Custom Simplex Fiber Optic Patch Cord For CATV Systems E2000-E2000/APC

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen
Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: IS09001-2015.ROHS
Model Number: E2000-E2000/APC
Ödeme & teslimat koşulları:
Minimum Order Quantity: 10pcs
Fiyat: 1-10usd/pcs
Packaging Details: Individual box or according to customer's request
Delivery Time: 3-5 work days
Payment Terms: T/T or L/C,Western Union or Paypal
Supply Ability: 500000PCS / Month

Detay Bilgi

Menşe yeri:: Guangdong, Çin (anakara) Marka Adı:: DYS/OEM
Model numarası:: E2000-E2000 / APC özel kurslar:: ISO9001, ROHS

Ürün Açıklaması

E2000-E2000 / APC Tek Yönlü Fiber Optik Yama Kablosu

Hızlı Ayrıntılar:

  • Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara)
  • Marka Adı: DYS / OEM
  • Model Numarası: E2000-E2000 / APC
  • Yerleştirme Kaybı: <0.2db
  • Geri Dönüş Kaybı: > 45db
  • Uzunluk: Özelleştir
  • Sertifikasyon: ISO9001, ROHS


Uygulamalar:

1. Erişim Ağı

2. Telekom / CATV Sistemleri

3. FTTX / FTTH / FTTA


Özellikler:

Parametreler

Standart Fiber Kablo Yapıları

Elyaf Türü

SM (G.652 / G.657A)

AA (OM1 / OM2 / OM3)

Ceket Malzemeleri

LSZH / sertifikası mevcuttur / PVC

Bağlayıcı Türü

SC / LC / ST / LC / MU / MTRJ / MPO / E2000

Perçin Malzemeleri

Seramik

Dalga Boylarını Test Etme

1310 ± 30/1550 ± 30 nm

850 ± 30/1300 ± 30 nm

Ekleme Kaybı (dB)
TIA / EIA-455-107

≤ 0.3dB
(PC / UPC / APC)

≤ 0.3dB
(PC / UPC)

Geri Dönüş Kaybı (dB)
TIA / EIA-455-107

≥45dB (PC / UPC)
55dB (APC)

≥35dB (PC / UPC)

exchangeability

≤ 0,2dB

Kablo Yapıları

Pigtail / Simpleks / Dubleks / Fan-çıkış Patchcord

Çalışma Sıcaklığı (° C)

-10 ~ + 70

Depolama Sıcaklığı (° C)

-40 ~ +85

paket

1unit / çanta





Neden bizi seçmelisin:

1. Rekabetçi fiyat
2. Hızlı teslimat
3. Ücretsiz örnek sağlanmıştır.
4. Uzun süreli garanti
5. Güvenilir kalite, OEM hizmet mevcuttur
6. Profesyonel ürün ve teknik destek
7. Herhangi bir soru veya soruşturma için hızlı cevap
8. Katma değerli hizmet: iyi ürünler hariç, ihtiyacınız olan lojistik ve diğer yardım konusunda iyi hizmetler sağlayabiliriz.