SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

MPO/MTP

Sertifikalar
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
Müşteri yorumları
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

Ben sohbet şimdi

MPO/MTP

(67)
Çin MTP - LC 24core 9/125 Optik Fiber Yama Kablosu, MPO / MTP arayüzü ile Ekipman Fabrika

MTP - LC 24core 9/125 Optik Fiber Yama Kablosu, MPO / MTP arayüzü ile Ekipman

Hızlı Ayrıntılar: Model numarası: MTP-LC24 Elyaf Türü: AA Elyaf Uzunluğu: 1m, 2m, 3m, 5m veya özelleştirilmiş Ekleme Kaybı: Read More
2019-01-14 11:08:28
Çin MPO-LC/APC 8Core Fiber Optic MPO to LC Patch Trunk Cables Fabrika

MPO-LC/APC 8Core Fiber Optic MPO to LC Patch Trunk Cables

MPO-LC / APC 8Kor Fiber Optik MPO'dan LC Yama Transduş Kablolarına Hızlı Ayrıntılar Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara) Marka Adı: DYS Model Numarası: MPO İletken Sayısı: ≥ 10 Outdoor Ceket Malzemesi :: LSZH, ... Read More
2018-10-16 17:21:38
Çin 24 Core MPO / MTP 3.0mm 3M Cable Optical Fiber Patch Cord Fabrika

24 Core MPO / MTP 3.0mm 3M Cable Optical Fiber Patch Cord

24 Çekirdek MPO / MTP 3.0mm 3M Kablo Optik Fiber Takma Kablosu Hızlı Ayrıntılar Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara) Marka Adı: DYS / OEM Model Numarası: MPO / MTP Sertifikasyon: ISO9001, ROHS Kablo tipi: ... Read More
2018-10-16 17:21:38
Çin 12 adet su geçirmez MPO adaptörlü MM modülü MPO Kaset Fabrika

12 adet su geçirmez MPO adaptörlü MM modülü MPO Kaset

Su geçirmez MPO adaptörü MPO Kaset ile 12 çekirdek MM modülü MTP / MPO Kasetler Modülleri, MTP / MPO ve LC veya SC ayrık konektörler arasında güvenli geçiş sağlar. MTP / MPO omurgalarını LC veya SC yama ile ... Read More
2018-10-16 17:21:38
Çin 40G OM3 MPO/MTP Optical Fiber Patch Cord / Fiber Optic Jumper , Waterproof Fabrika

40G OM3 MPO/MTP Optical Fiber Patch Cord / Fiber Optic Jumper , Waterproof

Optik fiber modül, MPO / MTP 12core / 24 kaset kasetleri DYS-Fiber'in MPO Kasetleri önceden sonlandırıldı, ön test edildi ve arka tarafta 12 veya 24 fiber MPO konektörler bulunur ve bunlar ön taraftaki tek veya ... Read More
2018-10-16 17:21:38
Çin Fiber Optik OM3, göz çekme ve MPO yuvası MPO yama kablosu ile Fabrika

Fiber Optik OM3, göz çekme ve MPO yuvası MPO yama kablosu ile

MPO'dan MPO Patch Cord'e soketli ve soketli Fiber Optik OM3 Standartlara Uygunluk : Kılıflı kablo NFPA 262 Optik Fiber İletken Olmayan Plenum (OFNP) veya IEC-60332 Düşük Dumanlı Sıfır Halojen (LSZH) alev ... Read More
2019-03-07 15:19:02
Çin Optik fiber Gövde Kablo SM 72core kadın MTP / MPO Yama Kablosu Fabrika

Optik fiber Gövde Kablo SM 72core kadın MTP / MPO Yama Kablosu

Hızlı Ayrıntılar Menşe Yeri: Çin (Anakara) Marka Adı: DYS / OEM Model Numarası: Kadın 72core MTP yama kablosu Fiber çekirdek: 8 çekirdekli, 12 çekirdekli, 24 çekirdekli, 48 çekirdekli Bağlayıcı: MTP, MPO, MTP ... Read More
2019-03-07 15:23:01
Çin Optik fiber MPO konnektörü OM3 MTP / MPO döngü Fabrika

Optik fiber MPO konnektörü OM3 MTP / MPO döngü

Hızlı Ayrıntılar Menşe Yeri: Çin (Anakara) Marka Adı: DYS / OEM Model Numarası: 12core MTP / MPO su geçirmez yama kablosu Fiber çekirdek: 8 çekirdekli, 12 çekirdekli, 24 çekirdekli, 48 çekirdekli Bağlayıcı: MTP... Read More
2019-03-07 15:22:02
Çin Fiber Optik OM3 40G OFNP MPO / MTP'den LC fanout Yama Kablosu'na Fabrika

Fiber Optik OM3 40G OFNP MPO / MTP'den LC fanout Yama Kablosu'na

MPO / MTP gövde çok çekirdekli kablo düzenekleri, veri merkezlerinde ve diğer yüksek lifli ortamlarda yüksek yoğunluklu omurga kablolarının hızlı bir şekilde yerleştirilmesini sağlayarak ağ kurulumunu veya ... Read More
2019-03-07 15:21:02
Çin Fiber Optik Yüksek Yoğunluklu Raf Tipi 96 Portlu MPO / MTP Patch Paneller Fabrika

Fiber Optik Yüksek Yoğunluklu Raf Tipi 96 Portlu MPO / MTP Patch Paneller

Uygulama Veri iletişim ağı Depolama alanı ağ fiber kanal Yüksek yoğunluklu mimariler Optik Sistem Erişim ağı özellikler ve faydalar Toz boyalı çelik çin'de yapılan Özel önceden yüklenmiş panel seçenekleri ... Read More
2019-03-07 15:19:31
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|