SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOptical Fiber Patch Cord

Multimode FTTX Fiber Optic Patch Cord , FC Bunch Fan-out Pigtail

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Ben sohbet şimdi
    Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Multimode FTTX Fiber Optic Patch Cord , FC Bunch Fan-out Pigtail

    Çin Multimode FTTX Fiber Optic Patch Cord , FC Bunch Fan-out Pigtail Tedarikçi
    Multimode FTTX Fiber Optic Patch Cord , FC Bunch Fan-out Pigtail Tedarikçi Multimode FTTX Fiber Optic Patch Cord , FC Bunch Fan-out Pigtail Tedarikçi Multimode FTTX Fiber Optic Patch Cord , FC Bunch Fan-out Pigtail Tedarikçi Multimode FTTX Fiber Optic Patch Cord , FC Bunch Fan-out Pigtail Tedarikçi Multimode FTTX Fiber Optic Patch Cord , FC Bunch Fan-out Pigtail Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen
    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: FC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    Fiyat: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı
    Anavatan:: Guangdong, Çin (anakara) Marka Adı:: DYS/OEM
    Model numarası:: FC Inserion Kaybı:: <0.3dB
    Kaybı Dönüş:: > 45db özel kurslar:: ISO9001, ROHS

    Çok Modlu FTTX Fiber Optik Yama Kablosu, FC Bunch Fan-çıkışı Pigtail

    Hızlı Detay:

    Model Numarası: FC

    Fiber türü: Multimode

    Yerleştirme Kaybı: <0.2db

    Dönüş Kaybı: > 45db

    Konektör Türü: LC / FC / ST / SC / MU 12 Fiber kurdele kablosu Pigtail / Patchcord

    Ekleme Kaybı: PC≤0.20dB UPC≤0.20dB APC≤0.30dB

    Bunch Fan-out SC / APC Detay:

    Siyah, Turuncu, Yeşil, Kahverengi, Kahverengi, Gri, Beyaz, Kırmızı, Siyah, Sarı, Menekşe, Pembe ve Akvaryum olmak üzere 12 farklı renk kablosundan oluşur.

    özellik

    • Fiyat-Rekabetçi
    • Düşük Ekleme Kaybı ve PDL
    • Fabrika sonlandırma ve test edilmiş
    • Fiber Seçenekleri: G.652 /G.657/OM1/OM2/OM3 ve PM Panda Fiber
    • Konektör Seçenekleri: FC / SC / LC / ST / MU / E2000 / MT-RJ / MPO / MTP
    • Parlatma Seçenekleri: PC / UPC / APC
    • Seramik Fermuarlı Özel Konektör

    Uygulamalar

    • Erişim Ağı
    • Telekom / CATV Sistemleri
    • FTTx

    Parametreler Standart Fiber Kablo Yapıları
    Elyaf Türü SM (G.652 / G.657A) AA (OM1 / OM2 / OM3)
    Ceket Malzemeleri LSZH / sertifikası mevcuttur / PVC
    Bağlayıcı Türü SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000
    Perçin Malzemeleri Seramik
    Dalga Boylarını Test Etme 1310 ± 30/1550 ± 30 nm 850 ± 30/1300 ± 30 nm
    Ekleme Kaybı (dB)
    TIA / EIA-455-107
    ≤ 0.3dB
    (PC / UPC / APC)
    ≤ 0.3dB
    (PC / UPC)
    Geri Dönüş Kaybı (dB)
    TIA / EIA-455-107
    ≥45dB (PC / UPC)
    55dB (APC)
    ≥35dB (PC / UPC)
    exchangeability ≤ 0,2dB
    Kablo Yapıları Pigtail / Simpleks / Dubleks / Fan-çıkış Patchcord
    Çalışma Sıcaklığı (° C) -10 ~ + 70
    Depolama Sıcaklığı (° C) -40 ~ +85
    paket 1unit / çanta
    * Belirtilen tüm değerler konnektörlüdür.

    Rekabet avantajı

    DYS kesinlikle ürün kalitesi istikrar ve mükemmel performans sağlamak için iyi imkanlar ve nitelikli insan kaynakları yönetimi ile ISO9001 kalite yönetim sistemi, şirketler zorlamak; Ve iyi satış sonrası servis, müşterilerinin güvenini kazanmak için, ürün Europe ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkeleri için sexported.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)