SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOptical Fiber Splitter

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Ben sohbet şimdi
    Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    1 * 4 PLC Fiber Optik Ses Ayırıcı SC / UPC Konektörü FTTx Dağıtımları İçin

    Çin 1 * 4 PLC Fiber Optik Ses Ayırıcı SC / UPC Konektörü FTTx Dağıtımları İçin Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen
    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: SC/UPC PLC 1*4

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    Fiyat: 2.5usd
    Packaging Details: as customerized
    Delivery Time: 5~7 working days
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı

    SC / UPC Konnektörlü 1 * 4 PLC Optik Fiber Dağıtıcı

    Hızlı Ayrıntılar

    Marka adı:   DYS

    Model numarası:   1 * 4 PLC

    Mod:   Tek mod

    Ekleme Kaybı≤0.5 dB

    Maks. Optik Güç (mw): 300

    Geri Döndürme Kaybı (dB): UPC: 50 APC: 60

    Çalışma Sıcaklığı (° C): -40 ~ 85

    Konektör Seçenekleri : FC / SC / LC / ST / MU / E2000

    Temel Özellikler

    Kompakt paket - Küçük Uygulama ve Yüksek Yoğunluk Alanları için uygun

    Telcordia GR-1209 ve GR-1221-CORE Uyumlu

    Ceketleme Malzemesi -40 ila +85 ° C arası Çalışma Sıcaklığı

    Eğilmez Duyarlı G657A fiber

    Düşük Ekleme Kaybı ve PDL

    Yüksek Polarizasyon Azalan Oranı ve Mükemmel Eşitlik

    Benzersiz Tasarımlar ve Konfigürasyonlar ve Destek Endüstrisi Standart Uygulamaları Teklif Edin

    Uygulamalar

    FTTx Dağıtımları (GPON / BPON / EPON)

    CCTV / CATV Bağlantıları

    Erişim / Metro Ağları

    Uzun Haul Telekomünikasyon

    1 × N PLC Bölücü Spesifikasyonları

    Limanlar

    1 × 2

    1 x 4

    1 x 8

    1 x 16

    1 x 32

    1 x 64

    Çalışma Dalga Boyu (nm)

    ~ 1650 1260

    Ekleme Kaybı (dB)

    En (P / S)

    3.8 / 4.0

    7.1 / 7.3

    10.2 / 10.5

    13.5 / 13.7

    16.5 / 16.8

    20.5 / 21.0

    Kayb Tekdüzelik (dB)

    maksimum

    0.6

    0.6

    0.8

    1.2

    1.5

    2.5

    PDL (dB)

    maksimum

    0.15

    0.15

    0.25

    0.3

    0.3

    0.3

    Geri Dönüş Kaybı (dB)

    Min

    UPC: 50 APC: 55

    Yönlilik (dB)

    Min

    55

    Standart Giriş Fiberi

    Bükme Duyarlı SM Tek Fiber (ITU G.657A)

    Standart Çıkış Fiberi

    Bükme Duyarlı SM Şerit Elyaf (ITU G.657A)

    Standart Çıktı Rengi

    Mavi, Turuncu, Yeşil, Kahverengi, Gri, Beyaz, Kırmızı, Siyah (TIA / EIA 598-B)

    Maks. Optik Güç (mw)

    300

    Nem Aralığı (rh)

    ~% 85,% 5

    Çalışma Sıcaklığı (℃)

    -40 ~ 85

    Depolama Sıcaklığı (℃)

    -40 ~ 85

    Bağlayıcı Seçenekleri

    FC / SC / LC / ST / MU / E2000

    Paketleme Seçenekleri

    Çıplak Aygıt * Mini Tüp * ABS Modülü * LGX Kutusu * 19 "'/ 23" Raf montajlı

    * Telcordia GR-1221-CORE ve G-1209-CORE Uyumlu.
    * İstek üzerine premium özellik temin edilebilir. (P / S: Birinci Sınıf / Standart Sınıf)
    * Konektör kayıpları olmaksızın + 23 ℃'de tipik değer.

    Rekabet avantajı

    DYS kesinlikle ürün kalitesi istikrar ve mükemmel performans sağlamak için iyi imkanlar ve nitelikli insan kaynakları yönetimi ile ISO9001 kalite yönetim sistemi, şirketler zorlamak; ve iyi satış sonrası hizmet, müşterilerin güvenini kazanmak için, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilen ürünler.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)