SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOptical Fiber Media Converter

Multimode 10 / 100 / 1000M Optical Fiber Media Converter

Ben sohbet şimdi
Sertifikalar
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
Müşteri yorumları
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

Multimode 10 / 100 / 1000M Optical Fiber Media Converter

Çin Multimode 10 / 100 / 1000M Optical Fiber Media Converter Tedarikçi

Ürün ayrıntıları:

Place of Origin: Shenzhen(China)
Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: IS09001-2015.ROHS
Model Number: 10/100/1000-SM-Dual
Model: SingleMode-Dual Fiber
Distance: 20-80KM

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 20pcs
Fiyat: 1 USD
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Adı: Fiber Optik Media Converter Veri arabelleği: 128kb RAM
bağlayıcı: UTP: RJ-45 Fiber: SC, 100Mbps
UTP: Kedi. 5 UTP Tam Dubleks: IEEE802.3x

Multimode 10/100 / 1000M Fiber Optik Ortam Dönüştürücü

Hızlı Ayrıntılar:

Marka adı:   DYS

Model numarası:   Fiber Dönüştürücü

Bant genişliği:   10 / 100M

Nem:   % 5-% 95

Güç kaybı:   <55W

Çalışma sıcaklığı:   0 ℃ ~ 50 ℃

Ana Özellikler

◆ Kanal optik sinyallerinin iletimi tek fiberle tamamlanabilir. İkiz fiber tipine oranla fiber veri iletimi miktarında iki katına çıktı.

◆ Otomatik anlaşma işlevi UTP bağlantı noktasının otomatik olarak 10M veya 100M'yi seçmesine ve Tam Dupleks veya Yarım Dupleks

◆ UTP portu MDI / MDI-X otomatik geçişi destekler.

◆ Akış kontrolünü destekleme

◆ Destekleyen 1552 baytlık paket

◆ Fiber modeli çok modlu fiber için 2km, tek modlu fiber için 20-120km'ye kadar uzatın

◆ Önlenen yıldırımın dahili devresi, şimşek indüksiyonunun neden olduğu konvertörün hasarını önemli ölçüde azaltabilir.

◆ Bağlantı hatası geçiş fonksiyonunu destekler

◆ Son kullanıcılar tarafından seçim için dahili veya harici güç kaynağı tasarımı

Teknik özellikler

◆ Çalışma standardı:

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet
IEEE802.3u 100BASE-TX / FX Hızlı Ethernet
IEEE802.3x

◆ MAC adres tablosu: 1K

◆ Veri Arabelleği: 128Kb RAM

◆ Konektör: UTP: RJ-45, 10 / 100Mbps; Fiber: SC, 100Mbps

◆ Kablo:

UTP : Kat. 5 UTP (maksimum mesafe, 100m'ye kadar)

Fiber (Singlemode): 8.3 / 125, 8.7 / 125, 9/125, 10 / 125μm (maksimum mesafe 90km'ye kadar)

◆ Akış kontrolü

Tam Dubleks: IEEE802.3x

Yarım Çift Baskı: arka basınç

◆ LED: Güç, FX 100, FX Link / Act, TX 100, TX FDX, TX Link / Act.

◆ Gç: Giriş: AC 110 ~ 265V veya DC: -36V ~ -72V

Çıkış: DC 12-24V 1A

◆ Dönüştürme modu: Orta dönüştürme

◆ MTBF: 80, 000 saat

◆ Ortam sıcaklığı: 0 ~ +50 ℃

Depolama sıcaklığı: -20 ~ + 70 ℃

Nem:% 5 -% 95

Boyutlar:

Harici güç: 26 (yüksek) x 70 (en) x 94 (uzunluk) mm

Güç dahili: 30 (yüksek) x 110 (genişlik) x 140 (uzunluk) mm

Rekabet avantajı

DYS kesinlikle ürün kalitesi istikrar ve mükemmel performans sağlamak için iyi imkanlar ve nitelikli insan kaynakları yönetimi ile ISO9001 kalite yönetim sistemi, şirketler zorlamak; Ve iyi satış sonrası hizmet, müşterilerin güvenini kazanmak için, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilen ürünler.

İletişim bilgileri
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. Roy Huang

Tel: +8613590228527

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)