SC fiber yama kablosu 100% daha az ekleme kaybı <0.1dB Master Fiber Opitc Patch kablosu OM1, OM2, OM3, OM4 fiber optik junper

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen
Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: IS09001-2015.ROHS
Model numarası: fiber optik patch kablosu
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 1
Fiyat: 1 USD
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3days
Payment Terms: T/T or L/C,Western Union
Supply Ability: 500000PCS / Month

Detay Bilgi

Menşe yeri:: Zhejiang, Çin Model numarası:: Fiber optik Patch kablosu
Bağlayıcı Tipi:: SC / LC / ST / FC / E2000 / MTRJ / DIN / D4 Elyaf ceket: 0.9mm / 2.0 mm / 3.0 mm
Fiber çekirdek: Simplex, Dubleks Dönüş kaybı: 55dB (MM)
Kaybı takın: 0,30 dB Ceket: Yükseltici (OFNR), Plenum (OFNP), LSZH
Uzunluğu: 1m, 2m, 5m, Özelleştirilmiş Sertifika: ISO9001, ROHS
Kalite kontrol: 100% göndermeden önce test

Ürün Açıklaması

Ürün avantajları:


1. Seramik Yüksük malzemesi: Zirkonyum kalitesi kararlı ve parlatma için kolay
2. İyi tedarik kapasitesi (her gün 20K-30K adet konektör)
3. Hızlı teslimat süresi (5-7gün)
4. ISO9001 kalite sistemine uygun
5. 100% sevkiyat öncesi test
6. 3D seçeneği için rapor ile test geçti
7. seçeneği için konnektör Her türlü (SC, LC, FC, ST, MU, MTRJ, MPO / MTP, ODC, ODLC, SMA905 ve benzeri)


Şartname

kip Tek mod Çok modlu
Polonya UPC APC PC
Ekleme Kaybı ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.3dB
Geri dönüş kaybı 55dB ≥ 65dB ≥35dB
değiştirilebilirliği ≤0.2dB
Tuz spreyi ≤0.1dB
Tekrarlanabilirlik D0.1dB (1000 kez)
Titreşim ≤0.2dB (550Hz 1.5mm)
Sıcaklık .20.2dB (-40 + 85, 100 saat sürer)
Nem .20.2dB (+ 25 + 65 93 RH100 saat)
Apex Ofset 0μm ~ 50μm
Eğri yarıçapı 7mm ~ 25mm
Standartlar-Uyumlu ROHS, IEC ve GR-326

Fiber kablo performans özellikleri
Fiber türü Min.Bandwidth Mesafe zayıflama
62.5 / 125 850 / 1300nm
200/500 MHz / Km
@ 100 Mbps 2km @ 1Gig 220m 850 / 1300nm
3.0 / 1.0dB / km
50/125 850 / 1300nm
500/500 MHz / Km
@ 100 Mbps 2km @ 1Gig 500m 850 / 1300nm
3.0 / 1.0dB / km
50/125
10Gig Optimize Edilmiş
850 / 1300nm
2000/500 MHz / Km
@ 100Gig VCSEL'e göre değişir tipik 300m 2850nm 850 / 1300nm
3.0 / 1.0dB / km
9/125 1310/1550
Yaklaşık 100 Terahertz
100km'ye kadar Alıcı-vericiye göre değişir 1310/1550
0.4 / 0.3db / km

Fiber türü Tek mod:
1,9 / 125 G652D
2,9 / 125-G655
3,9 / 125-G657
Çok modlu:
4,50 / 125 OM2
5,62.5 / 125 OM1
6,50 / 125 OM3
Lif Corning, Çin Elyafı, diğer
konektörü1 SC, FC, LC, ST, MU, DIN, MTRJ, E2000, MPO, SMA, D4 ve diğerleri
Parlatma PC, UPC, APC, MTRJ Erkek konnektör, MTRJ dişi konnektör
Connector2 SC, FC, LC, ST, MU, DIN, MTRJ, E2000, MPO, SMA, D4 ve diğerleri
Parlatma PC, UPC, APC, MTRJ Erkek konnektör, MTRJ dişi konnektör
Kordon tipi Simpleks, Dubleks
Kablo çapı 0.9mm, 2.0mm, 1.8mm 3.0mm
Kablo ceket PVC, LSZH, sertifikası mevcuttur, OFNP
uzunluk (M) 0.5m, 1m, 3M, 5m, 10m, 20 m, 200 m



Uygulamalar
1.FTTH (Eve Elyaf)
2. optik fiber veri iletişimi
3. optik fiber erişim ağları
4. optik fiber haberleşme sistemi
5.Telecommunications
6.CATV, LAN, MAN, WAN, Test ve Ölçüm
7. Askeri sanayi
8.Medical

Rekabet avantajı

DYS , ISO9001 kalite yönetim sistemini, iyi imkanlara sahip şirketleri ve ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performansı sağlamak için nitelikli insan kaynakları yönetimi; ve Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilen müşterilerin güvenini kazanmak için iyi satış sonrası servis .