H OPTIC Simplex Adaptör Fiber Optik, Suya Dayanıklı IP65 Fiber Optik Konnektör

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen(China)
Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: IS09001-2015.ROHS
Model numarası: H OPTİK
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: 1-10usd/pcs
Ambalaj bilgileri: Müşterinin isteğine göre Bireysel kutu veya
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T veya L / C, Western Union veya Paypal
Yetenek temini: 500000pcs / ay

Detay Bilgi

HAYIR Model .:: H OPTIC adaptörü Türü:: Fiber optik adaptörü
Boby Rengi:: siyah Sertifikasyon:: ISO
Çalışma sıcaklığı:: -40 ℃ ~ 85 ℃ IP:: IP65
Inserion Kaybı:: <0.2dB

Ürün Açıklaması

H OPTİK   Adaptör su geçirmez IP65 Mini SC / APC Fiber Optik Adaptör

Fiber bağlayıcı adaptörleri, fiber ağınızı genişletmek ve sinyalini güçlendirmek için kabloları bir araya getirmenizi sağlar.
Multimode ve singlemode kuplör üretiyoruz. Multimode kuplörler daha kısa mesafelerde büyük veri aktarımları için kullanılır. Singlemode kuplörler daha az veri aktarılan daha uzun mesafelerde kullanılır. Singlemode kuplörler tipik olarak, farklı ofislerdeki ağ donanımları için seçilir ve aynı veri merkezi omurgasında ağ ekipmanları için kullanılır

DYS FIBER OPTIC'ın Fiber optik adaptör fiber optik adaptörü, FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN, D4, MPO, FC-SC, FC-ST, SC-ST, LC-FC, LC-SC vb. Konektörün entegre konstrüksiyonu, iyi ve düşük ekleme kaybı ve yüksek geri dönüş kaybı, farklı ortamlarda hızlı, kesin, kalıcı ve sağlam bağlantı gereksinimlerini karşılar!

Uygulama

CATV Sistemi

Telekomünikasyon

Optik Ağlar

Test / Ölçüm Aletleri

Fiber to the Home

Özellik:

Yüksek boyut hassasiyeti;

İyi tekrarlanabilirlik;

İyi değiştirilebilirlik;

İyi sıcaklık dengelemesi. Aşınabilir.

ÖZELLİKLER
Ekleme Kaybı <0,20 dB
Takma ve çıkarma kuvveti 200-600 (g / f)
Dayanıklılık Takın ve 1000times'ın fişini çekin
Çalışma sıcaklığı -40 + 75
SİPARİŞ SİPLERİ
Ev materyalleri Kol Materyali Kanal Uygulama
Nikel kaplamalı pirinç Zirkonya Simpleks SC / UPC, SC / APC
bakır Dubleks

SC / UPC, SC / APC

Rekabet avantajı

DYS , ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performansını sağlamak için iyi imkanlara ve nitelikli insan kaynakları yönetimine sahip olan ISO9001 kalite yönetim sistemini sıkı sıkıya uygular; Ve iyi satış sonrası servis, müşterilerinin güvenini kazanmak için, ürün Europe ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkeleri için sexported.