SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMPO/MTP

Düşük Dönüş Kaybı Fiber Optik Konnektör OM3 MTP / MPO Geri Döngü% 100 3D Testi

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Ben sohbet şimdi
    Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Düşük Dönüş Kaybı Fiber Optik Konnektör OM3 MTP / MPO Geri Döngü% 100 3D Testi

    Çin Düşük Dönüş Kaybı Fiber Optik Konnektör OM3 MTP / MPO Geri Döngü% 100 3D Testi Tedarikçi
    Düşük Dönüş Kaybı Fiber Optik Konnektör OM3 MTP / MPO Geri Döngü% 100 3D Testi Tedarikçi Düşük Dönüş Kaybı Fiber Optik Konnektör OM3 MTP / MPO Geri Döngü% 100 3D Testi Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara)
    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: IS09001-2015.ROHS
    Model numarası: 12core MTP / MPO su geçirmez yama kablosu

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 Birim/birimler
    Fiyat: Negotialtion
    Ambalaj bilgileri: 1pcs 1packing içinde
    Teslim süresi: 3-5 iş günü
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı
    Menşe yeri:: Guangdong, Çin (anakara) Marka Adı:: DYS/OEM
    Model numarası:: 12 çekirdekli MTP / MPO su geçirmez yama kablosu Fiber Çekirdek:: 8 çekirdekli, 12 çekirdekli, 24 çekirdekli, 48 çekirdekli
    Bağlayıcı:: MTP, MPO, MTP (Elit), MPO (Elit) Kaybı ekle:: .30,35dB (SM), ≤ 0,30 dB (MM)
    Kaybı Dönüş:: ≥60dB (SM), ≥30 dB (MM) 3D testi:: % 100
    Sertifika: ISO9001:2008

    Hızlı Ayrıntılar

    Menşe Yeri: Çin (Anakara)
    Marka Adı: DYS / OEM
    Model Numarası: 12core MTP / MPO su geçirmez yama kablosu
    Fiber çekirdek: 8 çekirdekli, 12 çekirdekli, 24 çekirdekli, 48 çekirdekli
    Bağlayıcı: MTP, MPO, MTP (Elit), MPO (Elit)
    Kayıp Ekleme: .30.35dB (SM), ≤0.30 dB (MM)
    Geri Dönüş Kaybı: ≥60dB (SM), ≥30 dB (MM)
    Ceket Renkleri: Sarı, Aqua, Erika Violet, Mor
    Ceket: Yükseltici (OFNR), Plenum (OFNP), LSZH
    3D testi: % 100
    Uzunluk: 1M, 3M, 5M veya özelleştirilmiş
    Belgelendirme: rohs, iso

     

    Paketleme
    paketleme Detayları Antistatik torba veya müşteri gereksinimleri.
    Teslimat süresi Ödeme aldıktan sonra, mal 3 ~ 4 gün içinde hazır olabilir


    DYS / MPO / MTP şerit ve gövde mulitcore kablo düzenekleri, veri merkezlerinde ve diğer yüksek lifli ortamlarda yüksek yoğunluklu omurga kablolarının hızlı bir şekilde yerleştirilmesini kolaylaştırır;

    MTP / MPO , kompakt, sağlam bir mikro yapı yapısı kullanarak standart 8, 12, 24 veya 48 çekirdek versiyonlarında fiber tiplerinde sunulan kaset, panel veya fan çıkışlarını birbirine bağlamak için kullanılır. Kompakt kablo, teleferik kullanımını optimize eder ve hava akışını iyileştirir.

    Bu MPO / MTP kablo, en yüksek kaliteli bileşenlerle üretilmiştir, düşük bütçeli elit versiyonlar sunulmaktadır ve güç bütçelerinin kritik olduğu yüksek hızlı ağlar için düşük yerleştirme düşükw özelliğine sahiptir.

    Konnektör Performans Özellikleri

    model SM AA
    Bağlayıcı Fiber Sayısı 8, 12, 24 çekirdekli
    Polonya PC, APC
    Gövde Rengi

    Standart (yeşil),
    Elit (Sarı)

    Standart (Bej)
    Elite (Auqa)

    Ekleme Kaybı Standart tip 0.7dB'den az 0.5dB'den az
    Ekleme kaybı Elit tipi 0.35dB'den az 0.3dB'den az
    Geri dönüş kaybı PC> 50dB, APC> 60dB > 30dB
    Dayanıklılık (500 eşleşme) 0.2dB'den az
    Test Eavelength 1310/1550 850 / 1300nm


    Fiber Kablo Performansı

    Elyaf Türü OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
    Elyaf Sayısı 8, 12, 24, 48, 72, 96, 144 çekirdekli
    Kablo çapı 3.0mm 5.5mm veya özelleştirilmiş
    Ceket Rengi Yeloow, Turuncu, Aqua, Mor
    Ceket Malzemesi OFNR, OFNP, PVC, LSZH
    Gerilme direnci 500N
    Çalışma sıcaklığı -20 ila 70 ℃
    Depolama sıcaklığı -40 ila 75 ℃


    Uygulama
    Veri iletişim ağı
    Optik Sistem Erişim ağı
    Depolama alanı ağ fiber kanal
    Yüksek yoğunluklu mimariler

    özellikler ve faydalar
    Ulitize MPO / MTP bağlayıcıları
    Hızlı dağıtım
    Fabrika sonlandırıldı
    % 100 test
    Yüksek yoğunluklu kablo
    Optimize edilmiş performans
    200/95 / EC (RoHS) direktifine uygundur
    MPO konektörü IEC-61754-7 ile uyumludur

    Rekabet avantajı
    DYS, ISO9001 kalite yönetim sistemini, iyi imkanlara sahip şirketleri ve ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performansı sağlamak için nitelikli insan kaynakları yönetimini kesinlikle uygulamaktadır; ve Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilen müşterilerin güvenini kazanmak için iyi satış sonrası servis.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)