SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMPO/MTP

Outdoor 24 Core OM3 MPO / MTP Optical Fiber Trunk Cables Approved ISO9001

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Ben sohbet şimdi
    Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Outdoor 24 Core OM3 MPO / MTP Optical Fiber Trunk Cables Approved ISO9001

    Çin Outdoor 24 Core OM3 MPO / MTP Optical Fiber Trunk Cables Approved ISO9001 Tedarikçi
    Outdoor 24 Core OM3 MPO / MTP Optical Fiber Trunk Cables Approved ISO9001 Tedarikçi Outdoor 24 Core OM3 MPO / MTP Optical Fiber Trunk Cables Approved ISO9001 Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara)
    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: MPO

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    Fiyat: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: IN 3 Days
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı
    Menşe yeri:: Guangdong, Çin (anakara) Marka Adı:: DYS
    Sertifikasyon:: : 2008 Bağlayıcı:: MPO / LC / SC / FT

    Açık 24 çekirdekli OM3 MPO / MTP Optik fiber gövde kabloları

    Hızlı Ayrıntılar

    • Menşe Yeri: Çin (Anakara)
    • Marka Adı: DYS / OEM
    • Model Numarası: MTP / MPO yama kablosu / Jumper
    • Mod: SM, MM
    • Fiber: 12 çekirdekli veya 24 çekirdekli
    • Geri Dönüş Kaybı: UPC> 55dB, APC> 65dB
    • Sertifikalar: RoHS; ISO: 9001, UL
    • Bağlayıcı: MTP, MPO
    • Ekleme Kaybı: UPC <0.2dB, APC <0.3dB

     

    Özellikler

     

    Meclislerin Performansı MTP / MPO Fesih:

    Tür / Performans

    Tekli mod (APC lehçe)

    Çok modlu (PC / Düz Lehçe)

     

    Standart

    Elite Düşük Kaybı

    Standart

    Elite Düşük Kaybı

    Maksimum Ekleme Kaybı

    75 0.75dB

    5 0.35dB

    60 0.60dB

    5 0.35dB

    Geri dönüş kaybı

    D 50dB

    N / A

    Çalışma sıcaklığı

    -40 ° C ila 80 ° C

    40 ° C ila 80 ° C

    Test Dalgaboyu

    1310nm

    850 nm

     

    Avantajımız ve özel hizmetlerimiz:

     

    1. kendi Ar-Ge, daha tamamlanan üretim hatları, gelişmiş üretim ve test ekipmanları, deneyimli kadrosu ile, rekabetçi fiyat ve zamanında teslimat ile size memnun kalite ve hizmet sunmak için eminiz.

     

    2. Standart öğelerin yanı sıra OEM ve ODM'deki zengin deneyimler, benzersiz yeni ürünler tasarlamanıza ve üretime koymanıza yardımcı olabiliriz. İnovasyonu önemsiyoruz ve sizin için değişmek ve sizinle birlikte büyümek istiyoruz.

     

    3. 3 saat içinde herhangi bir soru veya soruşturma için cevap istemi

     

    4. Her bağlantının doğru olduğundan emin olmak için ERP Systerm'i kullanın.

     

    Rekabet avantajı:

    DYS , ISO9001 kalite yönetim sistemini, iyi imkanlara sahip şirketleri ve ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performansı sağlamak için nitelikli insan kaynakları yönetimini kesinlikle uygulamaktadır ; ve Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilen müşterilerin güvenini kazanmak için iyi satış sonrası servis .

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)