SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMPO/MTP

MTP - LC 24 Çekirdek MPO / MTP Arabirimi 9/125 Optik Fiber Bağlantı Kablosu Ekipmanı

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Ben sohbet şimdi
    Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    MTP - LC 24 Çekirdek MPO / MTP Arabirimi 9/125 Optik Fiber Bağlantı Kablosu Ekipmanı

    Çin MTP - LC 24 Çekirdek MPO / MTP Arabirimi 9/125 Optik Fiber Bağlantı Kablosu Ekipmanı Tedarikçi
    MTP - LC 24 Çekirdek MPO / MTP Arabirimi 9/125 Optik Fiber Bağlantı Kablosu Ekipmanı Tedarikçi MTP - LC 24 Çekirdek MPO / MTP Arabirimi 9/125 Optik Fiber Bağlantı Kablosu Ekipmanı Tedarikçi MTP - LC 24 Çekirdek MPO / MTP Arabirimi 9/125 Optik Fiber Bağlantı Kablosu Ekipmanı Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara)
    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: IS09001-2015.ROHS
    Model numarası: MTP-LC 24 Çekirdek

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    Fiyat: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı

    Hızlı Ayrıntılar:

    Model numarası: MTP-LC24

    Elyaf Türü: AA

    Elyaf Uzunluğu: 1m, 2m, 3m, 5m veya özelleştirilmiş

    Ekleme Kaybı: <0.5dB

    MTP ve MPO fiber optik kabloları tedarik ediyoruz. Bunlar dişi-dişi veya erkek-erkek ve dişi-erkek konfigürasyonlarında mevcuttur. Erkek versiyonun MTP pinleri var. Bunlar 12 fiber MTP konektör, 24 Fiber MTP konektör, 48 Fiber MTP konektör varyasyonuyla yapılabilir. Birçok ek seçenek ve kombinasyon mevcuttur. Tüm çoklu fiber optik kablolar özelleştirilebilir.

    Hızlı Ayrıntılar:

    Konektör Uç yüzü: MTP uç yüzü geometrisi gereksinimleri: EN50377-15-1

    Parlatma Kalitesi :: Parlatılmış son yüz kalitesi: IEC61300-3-35

    MTP yama kablolarımız, 10 gibi topolojileri destekleyen veri merkezi çözümleri için tasarlanmıştır.
    Gigabit Ethernet, Fiber Kanal veya Infiniband - EN50173-5 veri merkezi standartlarında belirtilen ve
    ISO / IEC 24764.

    MTP Detayı:

    MTP yama kabloları, MTP kasetleri veya MPO / MTP arayüzlü aktif ekipman bağlantıları arasındaki ara bağlantıları yapmak için kullanılır.

    Bir MTP yama kablosunun (bir MTPO kuplörü aracılığıyla) başka bir MTP yama kablosuna bağlı olduğu durumlarda, iki MTP konektöründen birinin erkek olması gerekir (pinlerle donatılmış).

    MTP patch kabloları 3 farklı kablolu harita konfigürasyonunda mevcuttur: Düz, Toplam Çevirilmiş veya Çift Çevirilmiş

    MTP yama kabloları çok modlu ve tek modlu fiber kablolarda bulunur.

    Uygulamalar

    Meclislerin Performansı MTP / MPO Fesih:

    Tür / Performans Tekli mod (APC lehçe) Çok modlu (PC / Düz Lehçe)
    Standart Elite Düşük Kaybı Standart Elite Düşük Kaybı
    Maksimum Ekleme Kaybı 75 0.75dB 5 0.35dB 60 0.60dB 5 0.35dB
    Geri dönüş kaybı D 50dB N / A
    Çalışma sıcaklığı -40 ° C ila 80 ° C 40 ° C ila 80 ° C
    Test Dalgaboyu 1310nm 850 nm

    Rekabet avantajı

    DYS , ISO9001 kalite yönetim sistemini, iyi imkanlara sahip şirketleri ve ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performansı sağlamak için nitelikli insan kaynakları yönetimini kesinlikle uygulamaktadır; ve Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilen müşterilerin güvenini kazanmak için iyi satış sonrası servis.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)