SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optic Adapter

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Ben sohbet şimdi
    Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Zirkonya Kılıf Malzemesi Fiber Optik Adaptör LC Dubleks 0.2db Ekleme Kaybı

    Çin Zirkonya Kılıf Malzemesi Fiber Optik Adaptör LC Dubleks 0.2db Ekleme Kaybı Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Place of Origin: GuangDong Cina
    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: IS09001-2015.ROHS
    Model numarası: LC / UPC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Minimum Order Quantity: 1-10
    Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
    Delivery Time: in 3 days
    Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı
    Menşe yeri:: Guangdong, Çin (anakara) Marka Adı:: DYS/OEM
    Model numarası:: LC / UPC çift yönlü adaptör Türü:: Çift yönlü
    Kol malzemesi:: Zirkonya Inserion Kaybı:: <0.2dB
    Çalışma Sıcaklığı:: +85 Dereceye kadar -40

    Fiber optik adaptör LC dupleks adaptör

    Fiber bağlayıcı adaptörleri, fiber ağınızı genişletmek ve sinyalini güçlendirmek için kabloları bir araya getirmenizi sağlar.
    Çok modlu ve singlemode kuplörleri üretiyoruz. Multimode kuplörler, daha kısa mesafelerde büyük veri aktarımları için kullanılır. Singlemode kuplörler, daha az verinin aktarıldığı daha uzun mesafeler için kullanılır. Singlemode kuplörler genellikle farklı ofislerdeki ekipman ağları için seçilir ve aynı veri merkezi omurga içindeki ağ ekipmanı için kullanılır

    DYS FIBER OPTIC'in Fiber optik adaptör fiber optik adaptör pdoduce FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN, D4, MPO, FC-SC, FC-ST, SC-ST, LC-FC, LC-SC vb. Konnektörün entegre yapısı, iyi ve düşük ekleme kaybı ve yüksek geri dönüş oranı, farklı ortamlarda hızlı, kesin, kalıcı ve kararlı bağlantı gereksinimlerini karşılayabilir!

    Uygulama

    CATV Sistemi

    Telekomünikasyon

    Optik ağlar

    Test / Ölçüm Aletleri

    Evden Elyaf

    Özellik:

    Yüksek boyutta hassas;

    Iyi tekrarlanabilirlik;

    Iyi değişebilirlik;

    İyi sıcaklık stabilizasyonu. Yüksek giyilebilir.

    ÖZELLİKLER
    Ekleme Kaybı <0,20 dB
    Tak ve fişi çek 200-600 (g / k)
    dayanıklılık 1000 kez tak ve çıkar
    Çalışma sıcaklığı -40 ila + 85
    SİPARİŞ SEÇENEKLERİ
    Ev materyalleri Kol malzemesi Kanal Uygulama
    Nikel kaplamalı pirinç Zirkonyum Simpleks LC / UPC, LC / APC
    bakır dubleks

    LC / UPC LC / APC

    Rekabet avantajı
    DYS, ISO9001 kalite yönetim sistemini, iyi tesislere ve kaliteli insan kaynakları yönetimine sahip şirketleri, ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performansı sağlamak için zorlar; Ve iyi satış sonrası servis, müşterilerin güvenini kazanmak için, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilmiştir.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)