Simplex adaptör Su geçirmez IP65 ODVA adaptör

Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: Shenzhen(China)
Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: IS09001-2015.ROHS
Model numarası: ODVA adaptörü
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 50pcs
Fiyat: Negotialtion
Packaging Details: Customized
Delivery Time: 2-5 work days
Payment Terms: T/T or L/C,Western Union
Supply Ability: 500000PCS / Month

Detay Bilgi

Adı: Fiber optik adaptörü Uygulamalar: CATV
Boby Renk:: siyah Kol malzemesi:: Zirkonya
Ekle-çekme testi: 1000 kere Ambalaj:: Plastik kutu veya çanta

Ürün Açıklaması

Simplex adaptör Su geçirmez IP65 ODVA adaptör

Fiber bağlayıcı adaptörleri, fiber ağınızı genişletmek ve sinyalini güçlendirmek için kabloları birleştirmenizi sağlar.
Çok modlu ve singlemode kuplör üretiyoruz. Multimode kuplörler daha kısa mesafelerde büyük veri aktarımları için kullanılır. Singlemode kuplörler daha az veri aktarılan mesafelerde kullanılır. Singlemode kuplörler tipik olarak farklı ofislerdeki ağ donanımları için seçilir ve aynı veri merkezi omurgasında ağ ekipmanı için kullanılır

DYS FIBER OPTIC'ın Fiber optik adaptör fiber optik adaptörü, FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN, D4, MPO, FC-SC, FC-ST, SC-ST, LC-FC, LC-SC vb Konektörün entegre yapımı, iyi ve düşük ekleme kaybı ve yüksek dönüş sarfiyatı, farklı ortamlarda hızlı, kesin, kalıcı ve sabit bağlantı gereksinimlerini karşılayabilir!

Uygulama

CATV Sistemi

Telekomünikasyon

Optik Ağlar

Test / Ölçüm Aletleri

Evde Fiber

Özellik:

Yüksek boyut hassasiyeti;

İyi tekrarlanabilirlik;

İyi değiştirilebilirlik;

İyi sıcaklık dengelemesi. Aşınabilir.

ÖZELLİKLER
Ekleme Kaybı <0,20 dB
Takma ve çıkarma kuvveti 200-600 (g / k)
dayanıklılık Takın ve 1000times'ın fişini çekin
Çalışma sıcaklığı -40 ila + 75
SİPARİŞ SİPLERİ
Ev materyalleri Kol Materyali Kanal Uygulama
Nikel kaplamalı pirinç Zirkonyum Simpleks SC / UPC, SC / APC
bakır dubleks SC / UPC, SC / APC

Rekabet avantajı

DYS kesinlikle ürün kalitesi istikrar ve mükemmel performans sağlamak için iyi imkanlar ve nitelikli insan kaynakları yönetimi ile ISO9001 kalite yönetim sistemi, şirketler zorlamak; Ve iyi satış sonrası hizmet, müşterilerin güvenini kazanmak için, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilen ürünler .