SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optic Attenuator

Singlemode LC 3dB Optical Attenuator Male to Female LC / UPC 1240nm - 1620nm

Ben sohbet şimdi
Sertifikalar
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
Müşteri yorumları
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

Singlemode LC 3dB Optical Attenuator Male to Female LC / UPC 1240nm - 1620nm

Çin Singlemode LC 3dB Optical Attenuator Male to Female LC / UPC 1240nm - 1620nm Tedarikçi

Ürün ayrıntıları:

Place of Origin: GuangDong Cina
Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: IS09001-2015.ROHS
Model Number: LC/UPC

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 1-10
Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
Delivery Time: in 3 days
Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Contact Now
Detaylı ürün tanımı

Tekli Mod LC 3dB Optik Zayıflatıcı Erkek - Dişi LC / UPC 1240nm - 1620nm

Hızlı Detay:

Adı: LC / UPC

değerler: 3-20dB

Marka Adı: DYS / OEM

Teslimat Ayrıntısı: 3 gün içinde

Tekli Mod Fiber Optik LC / UPC zayıflatıcı Erkek

1: Optik zayıflatıcıların sabit seviyesini sağlamak için optik zayıflatıcıların (Sabit Sıyırma veya Sabit Erkek-Dişi) sabit fiş, katkılı fiber kullanmaktadır.
2: Tipik zayıflama değerleri 3 ila 20 dB arasındadır.
3: Bir kaynaktan gelen optik gücün, kullanılan test ekipmanı için çok yüksek olduğu optik sistemlerde kullanılır.
4: Sabit fişli fiber zayıflatıcı, fiber patch kablo ve fiber adaptör arasında bağlantı kurmak için bir konektör fişi (erkek) ve bir adaptör soketi (dişi) sağlar.
5: Sabit fişli optik zayıflatıcı, kaynak gücünü kabul edilebilir bir algılama düzeyine düşürecek bir hat içi sabit kayıp getirir.
6: İstikrarlı bir güvenilir sistem için zayıflama seviyesi sıcaklık ve dalga boyu ile dengeli olmalıdır.
Detay:

Sabit fişli Optik Zayıflatıcılarımız ve Sabit İn-Line Optik Zayıflatıcılarımız, optik gücün istenen seviyeye indirgenmesine izin veren özel Metal İyon Doplu Optik Lifler kullanılarak optik enerjiyi ısıya dönüştüren cihazlardır.

Özellikler:

Zayıflatma Değeri 1dB ~ 30dB

Çalışma Dalgaboyu 1240 ~ 1620nm (Çift 1310 / 1550nm)

Ödül

Geri dönüş kaybı

UPC> 55dB

APC> 65dB

zayıflama

doğruluk

1 ~ 7 dB ± 0,5 dB

8 ~ 12 dB ± 0,7 dB

13 ~ 17 dB ± 1.0 dB

18 ~ 25 dB ± 1,3 dB

Maksimum Optik Giriş Gücü 1000mW

Polarizasyon Bağımlı Kaybı ≤0.1dB

Çalışma Sıcaklığı Aralığı -40 - 75

Depolama Sıcaklığı -40 ila 85

Nem 95% RH

Rekabet avantajı

DYS kesinlikle ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performans sağlamak için iyi imkanlar ve nitelikli insan kaynakları yönetimi ile ISO9001 kalite yönetim sistemi, şirketler zorlamak; Ve iyi satış sonrası servis, müşterilerinin güvenini kazanmak için, ürün Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkeleri için sexported.

İletişim bilgileri
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. Roy Huang

Tel: +8613590228527

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)