SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOptical Fiber Splitter

SC/APC 1*16 PLC Optical Fiber Splitter Rack Mount Box Low Excess Loss

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Ben sohbet şimdi
    Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    SC/APC 1*16 PLC Optical Fiber Splitter Rack Mount Box Low Excess Loss

    Çin SC/APC 1*16 PLC Optical Fiber Splitter Rack Mount Box Low Excess Loss Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen
    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: 1*16 PLC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Minimum Order Quantity: 10
    Fiyat: US
    Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
    Delivery Time: in 3 days
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı
    Model numarası:: 1 * 16 Uzunluğu: 1m, 1.5m, 2m veya özelleştirilmiş uzunluğu
    Yüksük Lehçe: APC, UPC, PC

    SC / APC 1 * 16 PLC Fiber Optik Splitter Raf Montaj Kutusu Düşük Aşırı Kayıp

    Hızlı Ayrıntılar

    • Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara)
    • Marka adı: DYS / OEM
    • Model Numarası: 1 * 16
    • Uzunluk: özelleştirmek
    • Bağlayıcı: FC, SC, LC, ST ...
    • Yüksük Lehçe: APC, UPC, PC
    • Gevşek Tüp Çapı: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
    • Bölme Oranı: 1: 2, 1: 4, 1: 8, 1:16, 1:32, 2:16 .....
    • Sertifika: ISO9001, ROHS

    Uygulamalar

    Uzun mesafeli telekomünikasyon

    CATV Sistemleri ve Fiberoptik Sensörler

    Yerel alan ağı

    Performans özellikleri

    Perfo r mance Özellikleri

    1 × N   P L C   Splitter   (Ölçülen   bir t   ro o m   ure'da öfke   ve   ex c ludes   onaylamak   kaybı)

     

     

    T y pe

     

    1 × 2

     

    1 × 4

     

    1 × 8

     

    1 × 16

     

    1 × 32

     

    1 × 64

     

    Fi r   Evet

     

    SM9 / 125, G657A1, G657A2, YOFC, Fujikura , C orning ,

     

    İşletme Gücü (nm)

     

    126 0 ~ 16 5 0

     

     

    Ekleme Kaybı (dB)

     

    T eklektik

     

    4.0

     

    7.2

     

    10. 3

     

    13. 8

     

    16. 8

     

    20.2

     

    (P / S) Azami

     

    4.2

     

    7.4

     

    10.5

     

    14

     

    17

     

    20.4

     

    kayıp   Uniformi t y (dB)

     

    maksimum

     

    0,8

     

    0,8

     

    0.8

     

    1. 0

     

    2.0

     

    2. 0

     

    Polariation D epe n dent Los s (dB)

     

    maksimum

     

    0.1

     

    0.1

     

    0 2

     

    0 2

     

    0 2

     

    0 2

     

    Directivi t y (d B )

     

    Min

     

    50

     

    Geri Dönüş kaybı (dB)

     

    Min

     

    UPC : 50

    APC: 60

     

    Çalışma Sıcaklığı ()

     

    - 4 0 ~ 85

     

    Depolama   Sıcaklık ()

     

    -40 ~ 85

     

    Rekabet avantajı

    DYS , ISO9001 kalite yönetim sistemini, iyi tesislere ve kaliteli insan kaynakları yönetimine sahip şirketleri, ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performansı sağlamak için zorlar; ve satış sonrası hizmet, müşterilerin güvenini kazanmak için, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç ürünler .

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)