Düşük Kayıp Yama Kablosu Kablosu 12 Çekirdek MM Modülü Suya Dayanıklı MPO Adaptör Kaseti

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara)
Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: IS09001-2015.ROHS
Model numarası: 12 Çekirdekli MPO Kaseti
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 10pcs
Fiyat: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Payment Terms: L/C,T/T
Supply Ability: 500000PCS / Month

Ürün Açıklaması

Su geçirmez MPO adaptörü MPO Kaset ile 12 çekirdek MM modülü

MTP / MPO Kasetler Modülleri, MTP / MPO ve LC veya SC ayrık konektörler arasında güvenli geçiş sağlar. MTP / MPO omurgalarını LC veya SC yama ile birbirine bağlamak için kullanılırlar.

Modüler sistem, yüksek yoğunluklu veri merkezi altyapısının hızlı bir şekilde kurulmasına ve hareketler, eklemeler ve değişiklikler sırasında sorun giderme ve yeniden yapılandırmaya olanak tanır. Kasetler 1U veya 3U 19 "çok slotlu şasiye monte edilebilir.

MTP / MPO Kasetleri, optik performans ve güvenilirlik sağlamak için fabrikada kontrol edilen ve test edilmiş MTP / MPO-LC fanout'ları içerir. Düşük güç kaybı MTP / MPO Elite ve LC veya SC Premium sürümleri, zorlayıcı güç bütçesi yüksek hızlı ağlar için düşük ekleme kaybı özelliğiyle sunulmaktadır.

Özellikler:

MTP / MPO standart uyumlu multifibre konektör

LC (SFF veri merkezi standardı), SC ayrık arabirimi

OS1 / 2, OM3, OM4 fiber kaliteleri (OM1 ve OM2 mevcuttur)

12 ve 24 fiber versiyonları - 12 LC (Duplex) / SC (Simpleks) optik parçalar

Polarite A (standart), B veya C

Fabrika sonlandırıldı ve test edildi

Yüksek performanslı zirkonya kılıf adaptörleri

Hızlı dağıtım Fabrika sonlandırmalı modüler sistem, hareketler, eklemeler ve değişiklikler sırasında kurulum ve yeniden yapılandırma zamanından tasarruf sağlar.

MTP / MPO arabirimi MTP / MPO bileşenleri üstün optik ve mekanik özelliklere sahiptir.

Optimize edilmiş performans Düşük kayıplı MTP / MPO Elite, ayrık Premium konnektörler ve OM4 fiber, sıkı güç bütçesindeki, yüksek hızlı ağ ortamlarındaki düşük ekleme kayıplarını ve güç cezalarını garanti eder.

Yüksek yoğunluklu 12 veya 24 fiber kaset, 72'ye kadar 1U ölçekleme veya 336 ayrı konnektöre kadar 3U ölçekleme ile monte edilebilir.

Güvenilirlik % 100 test edilmiştir - yüksek kaliteli bileşenler ve üretim kalite kontrolünün kombinasyonu, ürünü en yüksek standartlara garanti eder.


Uygulamalar

Veri merkezi altyapısı

Depolama alanı ağı - fiber kanal

Paralel optikler

Rekabet avantajı

DYS kesinlikle ürün kalitesi istikrar ve mükemmel performans sağlamak için iyi imkanlar ve nitelikli insan kaynakları yönetimi ile ISO9001 kalite yönetim sistemi, şirketler zorlamak; ve iyi satış sonrası hizmet, müşterilerin güvenini kazanmak için, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilen ürünler .