SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

MPO/MTP

Sertifikalar
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
Müşteri yorumları
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

Ben sohbet şimdi

MPO/MTP

(67)
Çin MTP - LC 24core 9/125 Optik Fiber Yama Kablosu, MPO / MTP arayüzü ile Ekipman Fabrika

MTP - LC 24core 9/125 Optik Fiber Yama Kablosu, MPO / MTP arayüzü ile Ekipman

Hızlı Ayrıntılar: Model numarası: MTP-LC24 Elyaf Türü: AA Elyaf Uzunluğu: 1m, 2m, 3m, 5m veya özelleştirilmiş Ekleme Kaybı: Read More
2019-01-14 11:08:28
Çin MPO-LC/APC 8Core Fiber Optic MPO to LC Patch Trunk Cables Fabrika

MPO-LC/APC 8Core Fiber Optic MPO to LC Patch Trunk Cables

MPO-LC / APC 8Kor Fiber Optik MPO'dan LC Yama Transduş Kablolarına Hızlı Ayrıntılar Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara) Marka Adı: DYS Model Numarası: MPO İletken Sayısı: ≥ 10 Outdoor Ceket Malzemesi :: LSZH, ... Read More
2018-10-16 17:21:38
Çin 24 Core MPO / MTP 3.0mm 3M Cable Optical Fiber Patch Cord Fabrika

24 Core MPO / MTP 3.0mm 3M Cable Optical Fiber Patch Cord

24 Çekirdek MPO / MTP 3.0mm 3M Kablo Optik Fiber Takma Kablosu Hızlı Ayrıntılar Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara) Marka Adı: DYS / OEM Model Numarası: MPO / MTP Sertifikasyon: ISO9001, ROHS Kablo tipi: ... Read More
2018-10-16 17:21:38
Çin 12 adet su geçirmez MPO adaptörlü MM modülü MPO Kaset Fabrika

12 adet su geçirmez MPO adaptörlü MM modülü MPO Kaset

Su geçirmez MPO adaptörü MPO Kaset ile 12 çekirdek MM modülü MTP / MPO Kasetler Modülleri, MTP / MPO ve LC veya SC ayrık konektörler arasında güvenli geçiş sağlar. MTP / MPO omurgalarını LC veya SC yama ile ... Read More
2018-10-16 17:21:38
Çin 40G OM3 MPO/MTP Optical Fiber Patch Cord / Fiber Optic Jumper , Waterproof Fabrika

40G OM3 MPO/MTP Optical Fiber Patch Cord / Fiber Optic Jumper , Waterproof

Optik fiber modül, MPO / MTP 12core / 24 kaset kasetleri DYS-Fiber'in MPO Kasetleri önceden sonlandırıldı, ön test edildi ve arka tarafta 12 veya 24 fiber MPO konektörler bulunur ve bunlar ön taraftaki tek veya ... Read More
2018-10-16 17:21:38
Çin Fiber Optik OM3, göz çekme ve MPO yuvası MPO yama kablosu ile Fabrika

Fiber Optik OM3, göz çekme ve MPO yuvası MPO yama kablosu ile

Fiber Optik OM3, çekme halkalı göz ve MPO yuvası MPO yama kablosu için Standartlara Uygunluk : Kaplamalı kablo, NFPA 262 Optik Fiber İletken Olmayan Plenum (OFNP) veya IEC-60332 Düşük Duman Sıfır Halojen (LSZH) ... Read More
2018-10-16 17:21:38
Çin 12 Fiber 24 fiber Kadın Fiber Optik MTP MPO Geri Döngü Fabrika

12 Fiber 24 fiber Kadın Fiber Optik MTP MPO Geri Döngü

MTP / MPO OM3 Fiber Optik Geri Döngü Test Cihazı genellikle ağ ortamlarındaki test ve ölçüm prosedürleri için kullanılır. Kolay sökme için itme-çekme tırnağına sahiptir. Depolama sırasında korunmak için bir toz ... Read More
2019-01-15 09:13:48
Çin Veri Merkezi 4 * 12 MTP - LC Dubleks 48 çekirdekli MPO / MTP arayüzlü Optik MPO Patch Cord Ekipman Fabrika

Veri Merkezi 4 * 12 MTP - LC Dubleks 48 çekirdekli MPO / MTP arayüzlü Optik MPO Patch Cord Ekipman

DYS / MPO / MTP şerit ve gövde mulitcore kablo düzenekleri, veri merkezlerinde ve diğer yüksek lifli ortamlarda yüksek yoğunluklu omurga kablolarının hızlı bir şekilde yerleştirilmesini kolaylaştırır, bu da ağ ... Read More
2019-01-14 11:10:23
Çin SM MM 12 Fiber 24 Fiber Kadın Fiber Optik MTP MPO Geri Döndürme Kablosu Fabrika

SM MM 12 Fiber 24 Fiber Kadın Fiber Optik MTP MPO Geri Döndürme Kablosu

MTP Loopback, ağ cihazlarında, gönderme çiftlerinden bağlantı çiftlerine olan bağlantıları “geri bağlayarak” tam bir optik bağlantı oluşturur. Bu, bir ağın belirli bileşenlerinin performansını veya bir ağ ... Read More
2019-01-13 16:02:41
Çin 12 Fiber 24 fiber Kadın Fiber Optik MTP MPO Geri Döngü Fabrika

12 Fiber 24 fiber Kadın Fiber Optik MTP MPO Geri Döngü

MTP / MPO OM3 Fiber Optik Geri Döngü Test Cihazı genellikle ağ ortamlarındaki test ve ölçüm prosedürleri için kullanılır. Kolay sökme için itme-çekme tırnağına sahiptir. Depolama sırasında korunmak için bir toz ... Read More
2019-01-13 15:23:06
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|