SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOptical Fiber Patch Cord

Yellow 50 Meter Duplex Single Mode Fiber Patch Cord with pulling eye

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Ben sohbet şimdi
    Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Yellow 50 Meter Duplex Single Mode Fiber Patch Cord with pulling eye

    Çin Yellow 50 Meter Duplex Single Mode Fiber Patch Cord with pulling eye Tedarikçi
    Yellow 50 Meter Duplex Single Mode Fiber Patch Cord with pulling eye Tedarikçi Yellow 50 Meter Duplex Single Mode Fiber Patch Cord with pulling eye Tedarikçi Yellow 50 Meter Duplex Single Mode Fiber Patch Cord with pulling eye Tedarikçi Yellow 50 Meter Duplex Single Mode Fiber Patch Cord with pulling eye Tedarikçi Yellow 50 Meter Duplex Single Mode Fiber Patch Cord with pulling eye Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen
    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: FC-ST

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    Fiyat: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı
    Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara) Marka adı: DYSFO
    Inserion Kaybı: <0.2dB özel kurslar: ISO9001, ROHS
    Kaybı Dönüş:: > 55dB Fiber Markası:: Corning, YOFC, OFS

    Çekişli 50 Metre dupleks Singlemode FC-ST Fiber Optik Yama Kablosu


    Hızlı Detay:

    • Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara)
    • Marka Adı: DYS / OEM
    • Model Numarası: FC-ST
    • Elyaf türü: Singlemode G657A2
    • Sertifikasyon: ISO9001, ROHS
    • Renk: Sarı
    • Fiber Markası: Corning, YOFC, OFS
    • Ekleme Kaybı: 0,2 dB
    • Dönüş Kaybı: > 55dB
    • Uzunluk: Özelleştirilmiş

    Özellik:

    Simpleks veya dubleks veya çok fiberli montajlar
    Yükseltici veya Plenum dereceli ,, LSZH ve RoHS kabloları mevcut
    Düşük ekleme kaybı, IEC, TIA / EIA, Telcordia uyumlu
    Özel fiber optik kablo uzunlukları ve ceket renkleri
    Çeşitli fiber türleri ve dalga boyları, tipik 9/125 tekli mod, 50/125 multimode ve 62,5 / 125 çok modlu
    0.9 / 1.8 / 2.0 / 3.0 / mm dış çaplı fiber optik kablolar
    PC, UPC ve APC lehçe türleri
    İyi paketleme, rekabetçi fiyatlar ve çok hızlı teslimat

    % 100 geometri testi ve IEC temizleme testi mevcuttur

    OEM hizmeti avaiblenebilir


    Uygulamalar

    Telekomünikasyon ağlar
    CATV, LAN, MAN ve WAN uygulaması
    Veri işleme ağları
    Kablolu televizyon
    Fiber-To-The-Home (FTTH)
    Mülk dağılımı

    Rekabet avantajı

    DYS kesinlikle ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performans sağlamak için iyi imkanlar ve nitelikli insan kaynakları yönetimi ile ISO9001 kalite yönetim sistemi, şirketler zorlamak; Ve iyi satış sonrası servis, müşterilerinin güvenini kazanmak için, ürün Europe ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkeleri için sexported.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)