SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optic Adapter

FC Square Split Type Multi - mode Fiber Optic Adapter For Wide Area Networks, CATV

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Ben sohbet şimdi
    Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    FC Square Split Type Multi - mode Fiber Optic Adapter For Wide Area Networks, CATV

    Çin FC Square Split Type Multi - mode Fiber Optic Adapter For Wide Area Networks, CATV Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Place of Origin: Shenzhen(China)
    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: FC
    Mode: Single-mode or Multi-mode
    Insert loss: ≤0.2dB
    Sleeve Materials: Zro2,Brass or Nickel

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Minimum Order Quantity: 50pcs
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı
    Adı: Fiber optik adaptörü Uygulamalar: CATV
    Özellikleri: Düşük ekleme kaybı değeri Ekle-çekme testi: 1000 kere
    Kullanım: Telekom ağ Kol Malzemeleri: ZrO2, Pirinç veya Nikel

    Geniş Alan Ağları için FC Square Split Tip Çok Modlu Fiber Optik Adaptör, CATV

    Hızlı Ayrıntılar:

    Marka adı:   DYS / OEM

    Model numarası:   FC Meydanı Bölünmüş

    Ekleme kaybı≤0.2dB

    Takma-çekme testi: 1000 kez

    Tekrarlanabilirlik: ≤0.1

    Çalışma sıcaklığı: Zro2, Pirinç veya Nikel

    Uygulamalar

    · CATV

    · Telekom ağı

    · Optik test ekipmanları

    · Yerel alan

    · Geniş alan ağları

    · Veri işleme ağları

    Özellikler

    · Düşük giriş kaybı değeri

    · Muhafaza ve kılıf malzemelerinin seçimi

    · Kararlılık ve yüksek güvenilirlik

    Mükemmel mekanik özellik

    · Renk çeşitliliği

    Özellikler

    madde

    değer

    Ekleme kaybı

    ≤0.2dB

    Insert-pull testi

    1000 kere

    Tekrarlanabilirlik

    ≤0.1

    Gerilme direnci

    ≥10kg

    Çalışma sıcaklığı

    -40 ℃ ~ + 85 ℃

    Kol Materyalleri

    Zro2, Pirinç veya Nikel

    Rekabet avantajı

    DYS kesinlikle ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performans sağlamak için iyi imkanlar ve nitelikli insan kaynakları yönetimi ile ISO9001 kalite yönetim sistemi, şirketler zorlamak; Ve iyi satış sonrası servis, müşterilerin güvenini kazanmak için, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilen ürünler.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)