SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerFiber Optic Cable Assemblies

7.0mm AARC-AARC Fiber Optik Kablo Meclisleri, Fiber Optik Yama Kablosu

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Ben sohbet şimdi
    Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    7.0mm AARC-AARC Fiber Optik Kablo Meclisleri, Fiber Optik Yama Kablosu

    Çin 7.0mm AARC-AARC Fiber Optik Kablo Meclisleri, Fiber Optik Yama Kablosu Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara)
    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: IS09001-2015.ROHS
    Model numarası: AARC-LC-Dubleks-Tek mod

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 5pcs
    Ambalaj bilgileri: Müşterinin ihtiyacına göre
    Teslim süresi: 3-5 GÜN
    Ödeme koşulları: T / T veya L / C, Western Union, Paypal
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı

    7.0mm AARC2-AARC2 Fiber Optik Kablo Kurulları

    Hızlı Ayrıntılar

    • Menşe Yeri: Guangdong, Çin (Anakara)
    • Marka adı: DYS / OEM
    • Model Numarası: AARC2-AARC
    • 2
    • Inserion kaybı: <0.3db
    • Geri dönüş kaybı: > 45db
    • Sertifika: ISO9001, ROHS

    Özellikler
    * 2 ve 4 Kanal
    * İsteğe bağlı erkek ve dişi
    * Kapalı ve açık isteğe bağlı
    * 2 x veya 4x 1.25mm Ferüle ile kompakt tasarım
    * Kare veya altıgen flanşlı dahili soket
    * Su geçirmez, toz geçirmez ve korozyona dayanıklı
    * Vida kilit mekanizması
    * Scoop kanıtı
    * Bir el, göz kırpma-çiftleşme mümkün
    * Ekli koruma başlığı

    Özellikler

    madde Tek mod MultiMode
    Ekleme kaybı ≤0.2dB ≤0.3dB
    Geri dönüş kaybı PC≥50dB, APC≥55dB, UPC≥60dB  

    Insert-çekme testi

    1000 kere

    Tekrarlanabilirlik

    ≤0.1

    Gerilme direnci

    ≥10kg

    Çalışma sıcaklığı

    -40 ° C ~ + 85 ° C

    Seramik yüksük spec 125.5um konsantrik sapmalar: ≤1μm 127um konsantrik sapmalar: ≤3μm
    Uygun lif 9/125 | mm 50 / 125μm, 62.5 / 125μm


    Uygulamalar
    * Anten uygulamalarına fiber
    * 3G, 4G'de belirtilen standart arayüz
    * WiMax baz istasyonu uzaktan radyoları
    * Endüstriyel ve Havacılık ve Savunma uygulamaları için uygundur.
    * N tipi RF Koaksiyel konnektörüne göre

    Rekabet avantajı

    DYS , ISO9001 kalite yönetim sistemini, iyi tesislere ve kaliteli insan kaynakları yönetimine sahip şirketleri, ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performansı sağlamak için zorlar; ve satış sonrası hizmet, müşterilerin güvenini kazanmak için, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç ürünler.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)