SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optic Transceiver

Single-mode Fiber Optic Transceiver

Ben sohbet şimdi
Sertifikalar
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
Müşteri yorumları
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

Single-mode Fiber Optic Transceiver

Çin Single-mode Fiber Optic Transceiver Tedarikçi

Ürün ayrıntıları:

Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: IS09001-2015.ROHS
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: tek modlu alıcı-verici Modeli: SFP alıcı-verici
Sertifika: ISO9001, RoHS bağlayıcı: LC
Güç kaynağı: +3.3 V Transmisyon: 80 Km

Hızlı Ayrıntılar

1. Menşe Yeri: GUA, uangdong, Çin (Anakara)

2. Marka Adı: DYS

3. Model Numarası: SFP alıcı

4. Üretici: YES

5. Sertifika: ISO9001, ROHS

Özellikler

LC konnektörü ile 1.SFP paketi

2. Tek + 3.3V Güç Kaynağı

3. tek modlu fiber ile 80Km iletim

Feture

LC konnektörü ile 1.SFP paketi
2. Tek + 3.3V Güç Kaynağı
3. tek modlu fiber ile 80Km iletim
4. Telcordia ile Uyumlu (Bellcore) GR-468-CORE
5.Eye Güvenliği, IEC60825-1 ile Uyumlu, Lazer Sınıfı1'i Karşılayacak
6. RoHS Uyumlu Ürünler Mevcut

Özellikler

Parça No. Paket (bps / Hz) Veri hızı Tx (nm) Yayını (dBm) Rx Hassasiyet (dBm) Sıcaklık ° C ulaşmak Diğer seçenek
H59-60L SFP 2.5G 1550nm DFB 0 ~ 5 TOPLU İĞNE ≤-25 0-70 ° C 60km DDM RoHS
H39-40L SFP 2.5G 1310nm DFB -5 ° 0 TOPLU İĞNE ≤-22 0-70 ° C 40km DDM RoHS
H39-40L-D SFP 2.5G 1310nm DFB -5 ° 0 TOPLU İĞNE ≤-22 0-70 ° C 40km DDM RoHS
H39-20L SFP 2.5G 1310nm DFB -8 ~ -3 TOPLU İĞNE ≤-22 0-70 ° C 20km DDM RoHS
G59-1BL SFP 1.25 g 1550nm DFB 0 ~ 5 APD ≤-32 0-70 ° C 120km DDM RoHS
G59-80L SFP 1.25 g 1550nm DFB 0 ~ 5 TOPLU İĞNE ≤-26 0-70 ° C 80km DDM RoHS
G39-20L SFP 1.25 g 1310nm FP -8 ~ -3 TOPLU İĞNE ≤-24 0-70 ° C 20km DDM RoHS
G88-05L SFP 1.25 g 850nm VCSEL -8 ~ -3 TOPLU İĞNE ≤-19 0-70 ° C 550 DDM RoHS
E39-40L SFP 155m 1310nm FP -15 ° -3 TOPLU İĞNE ≤-36 0-70 ° C 80km DDM RoHS
E39-20L SFP 155m 1310nm FP -15 ° -3 TOPLU İĞNE ≤-36 0-70 ° C 40km DDM RoHS

Rekabet avantajı

DYS, ISO9001 kalite yönetim sistemini, iyi imkanlara sahip şirketleri ve ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performansı sağlamak için nitelikli insan kaynakları yönetimi; ve Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilen müşterilerin güvenini kazanmak için iyi satış sonrası servis.

İletişim bilgileri
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. Roy Huang

Tel: +8613590228527

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)