SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMPO/MTP

MTP - LC 24core 9/125 Optik Fiber Yama Kablosu, MPO / MTP arayüzü ile Ekipman

Ben sohbet şimdi
Sertifikalar
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
Müşteri yorumları
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

MTP - LC 24core 9/125 Optik Fiber Yama Kablosu, MPO / MTP arayüzü ile Ekipman

Çin MTP - LC 24core 9/125 Optik Fiber Yama Kablosu, MPO / MTP arayüzü ile Ekipman Tedarikçi
MTP - LC 24core 9/125 Optik Fiber Yama Kablosu, MPO / MTP arayüzü ile Ekipman Tedarikçi MTP - LC 24core 9/125 Optik Fiber Yama Kablosu, MPO / MTP arayüzü ile Ekipman Tedarikçi MTP - LC 24core 9/125 Optik Fiber Yama Kablosu, MPO / MTP arayüzü ile Ekipman Tedarikçi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara)
Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: IS09001-2015.ROHS
Model numarası: MTP-LC 24 Çekirdek

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 10pcs
Fiyat: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Contact Now
Detaylı ürün tanımı

Hızlı Ayrıntılar:

Model numarası: MTP-LC24

Elyaf Türü: AA

Elyaf Uzunluğu: 1m, 2m, 3m, 5m veya özelleştirilmiş

Ekleme Kaybı: <0.5dB

MTP ve MPO fiber optik kabloları tedarik ediyoruz. Bunlar dişi-dişi veya erkek-erkek ve dişi-erkek konfigürasyonlarında mevcuttur. Erkek versiyonun MTP pinleri var. Bunlar 12 fiber MTP konektör, 24 Fiber MTP konektör, 48 Fiber MTP konektör varyasyonuyla yapılabilir. Birçok ek seçenek ve kombinasyon mevcuttur. Tüm çoklu fiber optik kablolar özelleştirilebilir.

Hızlı Ayrıntılar:

Konektör Uç yüzü: MTP uç yüzü geometrisi gereksinimleri: EN50377-15-1

Parlatma Kalitesi :: Parlatılmış son yüz kalitesi: IEC61300-3-35

MTP yama kablolarımız, 10 gibi topolojileri destekleyen veri merkezi çözümleri için tasarlanmıştır.
Gigabit Ethernet, Fiber Kanal veya Infiniband - EN50173-5 veri merkezi standartlarında belirtilen ve
ISO / IEC 24764.

MTP Detayı:

MTP yama kabloları, MTP kasetleri veya MPO / MTP arayüzlü aktif ekipman bağlantıları arasındaki ara bağlantıları yapmak için kullanılır.

Bir MTP yama kablosunun (bir MTPO kuplöründen) başka bir MTP yama kablosuna bağlandığı durumlarda, iki MTP konektöründen birinin erkek olması gerekir (pinlerle donatılmış).

MTP patch kabloları 3 farklı kablolu harita konfigürasyonunda mevcuttur: Düz, Toplam Çevirilmiş veya Çift Çevirilmiş

MTP yama kabloları çok modlu ve tek modlu fiber kablolarda bulunur.

Uygulamalar

Meclislerin Performansı MTP / MPO Fesih:

Tür / Performans Tekli mod (APC lehçe) Çok modlu (PC / Düz Lehçe)
Standart Elite Düşük Kaybı Standart Elite Düşük Kaybı
Maksimum Ekleme Kaybı 75 0.75dB 5 0.35dB 60 0,60dB 5 0.35dB
Geri dönüş kaybı D 50dB N / A
Çalışma sıcaklığı -40 ° C ila 80 ° C 40 ° C ila 80 ° C
Test Dalgaboyu 1310nm 850 nm

Rekabet avantajı

DYS , ISO9001 kalite yönetim sistemini, iyi imkanlara sahip şirketleri ve ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performansı sağlamak için nitelikli insan kaynakları yönetimini kesinlikle uygulamaktadır; ve Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilen müşterilerin güvenini kazanmak için iyi satış sonrası servis.

İletişim bilgileri
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. Roy Huang

Tel: +8613590228527

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)