Fiber Optik Om3 LC Adaptör Dubleks

Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: Shenzhen(China)
Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: IS09001-2015.ROHS
Model numarası: LC adaptörü
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 10pcs
Fiyat: 1 USD
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3days
Payment Terms: T/C,T/T
Supply Ability: 500000PCS / Month

Ürün Açıklaması

Fiber Optik Om3 LC Adaptör Dubleks

Fiber bağlayıcı adaptörleri, fiber ağınızı genişletmek ve sinyalini güçlendirmek için kabloları birleştirmenizi sağlar.
Çok modlu ve singlemode kuplör üretiyoruz. Multimode kuplörler daha kısa mesafelerde büyük veri aktarımları için kullanılır. Singlemode kuplörler daha az veri aktarılan mesafelerde kullanılır. Singlemode kuplörler tipik olarak farklı ofislerdeki ağ donanımları için seçilir ve aynı veri merkezi omurgasında cihazları ağa bağlamak için kullanılır.

SC singlemode, SC OM3 multimode, SC multimode, LC multimode, ST-Through ve LC / LC coupler quads üretiyoruz.

Bağlayıcılarımızı yönetmek kolaydır. Fiber kablolarınızı bağlamanıza ve bağlayıcıyı bir sunucu rafına veya duvarlarınıza monte etmenize izin veriyorlar. Ayrıca bir fiber yama paneline de monte edebilirsiniz.



Hızlı Ayrıntılar

Marka adı: DYS / OEM
Model Numarası: LC PC OM3
Boby Renk: Aqua
Ambalaj: Plastik kutu

Ürün ayrıntısı:

DYS FIBER OPTIC'ın Fiber optik adaptör fiber optik adaptörü, FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN, D4, MPO, FC-SC, FC-ST, SC-ST, LC-FC, LC-SC vb Konektörün entegre yapımı, iyi ve düşük ekleme kaybı ve yüksek dönüş sarfiyatı, farklı ortamlarda hızlı, kesin, kalıcı ve sağlam bağlantı gereksinimlerini karşılayabilir!

Uygulama

1.CATV Sistemi

2.Telecommunications

3.Optik Şebekeler

4.Testing / Ölçüm Aletleri

5.Fiber To The Home

Özellik:

1.high boyut hassas;

2.Yüksek tekrarlanabilirlik;

3.Good değişebilirlik;

4.İyi sıcaklık dengelemesi.

5.Yüksek giyilebilir.


ÖZELLİKLER
Ekleme Kaybı <0,20 dB
Takma ve çıkarma kuvveti 200-600 (g / k)
dayanıklılık Takın ve 1000times'ın fişini çekin
Çalışma sıcaklığı -40 ila + 75
SİPARİŞ SİPLERİ
Ev materyalleri Kol Materyali Kanal Uygulama
Nikel kaplamalı pirinç Zirkonyum Simpleks SC / PC
bakır dubleks SC / APC