SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optic Cable Assemblies

FTTH tekli Mini SC IP SCAPC konektörü açık fiber optik yama kablosu Huawei için Açık Kablo Meclisi

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Ben sohbet şimdi
    Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    FTTH tekli Mini SC IP SCAPC konektörü açık fiber optik yama kablosu Huawei için Açık Kablo Meclisi

    Çin FTTH tekli Mini SC IP SCAPC konektörü açık fiber optik yama kablosu Huawei için Açık Kablo Meclisi Tedarikçi
    FTTH tekli Mini SC IP SCAPC konektörü açık fiber optik yama kablosu Huawei için Açık Kablo Meclisi Tedarikçi FTTH tekli Mini SC IP SCAPC konektörü açık fiber optik yama kablosu Huawei için Açık Kablo Meclisi Tedarikçi FTTH tekli Mini SC IP SCAPC konektörü açık fiber optik yama kablosu Huawei için Açık Kablo Meclisi Tedarikçi FTTH tekli Mini SC IP SCAPC konektörü açık fiber optik yama kablosu Huawei için Açık Kablo Meclisi Tedarikçi FTTH tekli Mini SC IP SCAPC konektörü açık fiber optik yama kablosu Huawei için Açık Kablo Meclisi Tedarikçi FTTH tekli Mini SC IP SCAPC konektörü açık fiber optik yama kablosu Huawei için Açık Kablo Meclisi Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara)
    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: ISO9001 RoHS
    Model numarası: IPSCAPC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 5
    Fiyat: 7.5
    Teslim süresi: 7-10
    Yetenek temini: 100000
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı
    Model numarası: IPSCAPC Bağlayıcı türü: IPSCAPC Fiber Optik Yama Kablosu
    Uzunluğu: 10M, 30M, 50M, 100M veya özelleştirilmiş Ceket boyutu: 7.0mm, 4.8mm
    Fiber türü: G657A, G652D, OM1, OM2, OM3 Ceket renk: siyah
    Ekleme kaybı: <0.25dB Dönüş kaybı: > 55dB
    Ceket Malzemesi: LSZH, PVC, HDPE Çalışma sıcaklığı: -40° C ~ + 85 ° C

    Ürün Açıklaması

    UYGULAMA

    Çok Amaçlı Dış Mekan

    Dağıtım kutusu ve RRH arasındaki bağlantı için

    Remote Radio Head hücre kulesi uygulamalarında dağıtım

    ÖZELLİKLER

    Standart DLC konektörü, standart LC adaptörüyle iyi bağlanmış

    Kullanılabilir Tekli mod ve Çok Modlu

    IP67 su ve toz koruması

    Kompakt tasarım

    Geniş sıcaklık aralığı ve çok çeşitli iç ve dış kablolar

    Kolay Kullanım, güvenilir ve uygun maliyetli kurulum

    tip
    SM-UPC
    SM-APC
    AA-UPC
    Tipik
    MAX
    Tipik
    MAX
    Tipik
    MAX
    Ekleme kaybı
    ≤0.1dB
    ≤0.3dB
    ≤0.15dB
    ≤0.3dB
    ≤0.05dB
    ≤0.3dB
    Geri dönüş kaybı
    ≥50dB
    60dB
    ≥30dB
    dayanıklılık
    500 çiftleşme döngüsü
    Çalışma sıcaklığı
    -40 ila + 85 ℃
    Şirketimiz

    Shenzhen DYS Fiber Optik Teknolojisi, özellikle fiber optik iç ve dış kablo, CPRI su geçirmez jumper, MPO / MTP jumper, standart fiber optik jumper ve PLC Splitter gibi gelişmiş fiber optik ürünlerin geliştirilmesi ve üretiminde lider bir firmadır. DYS, 2014 yılında Shenzhen hükümeti tarafından Ulusal Yüksek Teknoloji Girişiminin onursal unvanını kazandı.

    Fiber optik endüstrisindeki uzun yıllara dayanan tecrübemizle, fabrikamız 3500 metrekareden fazla ve 23'ün üzerinde tozsuz üretim hattına sahiptir. 200 kadar iyi eğitimli personel ve mühendis, gururlu ürünlerimize katkıda bulunmaktadır. Fiber optik kablo için 5 üretim hattımız, 2 adet yüksek standart MPO / MTP köprü montaj hattı, standart köprü için 8 üretim hattı ve 8 adet PLC Splitter üretim hattımız bulunmaktadır.

    En gelişmiş ithal parlatma ekipmanı ve test aletleri ürünlerimizin Senko parlatma makinesi, interferometre, otomatik temizleme makinesi ve OTDR, JGR ve benzeri gibi süper kaliteye sahip olmasını sağlar.

    Tüm optik ürünlerimiz RoHS uyumludur ve DYS ayrıca ISO9001, ISO14001 sertifikası almıştır. Yüksek kalitedeki ürünlerimiz ve üstün hizmetimizle tüm dünyadan müşteri kazanıyoruz, DYS fiber optik sizinle işbirliği yapmak için sabırsızlanıyor.

    SSS

    1. Kaç personelimiz var?
    Cevap: Yaklaşık 200 iyi eğitimli personel ve mühendis.

    2. Firmamız ne zaman kurulur?
    Cevap: 2008 yılından itibaren başladık.

    3. ana ürün nedir?
    Cevap: DYS, Fiber Optik Kablonun geliştirilmesi, üretimi ve pazarlanmasına kendini adamıştır,
    İç / Dış Yama Kablosu, Ayırıcı, Adaptör, Zayıflatıcı vb.

    4. Fabrikanın alanı nedir?
    3500 metrekareden fazla
    Toplamda 18'den fazla tozsuz üretim hattı
    Fiber Optik Kablo için 4 üretim hattı
    2 yüksek standart MPO / MTP Jumper montaj hattı
    Standart Jumpe için 8 üretim hattı
    4 PLC Pplitter üretim hatları

    5. Hangi sertifikamız var?
    Cevap: ISO 9001: 2008, RoSH, CE, Yüksek ve Yeni Teknoloji Kurumsal Sertifikaları.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)