SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optic Cable Assemblies

CPRI - RoHS UL Sertifikası ile FTTA Dış Mekan Fiber Optik Kablo Montajları

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Ben sohbet şimdi
    Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    CPRI - RoHS UL Sertifikası ile FTTA Dış Mekan Fiber Optik Kablo Montajları

    Çin CPRI - RoHS UL Sertifikası ile FTTA Dış Mekan Fiber Optik Kablo Montajları Tedarikçi
    CPRI - RoHS UL Sertifikası ile FTTA Dış Mekan Fiber Optik Kablo Montajları Tedarikçi CPRI - RoHS UL Sertifikası ile FTTA Dış Mekan Fiber Optik Kablo Montajları Tedarikçi CPRI - RoHS UL Sertifikası ile FTTA Dış Mekan Fiber Optik Kablo Montajları Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara)
    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: IS09001-2015.ROHS
    Model Number: CPRI OUTDOOR PATCH CORD

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Payment Terms: L/C, T/T, Western Union
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı
    Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara) Marka adı: DYS/OEM
    Model numarası: CPRI Patch kablosu Inserion Kaybı: IL <0.2dB
    Bağlayıcı türü: CPRI, LC Fiber türü: OS2 OM1, OM2, OM3
    Kablo kılıfı: 7.0mm, 4.5mm Temp işletim: +85 Dereceye kadar -40
    özel kurslar: RoHS, ISO9001

    CPRI - RoHS, UL ile FTTA Dış Mekan Fiber Optik Kablo Montajları

    1. Özelliği:

    1> FTTA, WiMax baz istasyonu, CATV dış mekan Uygulaması;

    2> İsteğe Bağlı Çap: 4.8mm, 7.0mm veya Özelleştirilmiş;

    3> İsteğe Bağlı Ceket: LSZH, PE., Zırhlı veya Zırhsız;

    4> IP67 Su geçirmez koruma;

    2. Çizim:

    MADDE

    Açıklama

    q'ty

    1

    2Core Kapalı / Açık Elyaf kablosu

    1 parça

    2

    Kesip Kitleri

    2 ADET

    3

    3.0mm Zırhlı Boru

    4 ADET

    4

    LC Önyükleme

    4 ADET

    5

    LC Çift Yönlü Klips

    2 ADET

    6

    LC / UPC SM çift yönlü bağlayıcı mavi

    2 ADET

    3. Montaj Performansı:

    madde

    Veri

    Ekleme Kaybı

    ≤0.2dB

    Geri dönüş kaybı

    SM / UPC≥55dB, SM / APC≥65dB, MM≥35dB

    Mekanik yaşam

    500cycles

    Çalışma sıcaklığı

    -40 ° C ~ 70 ° C

    Depolama sıcaklığı

    -40 ° C ~ 70 ° C

    Çalışma sıcaklığı

    -10 ° C ~ 50 ° C

    Koruma seviyesi

    IP67

    Çekme Verileri

    Bağlantı ve fiber kablo arasındaki çekme≥≥100N

    Doğrulama

    RoHS ile tanışın

    4. Kablo Özellikleri:

    madde

    Veri

    lif

    OS2 OM1, OM2, OM3, OM4

    Gerginlik üyesi

    Aramid Kevlar, Zırhlı Boru

    Maks. zayıflama

    SM: 13.3 nm'de .30.34dB / km, 1550nm'de .200.20dB / km

    MM: 1300nm'de .0.60dB / km, 850nm'de ≤2.3dB / km

    Çekme dayanımı (kısa süreli)

    500N (kırılma yok)

    Ezilme direnci (kısa vadeli / uzun vadeli)

    1000N / 100mm

    geciktirici geciktirici

    IEC 60332-3

    Sıcaklık

    -40 ~ 70 ° C

    Uvioresistant

    PASS

    Doğrulama

    RoHS ve UL ile tanışın

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)