LC-FC Sm-9/125 Hibrit Adaptör Fiber Optik Adaptör, Evye Fiberi

Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: GuangDong Cina
Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: IS09001-2015.ROHS
Model numarası: LC-YP
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 1-10
Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
Delivery Time: in 3 days
Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Supply Ability: 50000/week

Detay Bilgi

Bağdaştırıcı türü: FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ Mod türü: : Tekli, Çoklu veya APC
Fiber sayımı:: Simplex, Dubleks ya da dört çekirdek Ambalaj: Normalde + karton kutu çoklu torbada, özelleştirilebilir
Konut renk: Standard(Blue/beige/Green) veya OEM renk, veya flanş kullanılabilir olmadan Kol: Çin ya da Japonya'da yapılan Seramik / Zirkonya kol,

Ürün Açıklaması

LC-FC Sm-9/125 Hibrit Adaptör Fiber Optik Adaptör, Evye Fiberi

Temel bilgi
  • Model NO .: LC-FC SM-9/125
  • Kablolama Aygıtları: Tek mod veya çok modlu
  • Elyaf Türü: Sm
  • Ticari marka: DYS veya OEM
  • Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara)
  • Tür: Tek mod veya Çok Modlu
  • Model Numarası: LC-FC
  • Yerleştirme Kaybı: <0.2db
  • Şartname: RoHS, ISO9001
Ürün Açıklaması
şartname
DYS FIBER OPTIC'ın Fiber optik adaptör fiber optik adaptörü, FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN, D4, MPO, FC-SC, FC-ST, SC-ST, LC-FC, LC-SC vb konektör entegrasyonu, iyi ve düşük ekleme kaybı ve yüksek geri dönüş kaybı, farklı ortamlarda hızlı, kesin, kalıcı ve sağlam bağlantı gereksinimlerini karşılamaktadır!

Uygulama
CATV Sistemi
Telekomünikasyon
Optik Ağlar
Test / Ölçüm Aletleri
Fiber to the Home

Özellik:
Yüksek boyut hassasiyeti;
İyi tekrarlanabilirlik;
İyi değiştirilebilirlik;
İyi sıcaklık dengelemesi.
Aşınabilir.

Rekabet avantajı
DYS kesinlikle ürün kalitesi istikrar ve mükemmel performans sağlamak için iyi imkanlar ve nitelikli insan kaynakları yönetimi ile ISO9001 kalite yönetim sistemi, şirketler zorlamak; Ve iyi satış sonrası servis, müşterilerinin güvenini kazanmak için, ürün Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkeleri için sexported.

ÖZELLİKLER
Ekleme Kaybı <0,20 dB
Takma ve çıkarma kuvveti 200-600 (g / k)
dayanıklılık Takın ve 1000times'ın fişini çekin
Çalışma sıcaklığı -40 ila + 85
SİPARİŞ SİPLERİ
Ev materyalleri Kol Materyali Kanal Uygulama
Nikel kaplamalı pirinç Zirkonyum Simpleks SC / PC
bakır dubleks SC / APC