SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Fiber Optic Attenuator

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Ben sohbet şimdi

    Fiber Optic Attenuator

    (85)
    Çin Variable 5 db Fiber Optic Attenuator For Optical Network Fabrika

    Variable 5 db Fiber Optic Attenuator For Optical Network

    Optik Ağ için Değişken 5 dB Fiber Optik Zayıflatıcı Hızlı Ayrıntılar: Marka adı: DYS / OEM Ayar Hassasiyeti (dB): 0,02 PDL (dB): ≤0.15 Boyutlar (mm): 26 × 18 × 8 Depolama sıcaklığı (℃): -40 ~ + 85 Uygulamalar · ... Read More
    2019-05-07 16:43:03
    Çin 5 - 30 dB FC Fiber Optical Attenuator 1310nm / 1550nm , Low Back Reflection Fabrika

    5 - 30 dB FC Fiber Optical Attenuator 1310nm / 1550nm , Low Back Reflection

    5 - 30 dB FC Fiber Optik Zayıflatıcı 1310nm / 1550nm, Düşük Geri Yansıma Hızlı Detay: Adı: FC Çalışma Dalgaboyu: SM: 1310 / 1550nm Çalışma Sıcaklığı: -25 ° C ~ + 75 ° C Özellikler profesyonel üretici zengin OEM ... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    Çin Singlemode LC 3dB Optical Attenuator Male to Female LC / UPC 1240nm - 1620nm Fabrika

    Singlemode LC 3dB Optical Attenuator Male to Female LC / UPC 1240nm - 1620nm

    Tekli Mod LC 3dB Optik Zayıflatıcı Erkek - Dişi LC / UPC 1240nm - 1620nm Hızlı Detay: Adı: LC / UPC değerler: 3-20dB Marka Adı: DYS / OEM Teslimat Ayrıntısı: 3 gün içinde Tekli Mod Fiber Optik LC / UPC zayıflat... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    Çin 18dB Singlemode Male to Female LC / UPC Fiber Optic Attenuator , 3 / 20dB Optical Attenuator Fabrika

    18dB Singlemode Male to Female LC / UPC Fiber Optic Attenuator , 3 / 20dB Optical Attenuator

    18dB Singlemode Erkek Kadın LC / UPC Fiber Optik Zayıflatıcı, 3 / 20dB Optik Zayıflatıcı Hızlı Detay: Adı: LC değerler: 18dB Geri Dönüş Kaybı: UPC> 55dB APC> 65dB Marka adı: DYS / OEM LC / UPC zayıflatıcı : 1: ... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    Çin Singlemode Male to Female 3dB LC / APC Fiber Optic Attenuator For Test and measurement Fabrika

    Singlemode Male to Female 3dB LC / APC Fiber Optic Attenuator For Test and measurement

    Singlemode Male to Female 3dB LC / APC Fiber Optic Attenuator For Test and measurement Quick Detail: Brand Name: DYS/OEM Model Number: SM LC/APC Return Loss: UPC >55dB We offers an extensive line of dual ... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    Çin 3dB SM LC / APC Fiber Optik Zayıflatıcı Zayıflatıcı Malzeme - İyon Katkılı Fiber Fabrika

    3dB SM LC / APC Fiber Optik Zayıflatıcı Zayıflatıcı Malzeme - İyon Katkılı Fiber

    3 dB SM LC / APC Fiber Optic Attenuator , Attenuating material-Ion Doped Fiber Quick Detail: Model Number: SM LC/APC Return Loss: UPC >55dB Attenuation Accuracy:8 ~ 12 dB ±0.7dB Polarization Dependent Loss ≤0... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    Çin Fiber Optic Attenuator For Optical Network Fabrika

    Fiber Optic Attenuator For Optical Network

    Optik Ağ İçin Çift Pencere Değişken 5 db Fiber Optik Zayıflatıcı Uygulamalar · Optik Ağ · Telekom Haberleşmesi · Sistem Testleri · Laboratuar Ar-Ge'si Özellikler · WideWavelengthrange · Geniş zayıflama aralığı ... Read More
    2019-05-24 14:21:43
    Çin Simple Structure SC Fiber Optic Termination Fabrika

    Simple Structure SC Fiber Optic Termination

    Simple Structure SC Fiber Optic Termination For CATV System Applications Fiber optical distributing frame Fiber optical network system High speed fiber optical transmission system CATV system Long distance ... Read More
    2019-05-24 14:21:15
    Çin 6dB SC / Test ve Ölçüm için APC Fiber Optik Zayıflama Fabrika

    6dB SC / Test ve Ölçüm için APC Fiber Optik Zayıflama

    Test ve Ölçüm için 6dB SC / APC Optik Fiber Zayıflatma Hızlı Detay: Model Numarası: SM SC / APC Malzeme: metal Zayıflatıcı: 6 dB Bağlayıcı: SC / APC Teslimat Ayrıntıları: 3 gün içinde SC / APC Zayıflatıcı Dtail... Read More
    2019-05-24 14:21:13
    Çin Yüksek Return Loss ST Fiber Optik Zayıflatıcı Fiş Tipi / Kadın-Erkek Fabrika

    Yüksek Return Loss ST Fiber Optik Zayıflatıcı Fiş Tipi / Kadın-Erkek

    Yüksek İade Kaybı ST Fiber Optik Zayıflatıcı Fiş Tipi / Dişi-Erkek Hızlı Ayrıntılar: Marka adı: DYS / OEM Model numarası: SM ST Zayıflatma değeri: 1 ~ 25 dB Dönüş kaybı: PC≥55dB APC≥60dB Polarizasyon kaybı: ≤0... Read More
    2019-05-24 14:21:10
    Page 1 of 9|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >|