SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optic Adapter

Duplex Multimode SC/UPC Fiber Optical Adapter For High Size Precision

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Ben sohbet şimdi
    Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    Duplex Multimode SC/UPC Fiber Optical Adapter For High Size Precision

    Çin Duplex Multimode SC/UPC Fiber Optical Adapter For High Size Precision Tedarikçi
    Duplex Multimode SC/UPC Fiber Optical Adapter For High Size Precision Tedarikçi Duplex Multimode SC/UPC Fiber Optical Adapter For High Size Precision Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Place of Origin: GuangDong CHina
    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: SC/UPC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Minimum Order Quantity: 10
    Fiyat: 1 US
    Packaging Details: Individual Box or According to Customer's Request
    Delivery Time: in 3 days
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı
    Model numarası:: SC / UPC Menşe yeri:: Guangdong, Çin (anakara)
    Marka Adı:: DYS Sertifikasyon:: ISO9001: 2008, RoHS

    Yüksek Boyutlu Hassasiyet için Dubleks Multimode SC / UPC Fiber Optik Adaptör

    Hızlı Ayrıntılar:

    • Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara)
    • Marka adı: DYS
    • Model Numarası: SC / UPC
    • İsim: Adaptör
    • Belgelendirme: ISO9001: 2008, ROHS
    • Şekil: simpleks, dubleks, dörtlü
    • ekleme kaybı: ≤0.2dB
    • Çalışma sıcaklığı: -40 ℃ ~ 85 ℃

    Uygulama:

    CATV Sistemi

    Telekomünikasyon
    Optik ağlar
    Test / Ölçüm Aletleri
    Evden Elyaf

    Özellik:

    Düşük ekleme kaybı değeri

    Gövde ve kovan malzemelerinin seçimi
    Istikrarlı yeteneği ve yüksek güvenilirlik
    Mükemmel mekanik yetenek
    Renk çeşitliliği

    Özellikler:

    madde

    değer

    Ekleme kaybı

    0.2dB

    Insert-çekme testi

    1000 kere

    tekrarlanabilirlik

    0.1

    Gerilme direnci

    10kg

    Çalışma sıcaklığı

    -4 ° C ~ 85 ° C

    Kılıf malzemeleri

    Zro2, Pirinç veya Nikel

    Rekabet avantajı:
    DYS, ISO9001 kalite yönetim sistemini, iyi tesislere ve kaliteli insan kaynakları yönetimine sahip şirketleri, ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performansı sağlamak için zorlar; Ve iyi satış sonrası hizmet, müşterilerin güvenini kazanmak için, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)