SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOptical Fiber Patch Cord

RoHS Uyumlu LC - LC Jumper 50/125 OM3 Çok Modlu Optik Fiber Bağlantı Kablosu

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Ben sohbet şimdi
    Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    RoHS Uyumlu LC - LC Jumper 50/125 OM3 Çok Modlu Optik Fiber Bağlantı Kablosu

    Çin RoHS Uyumlu LC - LC Jumper 50/125 OM3 Çok Modlu Optik Fiber Bağlantı Kablosu Tedarikçi
    RoHS Uyumlu LC - LC Jumper 50/125 OM3 Çok Modlu Optik Fiber Bağlantı Kablosu Tedarikçi RoHS Uyumlu LC - LC Jumper 50/125 OM3 Çok Modlu Optik Fiber Bağlantı Kablosu Tedarikçi RoHS Uyumlu LC - LC Jumper 50/125 OM3 Çok Modlu Optik Fiber Bağlantı Kablosu Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen
    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: IS09001-2015.ROHS
    Model numarası: LC
    Mode: Single-mode or Multi-mode
    Insert loss: ≤0.2dB
    Suitcable fiber: 9/125μm,50/125μm,62.5/125μm

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı
    Marka Adı:: DYS Modu:: Çok modlu
    Model numarası:: LC-LC Atlama kablosu 50/125 Ekleme kaybı: ≤0.2 dB
    Kaybı Dönüş:: ≥50dB Exchangeability: ≤0.2dB
    Tekrarlanabilirliği: ≤0.2dB / 1000times

    Mini LC-LC Jumper 50/125 OM3 Çok Uyumlu Optik Fiber Bağlantı Kablosu RoHS Uyumlu

    Hızlı Ayrıntılar

    Marka adı:   DYS

    Model numarası:   Mini LC-LC Atlama kablosu 50/125

    Mod:   Çok modlu

    Ekleme Kaybı0.2 dB

    Dönüş Kaybı: ≥50dB

    Değiştirilebilirlik ≤0.2dB

    Tekrarlanabilirlik ≤0.2dB / 1000times

    Özellikler

                

    • Özel Montajlar, ÇSF'lerle Büro Mülkiyetinin Tamamlanması için

    • Küçük form faktörlü LC konnektör, yüksek panel yoğunluklarını sağlar

    • Daha yüksek bant genişliği kapasiteleri için lazerle optimize edilmiş 50/125 OM3 multimode aqua kablosu

    • Brocade mSFP'ye takılacak olan Mini LC konektörler siyah çizme ve klips ile ayırt edilir

    • Çeşitli uzunluk ve konfigürasyonlarda mevcuttur

    • RoHS uyumlu

    Rekabet avantajı

    DYS kesinlikle ürün kalitesi istikrar ve mükemmel performans sağlamak için iyi imkanlar ve nitelikli insan kaynakları yönetimi ile ISO9001 kalite yönetim sistemi, şirketler zorlamak; ve iyi satış sonrası hizmet, müşterilerin güvenini kazanmak için, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilen ürünler.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)