SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMPO/MTP

MPO-LC/APC 8Core Fiber Optic MPO to LC Patch Trunk Cables

Ben sohbet şimdi
Sertifikalar
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
Müşteri yorumları
We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

—— Vicky Bailey

Good quality! Keep cooperating!

—— Lewis Farmborough

MPO-LC/APC 8Core Fiber Optic MPO to LC Patch Trunk Cables

Çin MPO-LC/APC 8Core Fiber Optic MPO to LC Patch Trunk Cables Tedarikçi
MPO-LC/APC 8Core Fiber Optic MPO to LC Patch Trunk Cables Tedarikçi MPO-LC/APC 8Core Fiber Optic MPO to LC Patch Trunk Cables Tedarikçi MPO-LC/APC 8Core Fiber Optic MPO to LC Patch Trunk Cables Tedarikçi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara)
Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: IS09001-2015.ROHS
Model Number: 8Core Fiber Optic MPO

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 10pcs
Fiyat: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: IN 3 Days
Contact Now
Detaylı ürün tanımı

MPO-LC / APC 8Kor Fiber Optik MPO'dan LC Yama Transduş Kablolarına

Hızlı Ayrıntılar

  • Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara)
  • Marka Adı: DYS
  • Model Numarası: MPO
  • İletken Sayısı: ≥ 10
  • Outdoor Ceket Malzemesi :: LSZH, OFNP, OFNR
  • Fiber Sayımı :: 8/12/24/36/48/72/96/144
  • Etiketleme :: Standart veya Özelleştir
  • Kopma Uzunluğu Birinci ve İkinci (inç): 12-99 (36 "tipiktir)
  • Sonlandırma :: FIRST END (MPO / MTP) İKİNCİ SON (MPO / MTP / FC / SC / LC / ST ..)
  • Kablo uzunluğu :: 1-999
  • Fiber türü :: OS2 / OM1 / OM2 / OM3 / OM4

Detaylar:

Konektör Kenar yüzü: MPO kenar yüzü geometrisi gereksinimleri: EN50377-15-1

Parlatma Kalitesi :: Parlak uç yüzey kalitesi: IEC61300-3-35

MPO yama kablolarımız 10 gibi topolojileri destekleyen veri merkezi çözümleri için tasarlanmıştır.
Gigabit Ethernet, Fiber Kanal veya Infiniband - veri merkezi standartlarında EN50173-5 ve
ISO / IEC 24764.

Meclislerin Performansı ÇTP / MPO Sona Ermesi:

Tür / Performans Singlemode (APC lehçesi) Çoklu mod (PC / Düz Lehçe)
Standart Elit Düşük Kaybı Standart Elit Düşük Kaybı
Maksimum Ekleme Kaybı ≤ 0.75dB ≤ 0.35dB ≤ 0.60dB ≤ 0.35dB
Geri dönüş kaybı ≥ 50dB N / A
Çalışma sıcaklığı -40 ° C ila 80 ° C 40 ° C ila 80 ° C
Dalga Boyunu Test Edin 1310nm 850 nm

Rekabet avantajı

DYS kesinlikle ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performans sağlamak için iyi imkanlar ve nitelikli insan kaynakları yönetimi ile ISO9001 kalite yönetim sistemi, şirketler zorlamak; Ve iyi satış sonrası servis, müşterilerin güvenini kazanmak için, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilen ürünler.

İletişim bilgileri
SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. Roy Huang

Tel: +8613590228527

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)