8f 12f 24f Tekli Modlu MPO / MTP - LC MPO Koparma Kablosu

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Guangdong, Çin
Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: RoHS,ISO
Model numarası: MPO
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Müşterinin Talebine göre Bireysel Kutu veya
Teslim süresi: 3-7 iş günü

Detay Bilgi

Model numarası: MPO / MTP -LC Üretin Adı: MPO / MTP - LC MPO bağlantı kablosu
Bağlayıcı türü: LC, SC, ST, FC, MPO, MTP, Fiber çekirdek: 8 çekirdek, 12 çekirdek, 24 çekirdek
Kaybı takın: .70.7dB, ≤0.35 dB (Elit) Dönüş kaybı: ≥60dB (SM), ≥25 dB (MM)
Ceket Malzemeleri: LSZH/OFNR/PVC Ceket Renkleri: Sarı, Su, Erika Violet, Mor

Ürün Açıklaması

8 12 24 çekirdek singlemode OS2 Çok Modlu OM3 OM4 MTP MPO patch Kablo

Giriş

① MPO / MTP Bagaj Kablosu
② MPO / MTP Kablo Demetleri
③ MPO / MTP Fan çıkışı 0,9 mm Yama Kabloları
④ IP Serisi MPO / MTP Düzeneği
⑤ Yüksek Yoğunluklu Yama Kabloları
⑥ MPO / MTP Geri Döngü
Patch MT Yama Kabloları
⑧ MPO / MTP Kasetleri
⑨ MPO / MTP Fiber Optik Yama Paneli



DYS MPO / MTP şerit ve gövde mulitcore kablo takımları, veri merkezlerinde ve diğer yüksek lifli ortamlarda yüksek yoğunluklu omurga kablolarının hızlı bir şekilde konuşlandırılmasını kolaylaştırır ve durma veya yeniden yapılandırma zamanını ve maliyetini azaltır.
MTP / MPO, kaset, panel veya fan çıkışlarını birbirine bağlamak için kullanılır, kompakt ve sağlam bir mikro kablo yapısı kullanılarak standart 8, 12, 24 veya 48 çekirdekli versiyonlarda fiber tiplerde sunulur. Kompakt kablo, teleferik kullanımını optimize eder ve hava akışını iyileştirir.
Bu MPO / MTP kablosu en yüksek kaliteli bileşenlerle üretilmiştir, düşük bütçeli elit versiyonlar sunulmaktadır ve güç bütçelerinin kritik olduğu yüksek hızlı ağlar için düşük girişli loww özelliği bulunmaktadır.

UYGULAMA

Veri iletişim ağı
Optik Sistem Erişim ağı
Depolama alanı ağ fiber kanal
Yüksek yoğunluklu mimariler

ÖZELLİKLERİ

Transfer performansını sağlamak için fabrikada% 100 önceden sonlandırılmış ve test edilmiştir
Hızlı yapılandırma ve ağ oluşturma, kurulum süresini azaltın
40G ve 100G ağ uygulamalarını destekler
Ceket malzemesi: LSZH, OFNR, OFNP mevcut
12F, 24F, 48F, 72F, 96F, 144F'ye kadar destekler, özelleştirilmiş ürünler mevcuttur

Ürün parametreleri

Performans seviyesi

Standart

Seçkinler

Bağlayıcı

kip

uç yüzünü

IL (maks.) (DB)

RL (dakika) (dB)

IL (maks.) (DB)

RL (dakika) (dB)

MPO / MTP

SM

12F / APC

≤0.70

≥60

≤0.35

≥60

24F / APC

≤0.75

≥60

≤0.35

≥60

48F / APC

≤0.75

≥60

AA

12F / PC

≤0.50

≥20

≤0.35

≥20

24F / PC

≤0.50

≥20

≤0.35

≥20

48F / PC

≤0.50

≥20

LC / SC / FC / ST

SM

APC

≤0.30

≥60

≤0.10

≥60

UPC

≤0.20

≥50

≤0.10

≥50

AA

PC

≤0.20

≥30

≤0.10

≥30

 

Not:
1.Test dalga boyu: SM @ 1310 / 1550nm, MM @ 850 / 1300nm;
2.Standart uygunluk: GR-326, GR-1435.

Mekanik özellikler

madde

Kriterler

Uygunluk

50 50 Çiftleşmeden Sonra IL

MPO / MTP

≤0.3dB

GR-1435

Mat IL 500 Çiftleşmeden Sonra

LC / SC / FC / ST

≤0.2dB

IEC 61300-2-2

Min Viraj Yarıçapı (Dinamik)

20 * OD (Kablo Çapı)

Min Viraj Yarıçapı (Statik)

15 * OD (Kablo Çapı)

 

Çevre Koşulları

madde

Kriterler

Uygunluk

Çalışma Sıcaklığı

-40 ~ 60 ° C

IEC 61753-1

Depolama sıcaklığı

-45 ° 85 ° C

 

Şirketimiz

Shenzhen DYS Fiber Optik Teknolojisi, gelişmiş fiber optik ürünler geliştirmek ve üretmek için önde gelen bir firmadır, esas olarak fiber optik iç ve dış kablo, CPRI su geçirmez jumper, MPO / MTP jumper, standart fiber optik jumper ve PLC Splitter yapmak. DYS, 2014 yılında Shenzhen hükümeti tarafından Ulusal Yüksek Teknoloji girişiminin fahri unvanını kazandı.
Fiber optik endüstrisindeki yılların tecrübesi ile fabrikamız 3500 metrekareden fazla ve 23'ten fazla tozsuz üretim hattına sahiptir. 200 civarında iyi eğitimli personel ve mühendis gururlu ürünlerimize katkıda bulunmaktadır. Biz fiber optik kablo için 5 üretim hatları, 2 yüksek standart MPO / MTP jumper montaj hatları, standart jumper için 8 üretim hatları ve 8 PLC Splitter üretim hatları.
En gelişmiş ithal parlatma ekipmanı ve test cihazları ürünlerimizin Senko parlatma makinesi, interferometre, otomatik temizleme makinesi ve OTDR, JGR ve benzeri gibi süper kaliteye sahip olmasını sağlar.
Tüm optik ürünlerimiz RoHS uyumludur ve DYS de ISO9001, ISO14001 sertifikası almıştır. Bizim yüksek kaliteli ürünler ve üstün hizmet tüm dünyadan müşteri kazanmak, DYS fiber optik sizinle işbirliği arıyoruz.

SSS

1. kaç personelin var?
Cevap: Yaklaşık 200 iyi eğitimli personel ve mühendisler.
2. ne zaman firmamız kurulacak?
Cevap: 2008 yılından başladık.
3. ne ana ürünleri?
Cevap: DYS Fiber Optik Kablo'nun geliştirilmesi, üretimi ve pazarlanmasına adanmış,
Kapalı / Açık Yama Kablosu, Splitter, Adaptör, Zayıflatıcı vb.
4. fabrika alanı nedir?
3500 metrekareden fazla
Toplamda 18'den fazla tozsuz üretim hattı
Fiber Optik Kablo için 4 üretim hattı
2 yüksek standart MPO / MTP Jumper montaj hattı
Standart Jumpe için 8 üretim hattı
4 PLC Pplitter üretim hattı
5. ne belgesi var?
Cevap: ISO 9001: 2008, RoSH, CPR, CE, UL, Yüksek ve Yeni Teknoloji Kurumsal Sertifika.