1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 Fiber Optik PLC Splitter, SC Konnektörlü Optik Fiber Bölücü

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen
Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: IS09001-2015.ROHS
Model numarası: PLC splitter
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 10
Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
Delivery Time: in 3 days
Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Supply Ability: 50000/week

Detay Bilgi

Ürün adı: 1x2,1x4,1x8,1x16,1x32 1x64 2 ... 32 Fiber Optik PLC Bölücü uzunluğu:: 1m, 1.5m, 2m veya özelleştirilmiş uzunluğu
Yüksük Lehçe:: APC, UPC, PC Bağlayıcı türü: SC, SC / APC, LC, LC / APC, FC, FC / APC, ST
Türü: ABS kutu tipi; Çelik boru mini tip Ceket Boyutu: 0,9 mm, 2.0 mm, 3.0 mm
Fiber türü: G657A Ceket Malzemesi: Hytrel, LSZH
Dalga boyu: 1260 / 1650nm Çalışma sıcaklığı: -40° C ~ + 85 ° C
Sertifika: RoHS, ISO9001

Ürün Açıklaması

1x2,1x4,1x8,1x16,1x32 1x64 veya 2 ... 64 Fiber Optik PLC Bölücü

Düzlemsel dalga kılavuzu ışık optik distribütörü (PLC Splitter), düzlemsel dalga kılavuzu entegre optik cihaz bir tür, 1260nm ~ 1650nm olabilir bu gibi geniş bir ışık gücü rezervasyon dalga boyları gerçekleştirilmesi, dalga boyu aralığı dağıtımı kullanılan EPON teknolojisi1310nm, 1490nm ve 1550nm üç dalga boyu. EPON Ethernet pasif optik ağ erişim teknolojisi FTTP fiber ağ sistemi, geniş bant pasif optik distribütör (POS) kullanımı için özellikle uygundur.

UYGULAMA

  • FTTx Sistemleri
  • Dijital, hibrit ve AM-Video sistemleri
  • LAN, WAN ve Metro Ağları
  • CATV sistemleri
  • Fiber optik sistemlerde diğer uygulamalar

ÖZELLİKLERİ

  • Düşük Ekleme kaybı ve Düşük PDL
  • Düzgün güç bölme
  • Yüksek güvenilirlik
  • Mükemmel çevresel kararlılık
  • Kompakt boyut ve çeşitli paket

SC APC konnektörlü ABS PLC ayırıcı konnektörsüz mini tip e PLC ayırıcı
SC APC konnektörlü mini tip PLC ayırıcı SC APC konnektörlü LGX PLC ayırıcı

Parametre / Türü
NX2 (N = 1veya2)
NX4 (N = 1veya2)
NX8 (N = 1veya2)
Nx16 (N = 1veya2)
Nx32 (N = 1veya2)
Nx64 (N = 1veya2)
Lif
9/125 um SMF-28e veya müşteri ataması
Çalışma Dalgaboyu (nm)
~ 1650 1260 (nm)
Ekleme Kaybı
≤3.9dB
≤7.1dB
≤10.3dB
≤13.3dB
≤16.3dB
≤19.8dB
Kayıp Düzgünlüğü (dB)
≤0.6dB
≤0.6dB
≤0.8dB
≤1.2dB
≤1.5dB
≤2.0dB
Polarya Bağımlı Kayıp
≤0.15dB
≤0.15dB
≤0.2dB
≤0.2dB
≤0.2dB
≤0.3dB
Geri dönüş kaybı
UPC≥50dB APC≥60dB
Yönelme
55dB
Çalışma Sıcaklığı (℃)
-40 ° C ila + 85 ° C

Rekabet avantajı
DYS kesinlikle ISO9001 kalite yönetim sistemi, ürün kalitesi istikrar ve mükemmel performans sağlamak için iyi imkanlar ve nitelikli insan kaynakları yönetimi ile şirketler; Ve iyi satış sonrası servis, müşterilerin güvenini kazanmak için, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilen ürünler.

SSS

1. Kaç tane personelimiz var?
Cevap: Yaklaşık 200 iyi eğitimli personel ve mühendisler.

2. Firmamız ne zaman kurulur?
Cevap: 2008 yılından başladık.

3. Bizim ana ürünleri nedir?
Cevap: DYS Fiber Optik Kablo'nun geliştirilmesi, üretimi ve pazarlanmasına adanmış,
Kapalı / Açık Yama Kablosu, Splitter, Adaptör, Zayıflatıcı vb.

4. Fabrikanın alanı nedir?
3500 metrekareden fazla
Toplamda 18'den fazla tozsuz üretim hattı
Fiber Optik Kablo için 4 üretim hattı
2 yüksek standart MPO / MTP Jumper montaj hattı
Standart Jumpe için 8 üretim hattı
4 PLC Pplitter üretim hattı

5. Ne sertifikamız var?
Cevap: ISO 9001: 2008, CPR, UL, RoSH, CE, Yüksek ve Yeni Teknoloji Kurumsal Sertifika.