SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD
Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Şirket Haberleri
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMPO/MTP

40G OM3 MPO / MTP Fiber Optik Patch Cord / Fiber Optik Jumper, su geçirmez

Tüm ürünler
Optical Fiber Patch Cord
  • Fiber optik jumper
  • tek modlu fiber patch kablolar
  • Multimod Fiber optik kablo
  • Optical Fiber Splitter
  • çok modlu fiber ayırıcı
  • fiber optik kablo splitter
  • Tek modlu fiber splitter
  • Optical Fiber Connectors
  • Fiber kablo konnektörleri
  • fiber optik adaptörü
  • Fiber optik kablo konektörleri
  • Fiber Optic Terminal Box
  • Duvar montaj lif sonlandırma kutusu
  • fiber optik patch kutusu
  • Fiber optik dağıtım kutusu
  • Fiber Optic Adapter
  • Fiber optik zayıflatıcı
  • fiber optik kablo adaptörü
  • fiber optik adaptör
  • Fiber Optic Attenuator
  • optik fiber zayıflama
  • Fiber optik bağlantı
  • değişken optik zayıflatıcı
  • Fiber Optic Cable Assemblies
  • Fiber optik Şebeke kablosu
  • Fiber Optik Kablo Meclisi
  • Multimod Fiber optik kablo
  • MPO/MTP
  • Fiber optik patch kablolar
  • MPO / MTP Kablo
  • MPO/MTP kaset
  • Fiber Optic Splice Sleeves
  • fiber bağlantı kolları
  • Fiber optik kol
  • Optical Fiber Media Converter
  • Fiber ortam dönüştürücü
  • seri medya dönüştürücü
  • Fiber optik medya dönüştürücü
  • Fiber Optic Splice Closure
  • Fiber Optik Kapanması
  • Fiber optik bağlantı muhafaza
  • Fiber Splice Kapanması
  • Optical Fiber Connector Cleaner
  • fiber optik bağlantısı temizleyici
  • fiber optik temizleme kitleri
  • Fiber Optic Odf
  • odf optik fiber
  • odf fiber optik patch panel
  • ODF Fiber optik
  • Fiber Optic Transceiver
  • fiber optic transmitter
  • fibre optic transceiver
  • fiber optic connectors
  • Fiber Optic Test Equipment
  • fiber test equipment
  • optical test equipment
  • fiber optic cable tester
  • Fiber Optic Cable
  • Fiber optik damla kablo
  • fiber optik ethernet kablosu
  • Fiber optik Patch kablosu
  • Dalgaboyu Bölmeli Multiplexer
  • dalga boyu bölmeli çoklama
  • wdm modülü
  • wdm cihazı
  • LC Uniboot
  • çift ​​yönlü konektör
  • fiber patch panel lc connector
  • Fiber optik konektörler
  • Ben sohbet şimdi
    Sertifikalar
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    iyi kalite Optical Fiber Splitter satış için
    Müşteri yorumları
    We're so happy to cooperate with you for a long time. Your good service makes me be satisfied! I think your many customers have the same comments.

    —— Vicky Bailey

    Good quality! Keep cooperating!

    —— Lewis Farmborough

    40G OM3 MPO / MTP Fiber Optik Patch Cord / Fiber Optik Jumper, su geçirmez

    Çin 40G OM3 MPO / MTP Fiber Optik Patch Cord / Fiber Optik Jumper, su geçirmez Tedarikçi
    40G OM3 MPO / MTP Fiber Optik Patch Cord / Fiber Optik Jumper, su geçirmez Tedarikçi 40G OM3 MPO / MTP Fiber Optik Patch Cord / Fiber Optik Jumper, su geçirmez Tedarikçi 40G OM3 MPO / MTP Fiber Optik Patch Cord / Fiber Optik Jumper, su geçirmez Tedarikçi 40G OM3 MPO / MTP Fiber Optik Patch Cord / Fiber Optik Jumper, su geçirmez Tedarikçi

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara)
    Marka adı: DYS/OEM
    Sertifika: IS09001-2015.ROHS
    Model numarası: Temel Tip MPO kaseti

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 50pcs
    Fiyat: 1 USD
    Ambalaj bilgileri: Müşterinin Talebine göre Bireysel Kutu veya
    Teslim süresi: 3days
    Contact Now
    Detaylı ürün tanımı

    Optik fiber modülü, MPO / MTP 12core / 24core kasetler

    DYS-Fiber'in MPO Kasetleri önceden sona erdirilmiş, önceden test edilmiş ve arka tarafta tek ya da dizi konektörlere kadar çıkan 12 ya da 24 fiber MPO konektörleri ile birlikte verilir. Kasetler konfigürasyon ihtiyaçlarınıza göre özel olarak üretilmiştir ve modüller, özel uygulama ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere özel olarak üretilmiştir. OM1, OM2, OM3, OM4 ve OS2 dağıtımı için LC, SC ve MU dahil olmak üzere çeşitli konektörlerden seçim yapın.

    Özellikler

    Standart Siyah LGX ayak izi stilleri ile birlikte gelin ve Özel Yapılan Kasetler'de bulunur

    Her kasete dahil olan% 2.100 test sonucu ile fabrika testi

    3.Plug-n-play kaset, alan sonlandırma veya eklentilere olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

    MPO kasetleri ile 40GbE ve 100GbE şebekelerine basit bir geçiş yolu için 4. izin ver

    5.MPO adaptör döndürme, kablo yönlendirme kolaylığı ve uygun viraj yarıçapı sağlar

    6..LCO, SC ve MU da dahil olmak üzere ön taraftaki ayrı konektörler veya ayrık konektörler

    7. Tek modlu, çok modlu ve lazere göre optimize edilmiş çok modlu modeller mevcuttur

    Uygulamalar

    1. Veri ve telekom sistemlerinde yüksek yoğunluklu arka plan ve Baskılı Devre Kartı (PCB) çözümleri için uygundur .

    2. Verici ve alıcılarda kullanılan MPO konektörler , standart konektörlerin yoğunluğunun 12 katına kadar daha fazla alan ve maliyet tasarrufu sağlıyor

    3.Küçük boyutlu tasarımlar , kurulum alanı sınırlamaları ile kullanım için ideal olan küçük ve hafif kablolarla yüksek lif sayımı uygulamalarına hitap eder.

    4. MPO konnektörü, tek bir kullanıcı tarafından birden çok ağa erişilmesi gereken masaüstü durumlara elverişli olmasını sağlar. Bir bağlantı kullanıcıya en fazla 6 ağa erişebilmesini sağlayacak şekilde kurulum süresi önemli ölçüde azaltılır .

    hizmetlerimiz

    1.Competitive fiyat
    2. Hızlı teslimat
    3.Free örnek sağlanmıştır.
    4. Uzun süreli garanti
    5.Güvenilir kalite, OEM hizmet mevcuttur
    6. Profesyonel ürün ve teknik destek
    7. Herhangi bir soru veya soruşturma için açılış cevaplaması
    8.Değerli hizmetler: İyi ürünler hariç, ihtiyacınız olan lojistik ve diğer yardım konusunda iyi hizmetler sağlayabiliriz.

    İletişim bilgileri
    SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

    İlgili kişi: Mr. Roy Huang

    Tel: +8613590228527

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)