SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

High Level Products! High Level Price! High Level Service!                               

                        
          

  • SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
  • SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
  • SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
  • SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
  • SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
  • SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
  • SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
  • SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
  • SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
  • SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
  • SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
  • SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Şirket ayrıntıları:
İş türü: Üretici,İhracatçı,Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Doğu Asya,Güneydoğu Asya,Orta Doğu,Dünya çapında
Markalar: DYS
No. Çalışanları: >200
Yıllık satış: >600Million
Yıl kurulan: 2008
İhracat p.c: 50% - 60%
Giriş

Shenzhen DYS Fiber Optik Teknolojisi, gelişmiş fiber optik ürünlerin geliştirilmesi ve üretiminde lider bir firmadır; esas olarak fiber optik iç ve dış kablo, CPRI su geçirmez jumper, MPO / MTP jumper, standart fiber optik jumper ve PLC Splitter sunuyoruz. DYS, 2014 yılında Shenzhen hükümeti tarafından Ulusal Yüksek Teknoloji Girişiminin onursal unvanını kazandı.

TAKIM

GÜCÜ SERTİFİKA

200 iyi eğitimli
personel ve mühendisler.

3500 den fazla fabrika
metre ve daha
23 tozsuz üretim
toplam satır
ISO9001: 2008 belgesi ile,
CE, Yüksek ve Yeni Teknoloji
EnterpriseCertficate.

Fiber optik endüstrisindeki uzun yıllara dayanan tecrübemizle, fabrikamız 3500 metrekareden fazla ve 32'den fazla tozsuz üretim hattına sahiptir. 200 kadar iyi eğitilmiş personel ve mühendis, gurur verici ürünlerimize katkıda bulunmaktadır. Fiber optik kablo için 4 üretim hattımız, 2 adet yüksek standart MPO / MTP köprü montaj hattı, standart köprü için 8 üretim hattı ve 10 adet PLC Splitter üretim hattımız bulunmaktadır.

En gelişmiş ithal parlatma ekipmanı ve test aletleri ürünlerimizin Senko parlatma makinesi, interferometre, otomatik temizleme makinesi ve OTDR, JGR ve benzeri gibi süper kaliteye sahip olmasını sağlar.

Tüm optik ürünlerimiz RoHS uyumludur ve DYS ayrıca ISO9001, ISO14001 sertifikası almıştır. Yüksek kalitedeki ürünlerimiz ve üstün hizmetimizle tüm dünyadan müşteri kazanacaksınız, DYS fiber optik sizinle işbirliği yapmak için sabırsızlanıyor.

Kurumsal Vizyon :

Müşterileri kazanmak ve geleceği kazanmak için, optik iletişim sektöründe bir ürün ve teknoloji lideri haline gelmeyi taahhüt ediyoruz.

Yenilik Odaklı Gelişme:

Şirket, yıllarca süren birikim boyunca bilimsel yönetim sistemi ile desteklenen titiz ve yetenekli bir araştırma ve geliştirme ekibine ve zengin üretim tecrübesine sahip ve birkaç yeni ürün patentiyle mükemmel bir bağımsız ürün geliştirme ve inovasyon yeteneğine sahip.

Kalite politikası:

Kalite ilk ve kredi en önemli olanıdır. Yönetim temelidir, hizmet ise samimiyettir.

Geçmiş

ShenZhen DYS Fiber optik Technology Co, Ltd (DYSFO) optik iletişim işinin yeni bir türüdür, şirket bir araya geldi yerli ve yabancı kıdemli bir grup

DYSFO 5 yıl Geçmişi var, şu anda, Çin'de 2 fabrikamız var, biri Guangdong Shenzhen, diğeri Zhejiang Taizhou. Toplam alanı 4000 metrekare, 10 üretim hattı, 200 kişiyi istihdam ediyor. Fiber Optik ürünler üretiyoruz. çekirdek ürünler:

Fiber Optik Seramik Yüksük , Fiber Optik Konektör , Fiber Optik Yama kablosu , Fiber Optik Adaptör , Fiber Optik Zayıflatıcı , Fiber Optik Terminal Kutusu , Fiber Optik Kapatma vb.

Hizmet

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology (DYSFO) is a leading company in developing and manufacturing advanced fiber optic products Solutions to Telco Market . Since 2009, DYSFO always aims accurate lead time and best service with high quality products to customers.

 

Today, DYSFO offer customers a broad range of networking and communication solutions in following categories: Fiber Optic Cable Assemblies, MPO Solutions, Fiber Optic outdoor Patch Cord and water-proof cable , Fiber Optic Cleaning  kits,  fiber optic adapter and connectors, fiber optic  SFP Module and so on .

 

DYSFO also has strength as OEM manufacturer, our products used by Panduit, Alcatel-Lucent, Tyco, Nexans, Huawei and so on.We have sold our products to many worldwide Data Center, Telecom and Datacom companies, and most regions such as Asia, Europe, America, Africa region. All of our manufactures optical products are RoHS compliant and DYSFO also obtained ISO9001, ISO14001 certification.

 

With years of experiences in the fiber optic industry, our factory is fully equipped over 5,000 square meters and more than 10 production lines .About 200 well-trained staff and engineers are contributing to our proud products. The imported world most advanced polishing equipment and function testing instrument enable our connectors join in all sorts of optical networks; optical cables; optical terminal devices and testing equipments.

 

Ekibimiz

 

 

Shenzhen DYS Fiber Optic Technology is a leading company in developing and manufacturing advanced fiber optic products,mainly offer fiber optic indoor and outdoor cable, CPRI waterproof jumper, MPO/MTP jumper , standard fiber optic jumper and PLC Splitter. DYS win the the honorary title of National High-tech enterprise by Shenzhen government in 2014.

 

With years of experiences in the fiber optic industry, our factory is fully equipped over 3500 square meters and more than 18 non dust production lines .About 200 well-trained staff and engineers are contributing to our proud products. We have 4 production lines for fiber optic cable, 2 high standard MPO/MTP jumper assembly lines, 8 production lines for standard jumper and 4 PLC Splitter production lines. 

 

The most advanced imported polishing equipment and testing instruments enable our products have super quality, such as Senko polishing machine, interferometer, automatic cleaning machine and OTDR ,JGR and so on.

 

All of our optical products are RoHS compliant and DYS also obtained ISO9001, ISO14001 certification. Our high quality products and outstanding service win the customer from all the world, DYS fiber optic is looking forward to cooperate with you.