SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Fiber Optic Cable Assemblies

Sertifikalar
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
Müşteri yorumları
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

Ben sohbet şimdi

Fiber Optic Cable Assemblies

(58)
Çin 4 Çekirdekli AARC-LC Kadın Fiber Optik Kablo Montajları Singlemode 9/125 Fabrika

4 Çekirdekli AARC-LC Kadın Fiber Optik Kablo Montajları Singlemode 9/125

4Core AARC-LC Kadın Fiber Optik Kablo Montajları Singlemode 9/125 Hızlı Detay: Model Numarası: AARC Fiber tipi: Singlemode9 / 125 Inserion kaybı: 45db Detaylar: AARC sert çevre kablosu tertibatları, sabit veya ... Read More
2018-10-16 17:21:36
Çin AARC-ST Fiber Optik Kablo Yapıları Su geçirmez açık 4 Çekirdek Fiber Optik Yama Kablosu Fabrika

AARC-ST Fiber Optik Kablo Yapıları Su geçirmez açık 4 Çekirdek Fiber Optik Yama Kablosu

AARC-ST Fiber Optik Kablo Yapıları Su geçirmez açık 4 Çekirdek Yama Kablosu Hızlı Ayrıntılar Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara) Marka adı: DYS / OEM Model Numarası: AARC2-ST Inserion kaybı: 45db Sertifika: ... Read More
2018-11-19 10:32:28
Çin LC-LC Duplex CPRI-FTTA Outdoor Cable Assembly Patch Cord Fabrika

LC-LC Duplex CPRI-FTTA Outdoor Cable Assembly Patch Cord

LC-LC Çift Yönlü CPRI-FTTA Dış Mekan Kablo Montajı Yama Kablosu MADDE Açıklama q'ty 1 2Core Kapalı / Açık Fiber kabloları 1 bilgisayar 2 Break Out Kitleri 2 ADET 3 3.0 mm Zırhlı Boru 4 PC 4 LC Önyükleme 4 PC 5 ... Read More
2018-10-16 17:21:36
Çin ODVA-FTTA Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies Fabrika

ODVA-FTTA Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies

ODVA-FTTA Dış Mekan Fiber Optik Kablo Yapıları Hızlı Ayrıntılar Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara) Marka Adı: DYS / OEM Model Numarası: ODVA Yerleştirme Kaybı: Read More
2018-08-08 09:33:19
Çin Siyah PVC / LSZH / PE IP67 Fiber Optik Kablo Yapıları, 4 ADET LC Ön Yükleme ile Fabrika

Siyah PVC / LSZH / PE IP67 Fiber Optik Kablo Yapıları, 4 ADET LC Ön Yükleme ile

ODVA-FTTA Açık Fiber Optik Kablo Kurulları LC Zırhlı Kablo Hızlı Ayrıntılar: Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara) Marka Adı: DYS / OEM Konektör tipi: ODVA / LC Yerleştirme Kaybı: Read More
2018-10-16 17:21:36
Çin 7.0mm AARC-AARC Fiber Optik Kablo Meclisleri, Fiber Optik Yama Kablosu Fabrika

7.0mm AARC-AARC Fiber Optik Kablo Meclisleri, Fiber Optik Yama Kablosu

7.0mm AARC-AARC Fiber Optik Kablo Kurulları Hızlı Ayrıntılar Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara) Marka adı: DYS / OEM Model Numarası: AARC-AARC Inserion kaybı: 45db Sertifika: ISO9001, ROHS Özellikler * 2 ve 4 ... Read More
2018-11-19 09:56:34
Çin 8-48F duvara montaj veya kutup montajı fiber optik FTTX muhafaza Fabrika

8-48F duvara montaj veya kutup montajı fiber optik FTTX muhafaza

FTTX Muhafaza dış mekan kullanımı için yeni bir ekonomik fiber dağıtılmış çözümdür. Geleneksel ürünleri karşılaştırın, FTTX Muhafaza kullanımı kolaydır ve yüksek uyumluluğu vardır. Duvara montaj, havadan montaj ... Read More
2019-01-15 09:21:10
Çin Black Waterproof ODLC / PDLC Fiber Optic Patch Cord , High shock Fabrika

Black Waterproof ODLC / PDLC Fiber Optic Patch Cord , High shock

Siyah Su Geçirmez ODLC / PDLC Fiber Optik Yama Kablosu, Yüksek şok Hızlı Detay: Elyaf Türü: Tekli Mod9 / 125 Ekleme Kaybı: 45db Çap: 7,0 mm Kablo Rengi: Siyah Teslim detay: 3 gün içinde Detaylar: PDLC zorlu ... Read More
2019-01-14 11:04:28
Çin OUTDOOR Optical fiber patch cable SC/APC-LC/UPC Fabrika

OUTDOOR Optical fiber patch cable SC/APC-LC/UPC

OUTDOOR Optik fiber patch kablo SC / APC-LC / UPC Hızlı Ayrıntılar: Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara) Marka adı: DYS Model Numarası: SC / APC-LC Belgelendirme: ISO9001: 2008 Fiber Türü: G652D Renk: beyaz ... Read More
2018-11-19 10:44:15
Çin Outdoor 2 Core IP67 ODVA FTTA Armored Fiber Optic Cable IS09001-2008 Fabrika

Outdoor 2 Core IP67 ODVA FTTA Armored Fiber Optic Cable IS09001-2008

ODVA-FTTA Açık Fiber Optik Kablo Kurulları LC Zırhlı Kablo Açıklama: MADDE Açıklama q'ty 1 2Daha Açık / Kapalı Elyaf kablo 1 bilgisayar 2 Break Out Kitleri 2 adet 3 3.0mm Zırhlı Boru 4 PCS 4 LC Önyükleme 4 PCS ... Read More
2018-11-19 10:42:13
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|