SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optic Cable Assemblies

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Ben sohbet şimdi
    Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    NSN Dış Mekan Fiber Optik Bırak Kablo Grupları IP67 Suya Dayanıklı Koruma Dayanıklı

    Çin NSN Dış Mekan Fiber Optik Bırak Kablo Grupları IP67 Suya Dayanıklı Koruma Dayanıklı Tedarikçi
    NSN Dış Mekan Fiber Optik Bırak Kablo Grupları IP67 Suya Dayanıklı Koruma Dayanıklı Tedarikçi NSN Dış Mekan Fiber Optik Bırak Kablo Grupları IP67 Suya Dayanıklı Koruma Dayanıklı Tedarikçi NSN Dış Mekan Fiber Optik Bırak Kablo Grupları IP67 Suya Dayanıklı Koruma Dayanıklı Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara)
    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: NSN-NSN,NSN-LC
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı
    Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara) Marka adı: DYS/OEM
    Model numarası: NSN -NSN Fiber türü: SM 9/125, MM 50/125, MM 62.5 / 125
    Fiber sayımı: Çift yönlü Kablo ceketi: PVC, LSZH
    Kablo çapı: 7,0 mm Ekleme kaybı: ≤0.2dB
    Dönüş kaybı: ≥50dB özel kurslar: ISO9001, ROHS

    IP67 Suya Dayanıklı Korumalı NSN Dış Mekan Fiber Optik Kablo Grupları

    1. özelliği :

    1> FTTA, WiMax baz istasyonu, CATV dış mekan Uygulaması;

    2> İsteğe Bağlı Çap: 4.8mm, 7.0mm veya Özelleştirilmiş;

    3> İsteğe Bağlı Ceket: LSZH, PE, PU., Zırhlı veya Zırhsız;

    4> IP67 Su geçirmez koruma;

    2. Çizim:

    NSN Boot (7.0mm Kablo için) NSN Boot (4.8mm önyükleme için)

    3. Montaj Performansı:

    madde

    Veri

    Ekleme Kaybı

    ≤0.2dB

    Geri dönüş kaybı

    SM / UPC≥55dB, SM / APC≥65dB, MM≥35dB

    Mekanik yaşam

    500cycles

    Çalışma sıcaklığı

    -40 ° C ~ 70 ° C

    Depolama sıcaklığı

    -40 ° C ~ 70 ° C

    Çalışma sıcaklığı

    -10 ° C ~ 50 ° C

    Koruma seviyesi

    IP67

    Çekme Verileri

    Bağlantı ve fiber kablo arasındaki çekme≥≥100N

    Doğrulama

    RoHS ile tanışın

    4. Kablo Özellikleri:

    madde

    Veri

    lif

    OS2 OM1, OM2, OM3, OM4

    Gerginlik üyesi

    Aramid Kevlar, Zırhlı Boru

    Maks. zayıflama

    SM: 13.3 nm'de .30.34dB / km, 1550nm'de .200.20dB / km

    MM: 1300nm'de .0.60dB / km, 850nm'de ≤2.3dB / km

    Çekme dayanımı (kısa süreli)

    500N (kırılma yok)

    Ezilme direnci (kısa vadeli / uzun vadeli)

    1000N / 100mm

    geciktirici geciktirici

    IEC 60332-3

    Sıcaklık

    -40 ~ 70 ° C

    Uvioresistant

    PASS

    Doğrulama

    RoHS ve UL ile tanışın

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)