SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Fiber Optic Cable

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Ben sohbet şimdi

    Fiber Optic Cable

    (3)
    Çin Kapalı Dubleks Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 1000/300 Düzleştirme Mukavemeti Esnekliği Fabrika

    Kapalı Dubleks Fiber Optik Kablo Yama Kablosu 1000/300 Düzleştirme Mukavemeti Esnekliği

    2.8 x 4.8mm Indoor Duplex Fiber Optic Patch Cord With Inflaming Retarding Quick Detail: Name:62.5/125 Fiber Optical Patch Cable Material: PVC, LSZH, OFNR, OFNP Flattening strength: 1000/300 Bending radius: 60... Read More
    2019-05-07 16:40:49
    Çin Turuncu Çift Yönlü Düz Fiber Optik Kablo, İç Mekan 62,5 / 125um Fiber Optik Yama Kablosu Fabrika

    Turuncu Çift Yönlü Düz Fiber Optik Kablo, İç Mekan 62,5 / 125um Fiber Optik Yama Kablosu

    Indoor 62.5 / 125um Fiber Optic Patch Cord , Orange Duplex Flat Fiber Optic Cable Quick Detail: Name:62.5/125 Jacket color:Orange Model Number:GJFJVV Description Splayed indoor optical fiber cable used for ... Read More
    2019-05-07 16:35:25
    Çin 62.5 / 125um Fiber Optik Kablo, Çift Yönlü Yassı Fiber Optik Yama Kablosu Fabrika

    62.5 / 125um Fiber Optik Kablo, Çift Yönlü Yassı Fiber Optik Yama Kablosu

    62.5 / 125um Duplex Flat Fiber Optic Patch Cord , Inflaming Retarding Quick Detail: Name:62.5/125 Jacket color:Orange Model Number:GJFJVV Diameter: 2.8*4.8mm Material: PVC, LSZH, OFNR, OFNP Description Splayed ... Read More
    2019-05-07 16:35:03
    Page 1 of 1