40G 12Fiber OM3 Sağlamlaştırılmış MTP / MPO - LC Fan Çıkışı / Ayrılma Kabloları MPO Konektörü Patchcord

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen(China)
Marka adı: DYS/OEM
Sertifika: IS09001-2015.ROHS
Model numarası: MPO/MTP-LC
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: 1-10usd/pcs
Ambalaj bilgileri: Müşterinin isteğine göre Bireysel kutu veya
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T / T veya L / C, Western Union veya Paypal
Yetenek temini: 500000pcs / ay

Detay Bilgi

Menşe yeri: Guangdong, Çin (anakara) Marka adı: DYS/OEM
Model numarası: OM4 MPO 24 Fiber Kablo çapı: 3.0mm
Fiber sayımı: 12, 24 Ekleme kaybı: 0.35dB'den az
Uzunluğu: özelleştirilmiş Geçti geometri testi veya şimdi: % 100 geçti

Ürün Açıklaması

12 fiber elit çekme gözü Geri Dönüşümlü MPO Konektörü Patchcord


DYS / MPO / MTP şerit ve gövde mulitcore kablo düzenekleri, veri merkezlerinde ve diğer yüksek lifli ortamlarda yüksek yoğunluklu omurga kablolarının hızlı bir şekilde yerleştirilmesini kolaylaştırır;

MTP / MPO, kompakt, sağlam bir mikro yapı yapısı kullanarak standart 8, 12, 24 veya 48 çekirdek versiyonlarında fiber tiplerinde sunulan kaset, panel veya fan çıkışlarını birbirine bağlamak için kullanılır. Kompakt kablo, teleferik kullanımını optimize eder ve hava akışını iyileştirir.


Bu MPO / MTP kablo, en yüksek kaliteli bileşenlerle üretilmiştir, düşük bütçeli elit versiyonlar sunulmaktadır ve güç bütçelerinin kritik olduğu yüksek hızlı ağlar için düşük yerleştirme düşükw özelliğine sahiptir.

Konnektör Performans Özellikleri

model SM AA
Bağlayıcı Fiber Sayısı 8, 12, 24 çekirdekli
Polonya PC, APC
Gövde Rengi

Standart (yeşil),
Elit (Sarı)

Standart (Bej)
Elite (Auqa)

Ekleme Kaybı Standart tip 0.7dB'den az 0.5dB'den az
Ekleme kaybı Elit tipi 0.35dB'den az 0.3dB'den az
Geri dönüş kaybı PC> 50dB, APC> 60dB > 30dB
Dayanıklılık (500 eşleşme) 0.2dB'den az
Test Eavelength 1310/1550 850 / 1300nm


Fiber Kablo Performansı

Elyaf Türü OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
Elyaf Sayısı 8, 12, 24, 48, 72, 96, 144 çekirdekli
Kablo çapı 3.0mm 5.5mm veya özelleştirilmiş
Ceket Rengi Yeloow, Turuncu, Aqua, Mor
Ceket Malzemesi OFNR, OFNP, PVC, LSZH
Gerilme direnci 500N
Çalışma sıcaklığı -20 ila 70 ℃
Depolama sıcaklığı -40 ila 75 ℃



Uygulama

Veri iletişim ağı
Optik Sistem Erişim ağı
Depolama alanı ağ fiber kanal
Yüksek yoğunluklu mimariler

özellikler ve faydalar

Ulitize MPO / MTP bağlayıcıları
Hızlı dağıtım
Fabrika sonlandırıldı
% 100 test
Yüksek yoğunluklu kablo
Optimize edilmiş performans
200/95 / EC (RoHS) direktifine uygundur
MPO konektörü IEC-61754-7 ile uyumludur

Tedarik yeteneği

Tedarik Yeteneği:
10000 Adet / Adet her Hafta

Paketleme
paketleme Detayları Bireysel Antistatik paketleme çantası
Liman Shenzhen
Teslim süresi 3 gün




Rekabet avantajı

DYS , ISO9001 kalite yönetim sistemini, iyi imkanlara sahip şirketleri ve ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performansı sağlamak için nitelikli insan kaynakları yönetimini kesinlikle uygulamaktadır; ve Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya ülkelerine ihraç edilen müşterilerin güvenini kazanmak için iyi satış sonrası servis.