Erişim Ağı SC / UPC LC / APC Özelleştirme için Duplex Patch Cord Optik Fiber

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen
Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: IS09001-2015.ROHS
Model Number: SC / UPC-LC/ APC
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 10pcs
Fiyat: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Payment Terms: T/T or L/C,Western Union or Paypal
Supply Ability: 500000PCS / Month

Detay Bilgi

Menşe yeri:: Guangdong, Çin (anakara) Marka Adı:: DYS/OEM
Model numarası:: SC / UPC-LC / APC özel kurslar:: ISO9001, ROHS
Renk:: Sarı lif çekirdekleri:: Çift yönlü

Ürün Açıklaması

SC / UPC LC / APC Erişim Ağı için çift telli patch cord fiber optik

Hızlı Ayrıntılar:

  • Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara)
  • Marka Adı: DYS / OEM
  • Model Numarası: SC / UPC-LC / APC
  • Geri Dönüş Kaybı: > 45db
  • Yerleştirme Kaybı: <0.2db
  • Uzunluk: Özelleştir
  • Sertifikasyon: ISO9001, ROHS

Özellikler:

1. Fiyat-Rekabetçi

2. Düşük Ekleme Kaybı ve PDL

3. Fabrika tarafından sonlandırılmış ve test edilmiştir.

4. Fiber Seçenekleri: G.652 / G.657 / OM1 / OM2 / OM3 ve PM Panda Fiber

5. Konektör Seçenekleri: FC / SC / LC / ST / MU / E2000 / MT-RJ / MPO / MTP

6. Parlatma Seçenekleri: PC / UPC / APC

7. Seramik Fermuarlı Özel Konektör


Uygulamalar:

1. Erişim Ağı

2. Telekom / CATV Sistemleri

3. FTTX / FTTH / FTTA


Özellikler:

Parametreler

Standart Fiber Kablo Yapıları

Elyaf Türü

SM (G.652 / G.657A)

AA (OM1 / OM2 / OM3)

Ceket Malzemeleri

LSZH / sertifikası mevcuttur / PVC

Bağlayıcı Türü

SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000

Perçin Malzemeleri

Seramik

Dalga Boylarını Test Etme

1310 ± 30/1550 ± 30 nm

850 ± 30/1300 ± 30 nm

Ekleme Kaybı (dB)
TIA / EIA-455-107

≤ 0.3dB
(PC / UPC / APC)

≤ 0.3dB
(PC / UPC)

Geri Dönüş Kaybı (dB)
TIA / EIA-455-107

≥45dB (PC / UPC)
55dB (APC)

≥35dB (PC / UPC)

exchangeability

≤ 0,2dB

Kablo Yapıları

Pigtail / Simpleks / Dubleks / Fan-çıkış Patchcord

Çalışma Sıcaklığı (° C)

-10 ~ + 70

Depolama Sıcaklığı (° C)

-40 ~ +85

paket

1unit / çanta



Rekabet avantajı:
DYS kesinlikle ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performans sağlamak için iyi imkanlar ve nitelikli insan kaynakları yönetimi ile ISO9001 kalite yönetim sistemi, şirketler zorlamak; Ve iyi satış sonrası servis, müşterilerinin güvenini kazanmak için, ürün Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkeleri için sexported.