FCC-FC Singlemode Simplex Fiber Optik Adaptör, CATV Sistemi İçin Düşük Kesici Takma Kaybı

Ürün ayrıntıları:
Place of Origin: GuangDong Cina
Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: IS09001-2015.ROHS
Model numarası: FC-FC
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 1-10
Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
Delivery Time: in 3 days
Payment Terms: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Supply Ability: 50000/week

Ürün Açıklaması

FC-FC Singlemode Simplex Fiber Optik Adaptör, CATV Sistemi İçin Düşük Takma Kaybı

Hızlı Detay:

Ben nsertion Kaybı: <= 0.2d

Kovanlı Malzeme: Zirkonya

Fiş ve prizden çekme kuvveti (g / f): 200-600

Adaptör tipi: FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ ...

Mod türü: Singlemode, Multimode veya APC

Fiber sayısı: Simpleks, Dupleks veya Dört çekirdekli

Dayanıklılık: tak ve çıkar 1000 kez

Fiber Optik Adaptör Tanımı ve Teknik Parametresi:

ÖZELLİKLER

 

Tek modlu Multimode

Ekleme Kaybı

<0,2dB <0,2dB

Fiş ve prizden çekme kuvveti (g / f)

200-600

dayanıklılık

Takın ve 1000times'ın fişini çekin

Çalışma sıcaklığı

-40 ila +75 -40 ila +75

Fiber Optik adaptör sipariş verme rehberi:

Adaptör tipi

FC-SC, FC-ST, SC-ST, SC-LC, LC-ST, SC-SC, LC-LC, E2000-FC, FC-SC, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, D4 ve melez: E2000-SC

Mod türü

Singlemode, Multimode veya APC

Lif sayısı

Simpleks, Dupleks veya Dört çekirdekli

kol

Seramik / Zirkonyum kılıf, Çin veya Japonya'da üretilmiştir.

Gövde rengi

Standart (Mavi / Bej / Yeşil) veya OEM rengi, flanşlı veya flanşsız

Paketleme

Normalde polybag + karton kutu, özelleştirilebilir

 


Avantajımız ve özel hizmetlerimiz:

1.Özel Ar-Ge, daha fazla üretim hatları, gelişmiş üretim ve test ekipmanları, deneyimli kadrosu ile, size rekabetçi fiyat ve zamanında teslimat ile memnun kalite ve hizmet sunmak için eminiz.

OEM ve ODM 2.Rich deneyimleri, standart öğelerin yanı sıra, size benzersiz yeni ürünler tasarlamak ve üretim koymak yardımcı olabilir. Yeniliğe önem veriyoruz ve sizin için değişmek ve sizinle birlikte büyümek istiyoruz.

3. Herhangi bir soru veya soruşturma için 1 iş günü içerisinde cevap alın.

4. Ticari bilgilerinizin gizli kalması.

5. Her durum için bir veya birkaç çözüm mevcuttur.

6.Her bağlantının doğru olduğundan emin olmak için ERP Systerm'i kullanın.

Rekabet avantajı
DYS kesinlikle ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performans sağlamak için iyi imkanlar ve nitelikli insan kaynakları yönetimi ile ISO9001 kalite yönetim sistemi, şirketler zorlamak; Ve iyi satış sonrası servis, müşterilerinin güvenini kazanmak için, ürün Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkeleri için sexported.