FTTX Muhafaza Fiber Optik Kablo Grupları 8-48F Duvara Montaj / Kutup Takma

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen(China)
Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: IS09001-2015.ROHS
Model numarası: FTTX muhafaza
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: 1-10usd/pcs
Ambalaj bilgileri: Müşterinin isteğine göre Bireysel kutu veya
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T veya L / C, Western Union veya Paypal
Yetenek temini: 500000pcs / ay

Detay Bilgi

Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara) Marka adı: DYS/OEM
Model numarası: FTTX muhafaza Adı: 8-48F fiber optik FTTX muhafaza
Ürün adı: 4-120 Fiber Optik Yatay Kapatma Boyutlar (UxGxY): 365x137x90mm (Kapaksız)
Koruma sınıfı: IP68 Çalışma sıcaklığı: -40 ℃ ~ 85 ℃
Çekme dayanımı: 1200N uzun vadeli

Ürün Açıklaması

FTTX Muhafaza, dış mekan kullanımı için yeni bir ekonomik fiber dağıtılmış çözümdür. Geleneksel ürünleri karşılaştırın, FTTX Muhafaza'nın kullanımı kolaydır ve yüksek uyumluluğa sahiptir. Farklı durumlara göre duvara montaj, hava kurulumu veya direk montajı için kullanılabilir.FTTX Muhafazası sadece FTTH alanında değil, aynı zamanda FTTA veya diğer zorlu ortamlarda da kullanılır.

Uygulama

FTTH Alanı
Geleneksel çözüm, gövde optik kablosu konakların ve villaların dışına ulaştığında ONU veya FDH (Optik Ağ Birimi / Fiber Dağıtım Merkezi) kullanır . FTTX Muhafaza, fiber dağıtım fonksiyonuna sahip olduğundan ONU veya FDH'nin yerini alabilir. İçinde, 2-4 adet 1 * 8 veya 1 * 16 PLC sabitlenebilir ve 24 adet fiber ek koruma kovanları konabilir. 1-48F IP67 önceden monte edilmiş su geçirmez konektör ile çiftleştikten sonra, FTTX Muhafazası her konağı ve villa veya düşük voltajlı siloyu doğrudan bağlayabilir. Konakların ve villaların dışına sabitlenebilir veya direk montajı yapılabilir. FTTX Muhafazası daha az bağlantı düğümü ile sinyal kaybını azaltabilir. Fabrikada önceden monte edilmiş FTTX Muhafaza için, fiber ekleme işlemi olmadığı için yüksek beceri operatörüne gerek yoktur. Kurulum verimliliği% 40 artırılabilir.

FTTA Alanı
Geleneksel olarak, uzaktan telsiz ünitesi (RRU) ve bina baz bant ünitesi (BBU) optik fiber kablo ile bağlanır, forme star ağ teknolojisi. Her RRU'nun BBU'ya bir dubleks dış mekan kablo bağlantısına ihtiyacı vardır. Kurulum daha fazla zamana ve maliyete ihtiyaç duyacaktır.FTTX Muhafaza, Toplama / Demark kutusu olarak çalışır, RRU ve BBU'yu birbirine bağlar. BBU'dan FTTX Muhafazasına, sadece bir çok fiber hibrit kabloya ihtiyaç duyar. Ardından FTTX Muhafaza, fiberleri IP67 önceden monte edilmiş su geçirmez kablo takımları aracılığıyla her RRU'ya böler. RRU, FTTX Muhafazasındaki monte edilmiş güç konektöründen güç alabilir. Gereksiz çoğaltmayı önleyebilir.

Trunk Kablo Bağlantısı
Her bir tambur kablo uzunluğu sınırlı olduğundan, gövde kablosunun sıklıkla füzyon kaynaklı olması gerekir. Bu nedenle bağlantı noktası zayıftır ve çok iyi korunması gerekir. Gövde kablosu FTTX Muhafazasına girdiğinde, burulmaya dayanıklı kablo rakoru (plastik veya metal tip) ile mühürlenecek ve sabitlenecektir. 5mm-14mm dış çaplı kablolar için FTTX Muhafazanın farklı aksesuarları vardır. Burulma bezi, gövde kablosu büküldüğünde stresi serbest bırakabilir ve fiberin kırılmasını önler. FTTX Muhafazasının içinde, ana kablo ve mukavemet elemanı, kutunun uzun süreli 1200N çekme kuvvetine dayanabileceğinden emin olan bağlantı elemanı ile sabitlenmiştir. Ek koruma kılıfı (Maks. 24 adet) ve PLC (Maks. 2 adet) vücuda sabitlenebilir, bu da FTTX Muhafaza lifini çok kolay bölünür. FTTX Muhafazanın tel / kutbu sıkıca tutmasını sağlayan taban kasasında kaymaz tasarım.

özellikler ve faydalar
* Yüksek uyumluluk: ODVA, Hconn, Mini SC, PTLC, PTMPO veya güç adaptörü monte edilebilir.
* Fabrika mühürlü veya saha montajı.
* Yeterince güçlü: 1200N çekme kuvveti altında uzun süreli çalışma.
* Tek veya çok lifli sert konektörler için 2 ila 12 port.
* Fiber bölme için PLC veya ekleme kovanı ile mevcuttur.
* IP68 su geçirmez derece.
* W tüm montaj, hava kurulumu veya tutma direği kurulumu.
* Azalan açı yüzeyi ve yüksekliği, çalışırken hiçbir konektörün parazit yapmamasını sağlar.
* IEC 61753-1 standardına uygundur.
* Maliyet etkin:% 40 çalışma süresinden tasarruf edin.