SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOptical Fiber Media Converter

SFP LC SC Hızlı Gigabit Optik Fiber Medya Dönüştürücü RJ45 Akış Kontrolü Destekleyen

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Ben sohbet şimdi
    Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    SFP LC SC Hızlı Gigabit Optik Fiber Medya Dönüştürücü RJ45 Akış Kontrolü Destekleyen

    Çin SFP LC SC Hızlı Gigabit Optik Fiber Medya Dönüştürücü RJ45 Akış Kontrolü Destekleyen Tedarikçi
    SFP LC SC Hızlı Gigabit Optik Fiber Medya Dönüştürücü RJ45 Akış Kontrolü Destekleyen Tedarikçi SFP LC SC Hızlı Gigabit Optik Fiber Medya Dönüştürücü RJ45 Akış Kontrolü Destekleyen Tedarikçi SFP LC SC Hızlı Gigabit Optik Fiber Medya Dönüştürücü RJ45 Akış Kontrolü Destekleyen Tedarikçi SFP LC SC Hızlı Gigabit Optik Fiber Medya Dönüştürücü RJ45 Akış Kontrolü Destekleyen Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen(China)
    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: IS09001-2015.ROHS
    Model numarası: DYS1100SS Seri Ortam Dönüştürücü

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 ad
    Fiyat: 1-10usd/pcs
    Ambalaj bilgileri: Müşterinin isteğine göre Bireysel kutu veya
    Teslim süresi: 3-5 iş günü
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı
    Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara) Marka adı: DYS/OEM
    Model numarası: DYS1100SS Seri Ortam Dönüştürücü Liman Tipi: Fiber optik medya dönüştürücü
    veri hızı: 10/100/1000M Fiber türü: Tek mod / çoklu mod
    Enerji türü: Dahili / Harici güç Waranty: 2 Yıl
    Sertifika: RoHS, ISO9001

    1.Description

    1) .1000m fiber optik medya dönüştürücü, bükümlü çift gibi iki farklı medya türünün fiber optik kablolarla bağlanmasına olanak sağlayan basit bir ağ cihazıdır.

    2) .Neredeyse yirmi yıl önce endüstriye tanıtıldılar ve fiber optik kablo tabanlı sistemleri mevcut bakır tabanlı yapısal kablo sistemleri ile birbirine bağlamakta önemlidir.

    3). Büyükşehir alan ağı (MAN) erişiminde ve girişimciler için veri taşıma hizmetlerinde de kullanılırlar.

    2. Ana Özelliği

    1). Otomatik anlaşma işlevi, UTP bağlantı noktalarının 10/100 / 1000M ve Tam Çift Yönlü veya Yarım Çift Yönlü seçeneklerini otomatik olarak seçmesine olanak tanır.

    2). UTP bağlantı noktası, MDI / MDI-X otomatik geçiş bağlantılarını destekler.

    3) .Multimode Fiber: 224m / 550m'ye kadar maksimum mesafe

    Tekli Mod Fiber: 120km'ye kadar maksimum mesafe

    4) Max 1536 bayt Ethernet paketinin desteklenmesi

    5). Destek akış kontrolü

    6). Dahili güç kaynağını benimsemek

    3. Teknik Özellikler

    10/100 / 1000M SFP LC SC Hızlı Gigabit Fiber Optik Medya Dönüştürücü

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)