SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMPO/MTP

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Ben sohbet şimdi
    Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Fiber Optik MPO / MTP Geri Döndürme Kablosu SM MM 12 Fiber 24 Fiber Kadın ISO Onayı

    Çin Fiber Optik MPO / MTP Geri Döndürme Kablosu SM MM 12 Fiber 24 Fiber Kadın ISO Onayı Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen(China)
    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: IS09001-2015.ROHS
    Model numarası: MTP MPO Geri Döngü

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 ad
    Fiyat: 1-10usd/pcs
    Ambalaj bilgileri: Müşterinin isteğine göre Bireysel kutu veya
    Teslim süresi: 3-5 iş günü
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı
    Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara) Marka adı: DYS/OEM
    Model numarası: MPO MTP Geri Döngü Fiber sayımı: 12, 24
    Geçti geometri testi veya şimdi: % 100 geçti Bağlayıcı türü: MPO / MTP
    bağlayıcı: MTP, MPO, MTP (Elit), MPO (Elit) Kaybı takın: .70.7dB (SM), ≤0.30 dB (MM)
    Dönüş kaybı: ≥60dB (SM), ≥20dB (MM) Sertifika: ISO9001:2015

    MTP Loopback, ağ devrelerinde, gönderme çiftlerinden bağlantı çiftlerine olan bağlantıları “geri bağlayarak” tam bir optik bağlantı oluşturur. Bu, bir ağın belirli bileşenlerinin performansını veya bir ağ yolundaki tüm bağlantıyı değerlendirmenizi sağlar.

    Erkek ve dişi konnektör tipleri mevcuttur. Ekleme kaybını en aza indirmek ve daha iyi test performansı sağlamak için standart, 'Elit' ve 'Süper Elit' yüksük stilleri arasında seçim yapın.

    Uygulama

    40GbE QSFP + Optik Testler

    Eğitim

    Araştırma ve Geliştirme

    Üretim Testi

    Sorun giderme

    Kalite kontrol

    Özellikler

    Çok çeşitli kablolama konfigürasyonlarında ve elyaf tiplerinde mevcuttur

    İpi özelliği ile kompakt ve taşınabilir

    Tüm geri döngüler TIA / EIA ve IEC ile uyumluluk standartlarına uygundur

    8, 12 ve 24 Fiber mevcut

    Çekme tırnakları olan veya olmayan Kolay Kurulum / Çıkarma

    Konnektör Performans Özellikleri

    model SM AA
    Bağlayıcı Fiber Sayısı 8, 12, 24 çekirdekli
    Polonya PC, APC
    Gövde Rengi

    Standart (yeşil),

    Elit (Sarı)

    Standart (Bej)

    Elite (Auqa)

    Ekleme Kaybı Standart tip 0.7dB'den az 0.5dB'den az
    Ekleme kaybı Elit tipi 0.35dB'den az 0.3dB'den az
    Geri dönüş kaybı PC> 50dB, APC> 60dB > 30dB
    Dayanıklılık (500 eşleşme) 0.2dB'den az
    Test Eavelength 1310/1550 850 / 1300nm

    Fiber Kablo Performansı

    Elyaf Türü OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
    Elyaf Sayısı 8, 12, 24, 48, 72, 96, 144 çekirdekli
    Kablo çapı 3.0mm 5.5mm veya özelleştirilmiş
    Ceket Rengi Yeloow, Turuncu, Aqua, Mor
    Ceket Malzemesi OFNR, OFNP, PVC, LSZH
    Gerilme direnci 500N
    Çalışma sıcaklığı -20 ila 70 ℃
    Depolama sıcaklığı -40 ila 75 ℃

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)