SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

Fiber Optic Attenuator

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Ben sohbet şimdi

    Fiber Optic Attenuator

    (81)
    Çin Variable 5 db Fiber Optic Attenuator For Optical Network Fabrika

    Variable 5 db Fiber Optic Attenuator For Optical Network

    Optik Ağ için Değişken 5 dB Fiber Optik Zayıflatıcı Hızlı Ayrıntılar: Marka adı: DYS / OEM Ayar Hassasiyeti (dB): 0,02 PDL (dB): ≤0.15 Boyutlar (mm): 26 × 18 × 8 Depolama sıcaklığı (℃): -40 ~ + 85 Uygulamalar · ... Read More
    2019-05-07 16:43:03
    Çin 5 - 30 dB FC Fiber Optical Attenuator 1310nm / 1550nm , Low Back Reflection Fabrika

    5 - 30 dB FC Fiber Optical Attenuator 1310nm / 1550nm , Low Back Reflection

    5 - 30 dB FC Fiber Optik Zayıflatıcı 1310nm / 1550nm, Düşük Geri Yansıma Hızlı Detay: Adı: FC Çalışma Dalgaboyu: SM: 1310 / 1550nm Çalışma Sıcaklığı: -25 ° C ~ + 75 ° C Özellikler profesyonel üretici zengin OEM ... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    Çin Singlemode LC 3dB Optical Attenuator Male to Female LC / UPC 1240nm - 1620nm Fabrika

    Singlemode LC 3dB Optical Attenuator Male to Female LC / UPC 1240nm - 1620nm

    Tekli Mod LC 3dB Optik Zayıflatıcı Erkek - Dişi LC / UPC 1240nm - 1620nm Hızlı Detay: Adı: LC / UPC değerler: 3-20dB Marka Adı: DYS / OEM Teslimat Ayrıntısı: 3 gün içinde Tekli Mod Fiber Optik LC / UPC zayıflat... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    Çin 18dB Singlemode Male to Female LC / UPC Fiber Optic Attenuator , 3 / 20dB Optical Attenuator Fabrika

    18dB Singlemode Male to Female LC / UPC Fiber Optic Attenuator , 3 / 20dB Optical Attenuator

    18dB Singlemode Erkek Kadın LC / UPC Fiber Optik Zayıflatıcı, 3 / 20dB Optik Zayıflatıcı Hızlı Detay: Adı: LC değerler: 18dB Geri Dönüş Kaybı: UPC> 55dB APC> 65dB Marka adı: DYS / OEM LC / UPC zayıflatıcı : 1: ... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    Çin Singlemode Male to Female 3dB LC / APC Fiber Optic Attenuator For Test and measurement Fabrika

    Singlemode Male to Female 3dB LC / APC Fiber Optic Attenuator For Test and measurement

    Singlemode Male to Female 3dB LC / APC Fiber Optic Attenuator For Test and measurement Quick Detail: Brand Name: DYS/OEM Model Number: SM LC/APC Return Loss: UPC >55dB We offers an extensive line of dual ... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    Çin 3dB SM LC / APC Fiber Optik Zayıflatıcı Zayıflatıcı Malzeme - İyon Katkılı Fiber Fabrika

    3dB SM LC / APC Fiber Optik Zayıflatıcı Zayıflatıcı Malzeme - İyon Katkılı Fiber

    3 dB SM LC / APC Fiber Optic Attenuator , Attenuating material-Ion Doped Fiber Quick Detail: Model Number: SM LC/APC Return Loss: UPC >55dB Attenuation Accuracy:8 ~ 12 dB ±0.7dB Polarization Dependent Loss ≤0... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    Çin Singlemode Male to Female Fiber Optic LC / APC Attenuator With Test Equipment Fabrika

    Singlemode Male to Female Fiber Optic LC / APC Attenuator With Test Equipment

    Singlemode Male to Female Fiber Optic LC / APC Attenuator With Test Equipment Quick Detail: Name:LC/APC Brand Name: DYS/OEM Delivery Detail:In 3 days Singlemode Male to Female fiber optic LC/APC attenuator ... Read More
    2019-05-07 16:43:12
    Çin Precision Ceramic Ferrule Fiber Optical Attenuator FC 5dB  , Low Back Reflection Fabrika

    Precision Ceramic Ferrule Fiber Optical Attenuator FC 5dB , Low Back Reflection

    Precision Ceramic Ferrule Fiber Optical Attenuator FC 5dB , Low Back Reflection Quick Detail: Name:FC Brand Name: DYS Attenuation Range: 0~30dB Type: Male to Female/Plug type/Fixed type Specifications ... Read More
    2019-05-07 16:43:11
    Çin FC 5dB Fiber Optical Attenuator , High precision Fiber Optical CATV Fabrika

    FC 5dB Fiber Optical Attenuator , High precision Fiber Optical CATV

    FC 5dB Fiber Optical Attenuator , High precision Fiber Optical CATV Quick Detail: Fiber optical telecommunication system Fiber optical CATV Fiber optical sensor Testing equipment Features: Low back reflection ... Read More
    2019-05-07 16:43:11
    Çin Singlemode Plug Type Fiber Optic Attenuator SC / APC For FTTX Fabrika

    Singlemode Plug Type Fiber Optic Attenuator SC / APC For FTTX

    FTTX için Tekli Fiş Tipi Fiber Optik Zayıflatıcı SC / APC Hızlı Detay: Model Numarası: SM LC Malzeme: metal Teslimat Detayı: 3 gün içinde Detay: Geniş bir çift dalga boyunda (1310 / 1550nm) Singlemode fiber ... Read More
    2019-05-07 16:43:11
    Page 1 of 9|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >|