SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOptical Fiber Patch Cord

MU - LC / UPC G657A2 Optical Fiber Patch Cord Single Mode Low insertion loss

Ben sohbet şimdi
Sertifikalar
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
Müşteri yorumları
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

MU - LC / UPC G657A2 Optical Fiber Patch Cord Single Mode Low insertion loss

Çin MU - LC / UPC G657A2 Optical Fiber Patch Cord Single Mode Low insertion loss Tedarikçi
MU - LC / UPC G657A2 Optical Fiber Patch Cord Single Mode Low insertion loss Tedarikçi MU - LC / UPC G657A2 Optical Fiber Patch Cord Single Mode Low insertion loss Tedarikçi MU - LC / UPC G657A2 Optical Fiber Patch Cord Single Mode Low insertion loss Tedarikçi MU - LC / UPC G657A2 Optical Fiber Patch Cord Single Mode Low insertion loss Tedarikçi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen
Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: IS09001-2015.ROHS
Model Number: MU-LC/UPC

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 1
Fiyat: 1 USD
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3days
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Menşe yeri:: Zhejiang, Çin Bağlayıcı Tipi:: MU-LC / UPC
Fiber ceket:: 5.0mm Renk:: Sarı
Kaybı Dönüş:: > 50dB

MU - LC / UPC G657A2 Optik Fiber Yama Kablosu Tek Mod Düşük ekleme kaybı

  • Fiber optik patch cord hem singlemode hem de multimode versiyonlarında mevcuttur
  • Hem singlemode hem de multimode versiyonları fiber optik patch cord önceden cilalanmış PC, UPC, APC profili ve konveks küresel uçlu bir zirkon seramik halka ile birlikte gelir
  • Bu uç yüz türleri, maksimum tekrarlanabilirlik sağlarken daha hızlı cilalama ve düşük geri yansıma ve optik kayba izin verir
  • Özellikler:
    • Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı
    • Kenar kıvrımlı uç yüzey kubbeli
    • Mükemmel mekanik dayanıklılık
    • Tekrarlanabilirlik açısından iyidir
    • Karşılığında iyi
    • Yeşil üretim, CE, RoHS standardı
  • Uygulamalar:
    • Telekomünikasyon
    • CATV, LAN, MAN, WAN, test ve ölçüm
    • Askeri sanayi
    • Tıbbi

Parametre
kip Tek mod Çok modlu
Polonya PC, APC PC
Ekleme Kaybı Standart ≤0.7dB ≤0.5dB
Elit Düşük Kaybı ≤0.35dB ≤0.3dB
Geri dönüş kaybı PC≥50dB; APC≥60dB ≥30dB
Dalga Boyunu Test Edin 1310/1550 850 / 1310nm
Dayanıklılık (500 Matings) ≤0.2dB
Çalışma sıcaklığı -20 ℃ ~ 70 ℃
Depolama sıcaklığı -40 ℃ ~ 85 ℃
Yangına dayanıklı IEC 60794-2-30
Standartlar-Uyumlu ROHS, IEC ve GR-326
şartname
Elyaf Türü OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
Kablo tipi 8, 12, 24 çekirdekler
Kablo çapı 250um, 900um veya Özelleştirilmiş
Kablo ceketi LSZH, OFNR, OFNP
Uzunluk (M) 0,35 m veya Özelleştirilmiş

Rekabet avantajı

DYS kesinlikle ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performans sağlamak için iyi imkanlar ve nitelikli insan kaynakları yönetimi ile ISO9001 kalite yönetim sistemi, şirketler zorlamak; Ve iyi satış sonrası servis, müşterilerin güvenini kazanmak için, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilen ürünler .

İletişim bilgileri
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. Roy Huang

Tel: +8613590228527

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)