SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOptical Fiber Splitter

SC/APC 1*16 PLC Optical Fiber Splitter Rack Mount Box Low Excess Loss

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Ben sohbet şimdi
    Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    SC/APC 1*16 PLC Optical Fiber Splitter Rack Mount Box Low Excess Loss

    Çin SC/APC 1*16 PLC Optical Fiber Splitter Rack Mount Box Low Excess Loss Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen
    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: 1*16 PLC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Minimum Order Quantity: 10
    Fiyat: US
    Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
    Delivery Time: in 3 days
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı
    Model numarası:: 1 * 16 Uzunluğu: 1m, 1.5m, 2m veya özelleştirilmiş uzunluğu
    Yüksük Lehçe: APC, UPC, PC

    SC / APC 1 * 16 PLC Optik Fiber Dağıtıcı Raf Montaj Kutusu Düşük Aşırı Kayb

    Hızlı Ayrıntılar

    • Uzunluk: Özelleştir
    • Konektör: FC, SC, LC, ST ...
    • Demir Cila: APC, UPC, PC
    • Gevşek Boru Çapı: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
    • Bölme Oranı: 1: 2, 1: 4, 1: 8, 1:16, 1:32, 2:16 .....
    • Sertifikasyon: ISO9001, ROHS

    Uygulamalar

    Uzun mesafeli Telekomünikasyon

    CATV Sistemleri ve Fiberoptik Sensörler

    Yerel alan ağı

    Ambalaj ve Teslimat

    Paketleme Detayları: Bireysel kutu veya müşterinin isteğine göre
    Teslimat Detayı: 3 gün içerisinde

    Performans özellikleri

    1 × N   P L C   Splitter   (Ölçülen   A t   Ro o m   Üründe öfke   ve   Eski üyeler   Konunun yönlendirilmesi   kaybı)

     

     

    T y pe

     

    1 × 2

     

    1 × 4

     

    1 × 8

     

    1 × 16

     

    1 × 32

     

    1 × 64

     

    Fi olmak   T e y e

     

    SM9 / 125, G657A1, G657A2, YOFC, Fujikura , C orning ,

     

    Çalişma kuvveti (nm)

     

    126 0 ~ 16 5 0

     

     

    Ekleme Kaybı (dB)

     

    T y pical

     

    4.0

     

    7.2

     

    10. 3

     

    13 8

     

    16. 8

     

    20.2

     

    (P / S) Azami

     

    4.2

     

    7.4

     

    10.5

     

    14

     

    17

     

    20.4

     

    kayıp   Tekdüzen (dB)

     

    maksimum

     

    0,8

     

    0,8

     

    0.8

     

    1. 0

     

    2.0

     

    2. 0

     

    Polarizasyon D eğrisi Los s (dB)

     

    maksimum

     

    0.1

     

    0.1

     

    0,2

     

    0,2

     

    0,2

     

    0,2

     

    Direktif t y (d B )

     

    Min

     

    50

     

    Geri Dönüş Kaybı (dB)

     

    Min

     

    UPC : 50

    APC: 60

     

    Çalışma Sıcaklığı ()

     

    - 4 0 ~ 85

     

    Depolama   T e mperature ()

     

    -40 ° C , 85 ° C

     

    Hakkımızda:

    Shenzhen DYS Fiber Optik Teknolojisi, fiber optik iç ve dış kablo, CPRI sugeçirmez jumper, MPO / MTP jumper, standart fiber optik jumper ve PLC Splitter sunarak gelişmiş fiber optik ürünlerin geliştirilmesi ve imalatında lider bir şirkettir. DYS 2014 yılında Shenzhen hükümeti tarafından Ulusal Yüksek teknoloji kuruluşunun fahri unvanını kazanıyor.

    Fiber optik endüstrisindeki uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz ile fabrikamızda 3500 metrekare ve 18'den fazla tozsuz üretim hattı bulunmaktadır. 200 civarında iyi eğitimli eleman ve mühendisimiz gururlu ürünlerimize katkıda bulunmaktadır. Fiber optik kablo, 2 yüksek standart MPO / MTP jumper montaj hattı, standart jumper için 8 üretim hattı ve 4 PLC Splitter üretim hattı için 4 üretim hattımız var.

    En gelişmiş ithal parlatma ekipmanları ve test aletleri, ürünlerimizin Senko parlatma makinesi, interferometre, otomatik temizleme makinesi ve OTDR, JGR gibi süper kaliteye sahip olmasını sağlamaktadır.

    Tüm optik ürünler RoHS uyumlu ve DYS ISO9001, ISO14001 sertifikası aldı. Yüksek kaliteli ürünlerimiz ve seçkin servisimiz dünyanın dört bir yanından müşteriyi kazanmaktadır, DYS fiber optik sizlerle işbirliği yapmak istemektedir.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)