SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOptical Fiber Patch Cord

SingleMode Module Ferrule Pigtail Fiber Optic Ceramic Ferrule For CATV

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Ben sohbet şimdi
    Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    SingleMode Module Ferrule Pigtail Fiber Optic Ceramic Ferrule For CATV

    Çin SingleMode Module Ferrule Pigtail Fiber Optic Ceramic Ferrule For CATV Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen
    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: Module Ferrule
    Mode: Single-mode or Multi-mode
    Inner-diameter: 0.125~0.128mm
    Concentricity: ≦1µm(For SM), ≦3µm(For MM)

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Minimum Order Quantity: 1000pcs
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı
    Adı: Fiber optik yüksük Uygulamalar: Lazer Cihazlar
    Özellikleri: Yüksek stabilite, güvenilirlik, tekdüzelik Özellikleri2: Yüksek Dayanıklılık
    Saplama çıkıntı uzunluğu: 0.5 ± 0.1mm Tolerans: ±0 mm

    CATV için Yüksek Kararlılık Tek Mod Modül Ferruğu Pigtail Fiber Optik Seramik Ferruğu

    Hızlı Ayrıntılar:

    Marka adı:   DYS / OEM

    Model Numarası: Tek Modül Modülü Ferruğu  

    Saplama Çıkıntı uzunluğu: 0,5 ± 0,1 mm

    Dış Çap: 1.8 ~ 2.5mm

    Tolerans: ± 0.5mm

    Bağlayıcı: SC, FC, LC, MU / PC veya APC

    Malzeme: SUS304, SUS303

    Uygulamalar

    · Lazer cihazları

    · G / E-PON

    · CATV

    Özellikler

    · Yüksek stabilite, güvenilirlik, tekdüzelik

    · Çeşitlendirilmiş konektör tipi

    · Metal parçaların büyüklüğü özelleştirilebilir

    · Yüksek Dayanıklılık

    Düşük giriş kaybı ve yüksek geri dönüş kaybı

    · Yüksek yoğunluklu, iyi anti-erozyon ve yaşlanmayı önleme performansı

    Özellikler

    madde

    Tek mod

    MultiMode

    Metal Tutucu uzunluğu

    SUS304 ≤ 14mm, SUS303 ≦ 15mm

    Saplama Uzunluğu

    3.0mm

    Saplama Çıkıntılı uzunluk

    0,5 ± 0,1 mm

    Dış çap

    1.8 ~ 2.5 mm

    Hata payı

    ± 0.5mm

    eşmerkezlilik

    ≦ 0,5 um

    ≦ 2pm

    Ferrule Stub

    OD

    1.25, 1.40

    İD

    0.125 ~ 0.127 mm'den

    Kimlik Toleransı

    ± 0.001 mm

    Metal şekli

    Müşteri Tasarımı

    Malzeme

    SUS304, SUS303

    Bağlayıcı

    SC, FC, LC, MU / PC veya APC

    Rekabet avantajı

    DYS kesinlikle ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performans sağlamak için iyi imkanlar ve nitelikli insan kaynakları yönetimi ile ISO9001 kalite yönetim sistemi, şirketler zorlamak; Ve iyi satış sonrası servis, müşterilerin güvenini kazanmak için, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilen ürünler.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)