SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optic Attenuator

LC 20dB Simplex Singlemode Fiber Optic Attenuator , High Precision

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Ben sohbet şimdi
    Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    LC 20dB Simplex Singlemode Fiber Optic Attenuator , High Precision

    Çin LC 20dB Simplex Singlemode Fiber Optic Attenuator , High Precision Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Place of Origin: Shenzhen(China)
    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: LC Fiber Optic Attenuator

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Minimum Order Quantity: 10pcs
    Fiyat: 1-10usd/pcs
    Packaging Details: Individual box or according to customer's request
    Delivery Time: 3-5 work days
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı

    LC 20dB Simplex Singlemode Fiber Optic Attenuator , High Precision

     

     

     

    Quick Detail:

     

    Model Name: Adapter Type,Plgu Type

     

    Model Number: LC

     

    Connector: FC, SC, ST, LC, MU, etc

     

    Color: Blue, green, metal

     

    Attenuation range: 0-30 dB

     

     

     

    Specifications

    1.Stable performance;
    2.Low attenuation error,high return loss;
    3.Bellcore standare
    4,easy to operat

     

    Features

     

    1) High precision.

    2) Good stability.

    3) Small size and bulk.

    4) Easy to operate.

    5) Based on IEC/Telcordia Bell GR-326-Core Tested.

    6) Optional adapter: SM/MM, Simplex/Duplex

    7) 100% Optic test(Insertion loss ≤0.20dB)

     

    Application

     

    1 Fiber optic communication systems.

    2 Fiber optic CATV

    3 Fiber optic test

     

    Specification

     

    Parameter Value Unit
    Operating Wavelength 1310/1550 ± 10 nm
    Tolerance for 1~5 dB Attenuation ± 0.5 dB
    Tolerance for 6~30 dB Attenuation ± 10 %
    Return Loss > 50 dB
    Operating Temperature -40 to +75 C
    Polarization Dependent Loss < 0.1 dB
    Mating Durability >1000 cycle

     

     

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)