SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMPO/MTP

OM3 40G OFNP MPO / MTP, LC Fanout Patch Cord Fiber Optik Özelleştirilmiş Uzunluk

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Ben sohbet şimdi
    Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    OM3 40G OFNP MPO / MTP, LC Fanout Patch Cord Fiber Optik Özelleştirilmiş Uzunluk

    Çin OM3 40G OFNP MPO / MTP, LC Fanout Patch Cord Fiber Optik Özelleştirilmiş Uzunluk Tedarikçi
    OM3 40G OFNP MPO / MTP, LC Fanout Patch Cord Fiber Optik Özelleştirilmiş Uzunluk Tedarikçi OM3 40G OFNP MPO / MTP, LC Fanout Patch Cord Fiber Optik Özelleştirilmiş Uzunluk Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen(China)
    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: IS09001-2015.ROHS
    Model numarası: MPO / MTP-LCUPC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 ad
    Fiyat: 1-10usd/pcs
    Ambalaj bilgileri: Müşterinin isteğine göre Bireysel kutu veya
    Teslim süresi: 3-5 iş günü
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı
    Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara) Marka adı: DYS/OEM
    Model numarası: MPO MTP'den LC'ye Kablo çapı: 3.0mm
    Fiber sayımı: 8,12, 24 Ekleme kaybı: 0.3dB'den az
    Uzunluğu: 1 Metre veya özelleştirilmiş Geçti geometri testi veya şimdi: % 100 geçti
    Tipi Parlatma:: PC, APC uzunluğu:: özelleştirilmiş
    Sertifika: ISO9001:2015

    MPO / MTP gövde çok çekirdekli kablo düzenekleri, veri merkezlerinde ve diğer yüksek lifli ortamlarda yüksek yoğunluklu omurga kablolarının hızlı bir şekilde yerleştirilmesini sağlayarak ağ kurulumunu veya yeniden yapılandırma süresini ve maliyetini azaltır, kasetleri, düzlemi veya fan çıkışlarını birbirine bağlamak için kullanılır.
    Kompakt ve sağlam bir mikro kablo yapısı kullanarak standart 8, 12, 24 veya 48 çekirdekli versiyonlarda fiber tiplerinde sunulmaktadır.
    Güç bütçelerinin kritik olduğu yüksek hızlı ağlar için düşük ekleme kaybına sahip düşük kayıplı elit versiyonlar sunulmaktadır.
    Kompakt kablo, teleferik kullanımını optimize eder ve hava akışını iyileştirir.
    Bu MPO / MTP kablosu en yüksek kalitede bileşenlerle üretilmiştir.


    Uygulamalar

    1. Optik sistem erişim ağı
    2. Depolama alanı ağ fiber kanal
    3. Yüksek yoğunluklu mimariler
    4. Veri iletişim ağı

    Özellikler ve faydalar

    1. MPO / MTP bağlayıcılarını kullanın
    2. Hızlı dağıtım
    3. Fabrika sonlandırıldı
    4. 2002/95 / EC (RoHS) ve REACH SvHC yönergesine uygundur.
    5. MPO konektörü IEC-61754-7 ve EIA / TIA-604-5 ile uyumludur
    6. % 100 test edildi (verilen test verileri)
    7. Yüksek yoğunluklu kablo
    8. Optimize edilmiş performans

    Özellikler

    Zengin Metin Düzenleyicisi, longKeySpecificationList, yardım için ALT 0 tuşlarına basın

    Parametre
    kip Tek mod Çok modlu
    Polonya PC, APC PC
    Ekleme Kaybı Standart ≤0.7dB ≤0.5dB
    Elite Düşük Kaybı ≤0.35dB ≤0.3dB
    Geri dönüş kaybı PC≥50dB; APC≥60dB ≥30dB
    Test Dalgaboyu 1310/1550 850 / 1310nm
    Dayanıklılık (500 Eşleşme) ≤0.2dB
    Çalışma sıcaklığı -20 ℃ ~ 70 ℃
    Depolama sıcaklığı -40 ℃ ~ 85 ℃
    Yangına dayanıklı IEC 60794-2-30
    Standartlar-Uyumlu RoHS, IEC ve GR-326
    Şartname
    Elyaf Türü OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
    Kordon tipi 8, 12, 24, 48, 72, 96, 144 çekirdekli
    Kablo çapı 3.0mm (8 veya 12 veya 24 çekirdek), 5.5 (24core) veya Özelleştirilmiş
    Kablo ceket LSZH, OFNR, OFNP
    Uzunluk (M) 0,3 m, 1m, 2m, 5m, 10m, 25m, 50m, 100m



    Rekabet avantajı
    DYS , ISO9001 kalite yönetim sistemini, iyi imkanlara sahip şirketleri ve ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performansı sağlamak için nitelikli insan kaynakları yönetimini kesinlikle uygulamaktadır; ve Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilen müşterilerin güvenini kazanmak için iyi satış sonrası servis.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)