Single Mode MTP Optical Fiber Connectors For ATM / Optical Access network

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen
Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: IS09001-2015.ROHS
Model Number: MTP Fiber Optic Connector
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 10pcs
Fiyat: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Payment Terms: T/T or L/C,Western Union or Paypal
Supply Ability: 500000PCS / Month

Ürün Açıklaması

ATM / Optik Erişim Ağı için Tek Modlu MTP Fiber Optik Konektörler

Hızlı Detay:

Model Numarası: MTP

Singlemode / Multimode: SM / MM

Tek Yönlü / Çift Yönlü: SX / DX

Ekleme Kaybı: <0,3dB, <0,2dB

Dönüş Kaybı :: > 50dB,> 60dB

ayrıntılı açıklamalar:
1.MTP Connetor

2.Fast Ethernet
3.ATM ağları ve Optik Erişim ağı
4.Free Örnek & Hızlı teslimat süresi

5.ROHS

Ürün tanıtımı:
Optichina Konnektörler çok yüksek tekrarlanabilirlik ile üstün performans sunar ve ürünlerimiz NTT ürünleri ile tamamen etkileşimlidir ve çok çeşitli uygulama ve koşullar altında uzun vadeli istikrar sağlar. Ürünümüz, düşük kayıp için önceden radyüslü Zirkon Fıskullerini kullanmaktadır.

Özellikler:

1) Üstün nitelikli standart parlatma;
2)% 100 optik test: Ekleme Kaybı: ≤0.3 (PC); ≤0.2 (APC); ≤0.2 (UPC); ≤0.3 (SPC);

3)% 100 optik test: İade Kaybı: ≥45 (PC); ≥60 (APC); ≥55 (UPC); ≥50 (SPC);

4) φ0.9mm, φ2.0mm, φ3.0mm kablo isteğe bağlı

5) Tek yönlü ve çift yönlü konektör mevcuttur;

6) İyi döviz kabiliyeti ve iyi dayanıklılık;

7) elyaf demet, şerit fan-out, pigtail mevcuttur;

8) ISO9001, ROHS ve Bell çekirdeği GR 326 çekirdek standartlarını karşılar;

9) Özelleştirilmiş özellikler memnuniyetle karşılanmaktadır.

Uygulamalar:

1) CATV, metro test ekipmanları; FTTH;

2) Telekomünikasyon şebekeleri;

3) Yerel alan ağı (LAN);

4) Geniş alan ağları (WAN);

5) Tesis girişleri;

6) Veri işleme ağları;

7) Video ve askeri aktif cihaz sonlandırma.

8) Optik Dağıtım Çerçevesi

9) Optik Ağ Ekipmanları

Rekabet avantajı

DYS kesinlikle ürün kalitesi istikrar ve mükemmel performans sağlamak için iyi imkanlar ve nitelikli insan kaynakları yönetimi ile ISO9001 kalite yönetim sistemi, şirketler zorlamak; Ve iyi satış sonrası hizmet, müşterilerin güvenini kazanmak için, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilen ürünler .