Singlemode Plug Type Fiber Optic Attenuator SC / APC For FTTX

Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: Shenzhen(China)
Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: IS09001-2015.ROHS
Model Number: SC/APC Fiber Optic Attenuator
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 10pcs
Fiyat: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Payment Terms: T/T or L/C,Western Union or Paypal
Supply Ability: 500000PCS / Month

Ürün Açıklaması

FTTX için Tekli Fiş Tipi Fiber Optik Zayıflatıcı SC / APC

Hızlı Detay:

Model Numarası: SM LC

Malzeme: metal

Teslimat Detayı: 3 gün içinde

Detay:

Geniş bir çift dalga boyunda (1310 / 1550nm) Singlemode fiber optik zayıflatıcıları sunuyoruz. Bu çok yönlü in-line zayıflatıcılar, hem laboratuvar hem de ticari uygulamalar için Singlemode fiber konektörlerini zayıflatmak için mükemmel bir çözümdür. Test edilen en yüksek kaliteli malzemeler ve fabrikadan üretilen bu seri, en geniş konnektör stilleri ve cila çeşitleri sunar.

Uygulamalar:

Test ve ölçüm

FTTx

Özellikler:

Tek modlu fiber konektörleri / bağlantıları zayıflatmak için kullanılır

Inline tasarımı hızlı ve kolay kurulum sağlar

Seramik halkalar hassas hizalama sağlar

Çift Dalgaboyu (1310 / 1550nm) desteği çoklu uygulama esnekliği sunar

Katkı Maddesi-İyon Katkılı Fiber

Özellikleri :

Zayıflama Değeri 1dB ~ 30dB
Çalışma dalgaboyu 1240 ~ 1620nm (çift 1310 / 1550nm)
Ödül
Geri dönüş kaybı UPC> 55dB
APC> 65dB

zayıflama

doğruluk

1 ~ 7 dB ± 0.5dB
8 ~ 12 dB ± 0.7dB
13 ~ 17 dB ± 1.0dB
18 ~ 25 dB ± 1.3dB
Maksimum Optik Giriş Gücü 1000mW
Polarizasyon Bağımlı Kayıp ≤0.1dB
Çalışma Sıcaklığı Aralığı -40 ila 75
Depolama Sıcaklığı Aralığı -40 ila 85
Nem oranı% 95 RH

Rekabet avantajı

DYS, ISO9001 kalite yönetim sistemini, iyi tesislere ve kaliteli insan kaynakları yönetimine sahip şirketleri, ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performansı sağlamak için zorlar; ve satış sonrası hizmet, müşterilerin güvenini kazanmak için, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç.