SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Fiber Optic Cable Assemblies

Sertifikalar
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
Müşteri yorumları
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

Ben sohbet şimdi

Fiber Optic Cable Assemblies

(62)
Çin 4 Çekirdekli AARC-LC Kadın Fiber Optik Kablo Montajları Singlemode 9/125 Fabrika

4 Çekirdekli AARC-LC Kadın Fiber Optik Kablo Montajları Singlemode 9/125

4Core AARC-LC Kadın Fiber Optik Kablo Montajları Singlemode 9/125 Hızlı Detay: Model Numarası: AARC Fiber tipi: Singlemode9 / 125 Inserion kaybı: 45db Detaylar: AARC sert çevre kablosu tertibatları, sabit veya ... Read More
2018-10-16 17:21:36
Çin AARC-ST Fiber Optik Kablo Yapıları Su geçirmez açık 4 Çekirdek Fiber Optik Yama Kablosu Fabrika

AARC-ST Fiber Optik Kablo Yapıları Su geçirmez açık 4 Çekirdek Fiber Optik Yama Kablosu

AARC-ST Fiber Optik Kablo Yapıları Su geçirmez açık 4 Çekirdek Yama Kablosu Hızlı Ayrıntılar Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara) Marka adı: DYS / OEM Model Numarası: AARC2-ST Inserion kaybı: 45db Sertifika: ... Read More
2018-11-19 10:32:28
Çin LC-LC Duplex CPRI-FTTA Outdoor Cable Assembly Patch Cord Fabrika

LC-LC Duplex CPRI-FTTA Outdoor Cable Assembly Patch Cord

LC-LC Çift Yönlü CPRI-FTTA Dış Mekan Kablo Montajı Yama Kablosu MADDE Açıklama q'ty 1 2Core Kapalı / Açık Fiber kabloları 1 bilgisayar 2 Break Out Kitleri 2 ADET 3 3.0 mm Zırhlı Boru 4 PC 4 LC Önyükleme 4 PC 5 ... Read More
2018-10-16 17:21:36
Çin ODVA-FTTA Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies Fabrika

ODVA-FTTA Outdoor Fiber Optic Cable Assemblies

ODVA-FTTA Dış Mekan Fiber Optik Kablo Yapıları Hızlı Ayrıntılar Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara) Marka Adı: DYS / OEM Model Numarası: ODVA Yerleştirme Kaybı: Read More
2018-08-08 09:33:19
Çin Siyah PVC / LSZH / PE IP67 Fiber Optik Kablo Yapıları, 4 ADET LC Ön Yükleme ile Fabrika

Siyah PVC / LSZH / PE IP67 Fiber Optik Kablo Yapıları, 4 ADET LC Ön Yükleme ile

ODVA-FTTA Açık Fiber Optik Kablo Kurulları LC Zırhlı Kablo Hızlı Ayrıntılar: Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara) Marka Adı: DYS / OEM Konektör tipi: ODVA / LC Yerleştirme Kaybı: Read More
2018-10-16 17:21:36
Çin 7.0mm AARC-AARC Fiber Optik Kablo Meclisleri, Fiber Optik Yama Kablosu Fabrika

7.0mm AARC-AARC Fiber Optik Kablo Meclisleri, Fiber Optik Yama Kablosu

7.0mm AARC-AARC Fiber Optik Kablo Kurulları Hızlı Ayrıntılar Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara) Marka adı: DYS / OEM Model Numarası: AARC-AARC Inserion kaybı: 45db Sertifika: ISO9001, ROHS Özellikler * 2 ve 4 ... Read More
2018-11-19 09:56:34
Çin IP67 FTTX su geçirmez ODVA LC SC MPO fiber optik açık yama kablosu Fabrika

IP67 FTTX su geçirmez ODVA LC SC MPO fiber optik açık yama kablosu

ODVA-FTTA Dış Mekan Fiber Optik Kablo Grupları LC Zırhlı Kablo Hızlı Ayrıntılar: Menşe Yeri: Çin (Anakara) Marka Adı: DYS / OEM Bağlayıcı tipi: ODVA / LC Ekleme Kaybı: Read More
2019-03-12 11:25:01
Çin Ericsson RRU Ericsson Equipment için LC dış mekan kablo tertibatı Fabrika

Ericsson RRU Ericsson Equipment için LC dış mekan kablo tertibatı

Ericsson Ekipmanları için Ericsson RRU için LC dış kablo montajı Özellikler: .IP67 toz ve suya daldırmaya karşı koruma sağlamak için derecelendirilmiştir Telcordia GR-326 ve TIA / EIA 568B.3'e uygun .LC konekt... Read More
2019-03-12 11:18:07
Çin ODVA / LC Armored Fiber Optic Cable Assemblies With 7.0mm / 4.8mm Jacket Fabrika

ODVA / LC Armored Fiber Optic Cable Assemblies With 7.0mm / 4.8mm Jacket

ODVA-FTTA Dış Mekan Fiber Optik Kablo Grupları LC Zırhlı Kablo Hızlı Ayrıntılar: Menşe Yeri: Çin (Anakara) Marka Adı: DYS / OEM Model Numarası: LC Bağlayıcı tipi: ODVA / LC Ekleme Kaybı: Read More
2019-03-12 11:15:50
Çin Corning OptiTap Sertleştirilmiş Konnektörler ile H Connector 1 fiber tek modlu kablo Fabrika

Corning OptiTap Sertleştirilmiş Konnektörler ile H Connector 1 fiber tek modlu kablo

Arz Verilebilirlik: Haftada 20000 Adet / Adet Paketleme Paketleme Detayları: Bireysel kutu veya müşterinin isteğine göre Liman: Shenzhen Teslim Süresi: 3-5 gün H Konnektör 1 Corning OptiTap Sertleştirilmiş ... Read More
2019-03-12 11:13:20
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|