Elit) ... Read More
    2019-05-07 16:43:25
    Çin 12 Çekirdek MPO / MTP Fiber Optik Yama Kablosu Özelleştirilmiş Uzunluk Düşük Ekleme Kaybı Fabrika

    12 Çekirdek MPO / MTP Fiber Optik Yama Kablosu Özelleştirilmiş Uzunluk Düşük Ekleme Kaybı

    Özellikler 1.Price-Rekabetçi 2. Düşük Ekleme Kaybı ve PDL 3.fabrika sonlandırıldı ve Test 4.Fiber Seçenekleri: G.652 / G.657/OM1/OM2/OM3 ve PM Panda Fiber 5.Connector Seçenekleri: FC / SC / LC / ST / MU / DIN / ... Read More
    2019-05-07 16:43:25
    Çin Fiber Optik Kablo OM2 Fanout MPO / MTP, ST 4 Mulitmode Modeli Fabrika

    Fiber Optik Kablo OM2 Fanout MPO / MTP, ST 4 Mulitmode Modeli

    Bu 1 metre (3,3 fit) yüksek kaliteli Plenum onaylı fiber optik kablo 40/100 gigabit dereceli MTP / LC (MPO), Sarı renkli ceketi olan 12 telli kablodur. Plenum kablosu, düşük duman polivinil klorürden (PVC) veya ... Read More
    2019-05-07 16:43:25
    Çin 3U 72 Port MPO / MTP Fiber Optik Yama Paneli Mulitmode Yüksek Yoğunluklu Raf Montajı Fabrika

    3U 72 Port MPO / MTP Fiber Optik Yama Paneli Mulitmode Yüksek Yoğunluklu Raf Montajı

    Uygulama Veri iletişim ağı Optik Sistem Erişim ağı Depolama alanı ağ fiber kanal Yüksek yoğunluklu mimariler özellikler ve faydalar Toz boyalı çelik çin'de yapılan Raf veya panel bağlantısı için komple kablo ... Read More
    2019-05-07 16:43:25
    Page 1 of 8|< 1 2 3 4 5 6 7 8 >|